Strona 34 z 119 PierwszyPierwszy ... 24252627282930313233343536373839404142434484 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 331 do 340 z 1184

Temat: Jaki warsztat polecacie we Wrocławiu?

  1. #331
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Jest: Skoda Superb 2.0 TDI. Było: 159 SW 1,9 JTD AR 147 1.9 JTD 16V 170 KM 2003 r. Passatto B5 1.8
    Postów
    1,268

    Domyślnie

    Cytat Napisał velandil Zobacz post
    O, to bliziutko mnie. Mówisz, że Alfy robią dobrze? A ceny też atrakcyjne?
    Hmmmmmm co do atrakcyjności cen nie wypowiem się bo nie wiem z prostej przyczyny: mechanik jest dobry i ogarnia temat z AR wiec dalej nie szukam bo nie ma sensu żeby trafić na druciarza i 2x ta sama rzecz robić

    ---------- Post added at 10:47 ---------- Previous post was at 10:32 ----------

    Cytat Napisał pavvel Zobacz post
    Może po prostu część z nas jest zbyt upierdliwa i potem p. Michał jak widzi że to znów nasz numer mu się wyświetla na telefonie to spuszcza nas na drzewo
    Sory ale nie kminie!? Jeżeli oddaje samochód do warsztatu zawsze może ,,wyjść coś po drodze" i samochód będzie na drugi dzień / koszty naprawy będą wyższe / mechanik nie zdiagnozował usterki jeszcze itp itd + mechanik nie zadzwonił bo zgubił numer / klientów ma XXX i nie pamieta nr. tel. ect. I jeżeli dzwonie do mechanika to chce usłyszeć konkretna informacje na temat samochodu i kosztów naprawy a nie pogadać o dupie marynie i zajmować gościowi czas. Jeżeli dzwonie raz nie odbiera to za jakiś czas dzwonie ponownie i nie widzę tutaj żadnej upierdliwości ze strony klienta tylko zwykłe olewactwo ze strony warsztatu.
    Ja ze swoim mechanikiem mam taki układ że jak podstawiam samochód dostaje info o cenie +/- i info kiedy Alfa będzie do odbioru + telefon wcześniej czy samochód jest już do odebrania i jaki jest rzeczywisty koszt naprawy.

  2. #332
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Wrocław/Kobyla Góra
    Auto
    156 '00 1.9 JTD 105KM
    Postów
    93

    Domyślnie

    Cytat Napisał sebawroc Zobacz post
    Sory ale nie kminie!? Jeżeli oddaje samochód do warsztatu zawsze może ,,wyjść coś po drodze" i samochód będzie na drugi dzień / koszty naprawy będą wyższe / mechanik nie zdiagnozował usterki jeszcze itp itd + mechanik nie zadzwonił bo zgubił numer / klientów ma XXX i nie pamieta nr. tel. ect. I jeżeli dzwonie do mechanika to chce usłyszeć konkretna informacje na temat samochodu i kosztów naprawy a nie pogadać o dupie marynie i zajmować gościowi czas. Jeżeli dzwonie raz nie odbiera to za jakiś czas dzwonie ponownie i nie widzę tutaj żadnej upierdliwości ze strony klienta tylko zwykłe olewactwo ze strony warsztatu.
    Ja ze swoim mechanikiem mam taki układ że jak podstawiam samochód dostaje info o cenie +/- i info kiedy Alfa będzie do odbioru + telefon wcześniej czy samochód jest już do odebrania i jaki jest rzeczywisty koszt naprawy.
    Ja to wszystko rozumiem, w IRBISie też jest tak jak piszesz, niestety za wyjątkiem kontaktu (choć muszę zaznaczyć że jak byłem u nich pod koniec zeszłego roku nie spotkałem się z taką sytuacją) ale może w mniemaniu takiego p. Michała jest tak jak napisałem. Nie wiem. Próbuję czasem zrozumieć też tę drugą stronę (nie wnikajmy już w polemikę jak powinno być w każdym szanującym się warsztacie bo zdanie mamy takie samo).
    Opinia o kiepskim kontakcie nie pochodzi tylko ode mnie, więc coś w tym musi być...
    Ostatnio edytowane przez pavvel ; 28-03-2012 o 11:32

  3. #333
    Użytkownik Romeo Avatar 156X
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    była 156SW JTD jest 159SW 1,9 JTD 8V 2008r.
    Postów
    1,063

    Domyślnie

    Cytat Napisał pavvel Zobacz post
    Yyyyyyyyyyyy.... jedyną osobą której tam uścisnąłem dłoń to pracownik warsztatu jak przywiozłem auto rano, czyżby..... ?
    Odbierałeś auto jakoś o 18, jak dobrze słyszałem chodziło o jakiś tam wachacz, że Ty kupiłeś, przywiozłeś im ale padł i oni coś tam mieli go reklamować ale się coś niedogadaliście - jak się nie mylę odjeżdżałeś srebrną 156ką

  4. #334
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar eMka
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    zza kierownicy
    Auto
    156 '02 1,8 TS plus 159 '06 3,2 Q4
    Postów
    436

    Domyślnie

    Cytat Napisał sebawroc Zobacz post
    Ja ze swoim mechanikiem mam taki układ że jak podstawiam samochód dostaje info o cenie +/- i info kiedy Alfa będzie do odbioru + telefon wcześniej czy samochód jest już do odebrania i jaki jest rzeczywisty koszt naprawy.
    my ze swoim, czyli Irbisem mamy dokładnie identyczny

    Owszem, call center nie jest ich najmocniejszą stroną.

    ja i ona - "iniemamocne"

  5. #335
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Roodik
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Wroclaw
    Auto
    BYŁA AR 156 1.6. Jest 147 jtd FL
    Postów
    103

    Domyślnie

    Cytat Napisał pavvel Zobacz post
    Co się stało? Napisz coś więcej.



