Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Stelvio

  1. #1
    Użytkownik Rowerzysta Avatar blackjet
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Dzierżoniów/Wrocław
    Auto
    Alfa 147 1,9 JTD 16v 140KM 2003r
    Postów
    88

    Domyślnie Stelvio

    Orientujecie się czy we Wrocławskim ADFie pojawiła się Stelvio? Chętnie skocze na małe oględziny

  2. #2
    Użytkownik Znawca Avatar pafka
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Jaworzyna Śląska
    Auto
    Alfa GT
    Postów
    1,550

    Domyślnie

    Cytat Napisał blackjet Zobacz post
    Orientujecie się czy we Wrocławskim ADFie pojawiła się Stelvio? Chętnie skocze na małe oględziny
    Powinno być, bo już ze 2 tygodnie temu
    ADF wystawał Stelvio w centrum handlowym w Jeleniej.

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta Avatar dawid2311
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 156 SW 2.0JTS 16V 166KM
    Postów
    369

    Domyślnie

    Jechałem dziś z pracy do domu i stała Stelvio w ADFie na Karkonoskiej

    Wysłane z mojego HTC Desire 530 przy użyciu Tapatalka

  4. #4
    Użytkownik Rowerzysta Avatar krasusek
    Dołączył
    03 2017
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.5 v6 '98
    Postów
    92

    Domyślnie

    Na zewnątrz na pewno stoi, nie wiem czy w środku
    Swoją drogą, ostatnio jak tam podjechałem się podpytać o jedną rzecz, to widziałem tego Astona Martina Vantage w barwach dywizjonu 303. Mega wrażenie robi, dźwięk przy odpalaniu mmm, no prawie jak busso Ale z tego co się orientuję to była ta osoba co się kryje pod nickiem czy czymś D1CK i raczej niezłe fury posiada. Czy to ten Aston, czy Murcielago. Może zamówił Giulię Quadrifoglio?

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta Avatar blackjet
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Dzierżoniów/Wrocław
    Auto
    Alfa 147 1,9 JTD 16v 140KM 2003r
    Postów
    88

    Domyślnie

    Dzięki za info. Podskoczę do ADFu po drodze bo ciekaw jestem tej nowej ślicznotki

  6. #6
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar kamil.159ti
    Dołączył
    07 2016
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 159 TI
    Postów
    9

    Domyślnie

    Czarne Stelvio stoi na zewnątrz, a szare w środku. Czarne widziałem już na drodze, więc pewnie od razu można umówić się na jazdę próbną.

  7. #7
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2017
    Mieszka w
    Dolnośląskie
    Auto
    Guliietta,Stelvio, MTS1260
    Postów
    62

    Domyślnie

    Napiszcie mi co jest nie tak z tym ADF-em we Wrocławiu...
    Przed 6 laty jak szukałem dla żony Gulietty , to gość ( ten starszy Pan , niby pasjonat) , tak mnie potraktował , zlał, , że pojechałem do Opola i kupiłem tam samochód. Serwis na pierwszym przeglądzie mnie tez tak zagotował, że późniejsze przeglądy robiłem w Opolu.
    Obecnie po 3 latach oczekiwania doczekałem się edycji SUV-a od AR. Wiosną 2018r. chce dokonać zakupu i mam wrażenie , że obsługa AR we Wro jest oderwana od obecnej rzeczywistości.
    Wysyłałem 2-krotnie zapytanie o ofertę dla firm ( jest teraz fajny rabat) - zero odpowiedzi.
    Osobiście byłem cztery!!! razy w salonie i... ani raz nie zastałem osoby która obsługuje to stoisko.
    Moje wizyty to zresztą fajna historia.
    Pierwsza wizyta, pytanie o jazdę testową i... gość z Jeepa przewiózł mnie tylko po parkingu!!! - bo nie było paliwa . SUPER.
    Druga wizyta - obsługa miłej Pani zza biurka.
    Trzecia wizyta- ponownie mnie skierowali do Pana z Jeepa , z którym nie miałem ochoty gadać , bo nie ma pojęcia o warunkach i marce AR.
    Pojawiłem się w ten piątek z samego rana. Myślę sobie ( głupi) , że o tej porze na pewno będą obecni, wyspani, mili... Myliłem się. Ten jeszcze nie przyszedł do pracy, tamten jest z innego stoiska, przyszedł jedynie młody chłopak ( chyba na przyuczeniu) i chwilę ze mną porozmawiał. I teraz najlepsze: pytam się ów pana o jazdę testową autem , ale nie takiej 15 minutowej w asyście , ale chcę auto dostać na kilka godzin , lub nawet dobę,dwie. Dowiedziałem się , że tak , jest taka możliwość , ale za opłatą!!!! Normalnie z choinki się urwali. Do każdej innej firmy tej półki cenowej się wchodzi, to nie mają najmniejszego problemu.
    Przed trzema laty jak kupowałem auto, to Lexusa, Volvo dostałem na weekend, a tu za kilka godzin każą sobie płacić!!!
    Pewnie ponownie dokonam zakupu w Opolu, bo tam przynajmniej szanują człowieka. Dałem tam tylko sygnał , że interesuje mnie zakup i po 2 dniach był telefon , że auto demo stoi i czeka. Że jak się umówię , to dostanę na cały dzień lub dobę bez problemu.... Kurcze - we wro tak nie można?? .

  8. #8
    Użytkownik Znawca Avatar kubicze
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Wrocław, Poland
    Auto
    AR Spider 3.0 V6 98 rok Hardtop
    Postów
    1,304

    Domyślnie

    ADF jest bardz dziwny. Daltego tak mało nowych Alf jeździ po Wrocławiu. Opinie tym salonie są katastrofalne. Nawet serwis służbowego Fiata w tym salonie to dla mnie droga przez mękę. Jak nie nawrzucasz i się nie postawisz to jest masakra. W sumie na serwisie pracuje 2 chłopaków z ktorymi da się dogadać reszta to masakra. Ostatnio reklamowałem mechanizm wycieraczek w służbówce, Pani umówiła mnie do leketryka mimo , że powtarzałem ze silnik działa, tylko mechanizm przekazujący ruch na wycieraczkę pasażera się rozwalił.
    Była AR 166 3.0 V6 24V, 156 GTA, 164 3.0 V6 12V
    Jest Spider 3.0 V6


  9. #9
    Moderator Znawca Avatar Teddy84
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    156 2.0 Turbo/Giulietta 1.4TCT MY'16
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    Współpraca z całą grupą Fiata jest dramatyczna o ADFie można napisać osobne opracowanie. Przy okazji organizacji zlotu - obdzwoniłem 3/4 salonów w Polsce. I uwaga Alfaholicy nie są targetem dla nich. Jedynie Carserwis się zachował i chciał udostępnić wozy ale logistycznie tego nie ogarneliśmy. Efekt - zlot odbył się bez wsparcia FCA Polska. Rózne dziwne rzeczy słyszałem przez telefon i już mnie chyba w Polskiej dystrybucji nic nie zdziwi. Siedlisko dziadów rodem z ery polmozbytów i takież samo podejście do klienta. Ja właśnie zrezygnowałem z 5 letniej gwarancji na mojego 500x bo serwis Legnica-