    Yyyyyyyyyyyy.... jedyną osobą której tam uścisnąłem dłoń to pracownik warsztatu jak przywiozłem auto rano, czyżby..... ?




    Może po prostu część z nas jest zbyt upierdliwa i potem p. Michał jak widzi że to znów nasz numer mu się wyświetla na telefonie to spuszcza nas na drzewo
    Jakies 5 dni temu dzwonilem kilka krotnie do Irbisu zeby ustawic sie z nimi na genaralny przeglad nowo zakupionej Belli. Jakos na szczescie udalo misie dodzwonic i ustalismy przeglad na poniedzialek. Z racji wykonywanego przeze mnie zawodu - mam bardzo malo czasu wolnego. Jak raczej kazdy z nas.. Bardzo mi zalezalo na tym przegladzie. Nie mam mozliwosci dostania sie do pracy komunikacja miejska, czy pkp, pks itd itp..
    Prosilem pana Michala o wymiane wszystkich filtrow, zalanie nowego oleju, sprawdzenie klaksonu - bo cos nie haloo. Sprawdzenie swiatel przeciw mgielnych ktore rowniez odmowily posluszenstwa. Wymiany swiec zarowych. Wymiana rozrzadu. Oraz najwazniejsze zdiagnozowanie strasznie dzwonego skrzypienia w lewym przednim kole.
    Autko odstawilem zaraz po 8 rano. Mialo byc gotowe na 14-15.
    Odebralem o 19.
    Zostal wymieniony olej i 2 fitry. Wahacz ktory nie byl uszkodzony. Mialem za niego zaplacic, ale powiedzialem ze nie zaplace. Malo tego Pan zasugerowal zebym zostawil autko do jutra to oni sobie wymontuja nowy wahacz i zamontuja mi moj stary, poniewaz skrzypienie nie ustalo. Na szczescie przed wyjsciem pieszo do Irbisu (mam nie daleko) wpadlem na pomysl i poszedlem na spcer z wozkiem z synkiem Na to Pan MIchal nie mial wyjscia nie wydac mi mojego auta z ich nowym wahaczem ktorego ja nie zamawialem.
    Nie wiem czy pisze troche nie jasno ale troche pogmatfana ta sprawa.
    Na reszte napraw nie mieli czasu i chyba juz nie znajda - poniewaz ja tam juz nie pojade ;D
    Chyba troche za duzo maja pracy i nie moga sie ogarnac - takie jest moje zdanie.
    Sorry za rozpisanie sie.
    Pozdroo
    Ostatnio edytowane przez Roodik ; 28-03-2012 o 22:12

  6. #336
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar eMka
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    zza kierownicy
    Auto
    156 '02 1,8 TS plus 159 '06 3,2 Q4
    Postów
    436

    Domyślnie

    Cytat Napisał Roodik Zobacz post
    wczorajszy poniedzialek.
    interesujące określenie Wczoraj był wtorek

    Czy ta twoja 147 jest srebrna?

    ja i ona - "iniemamocne"

  7. #337
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Roodik
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Wroclaw
    Auto
    BYŁA AR 156 1.6. Jest 147 jtd FL
    Postów
    103

    Domyślnie

    tak moja

  8. #338
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar eMka
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    zza kierownicy
    Auto
    156 '02 1,8 TS plus 159 '06 3,2 Q4
    Postów
    436

    Domyślnie

    Cytat Napisał Roodik Zobacz post
    tak moja
    To chyba widzieliśmy się, ale to było wczoraj Zgadza się samochód, godzina i pakowanie dziecka do auta

    ja i ona - "iniemamocne"

  9. #339
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar sebsob
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    DW
    Auto
    jest: Lancia Ypsilon 1.2 16V, Ford S-Max 2.0 TDCi, była: Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm
    Postów
    292

    Domyślnie

    O swoich doświadczeniach z tymże warsztatem pisałem już w tym wątku.
    Widzę, że nic się tam nie zmieniło.

  10. #340
    Użytkownik Romeo Avatar 156X
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    była 156SW JTD jest 159SW 1,9 JTD 8V 2008r.
    Postów
    1,063

    Domyślnie

    kurcze a ja tam nie wiem co Wy macie z tym irbisem - obym tylko nie zapeszył... Wiadomo każdy może mieć gorszy dzień, cóż ja najwyraźniej jeszcze na taki w irbisie nie trafiłem... Ja dalej jeżdżę do irbisu...

Podobne wątki

  1. Lubin - kogo polecacie, jaki warsztat
    Utworzone przez alfaholic145JTD w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 22-04-2016, 10:12
  2. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 12-02-2016, 14:35
  3. Oleśnica i okolice, jaki warsztat polecacie ?
    Utworzone przez zibi1818 w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-06-2014, 19:12
  4. Jakiego elektryka polecacie we Wrocławiu?
    Utworzone przez jair w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-04-2013, 17:31
  5. Jaki warsztat polecacie w Opolu?
    Utworzone przez jorgu91 w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 15-04-2012, 15:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory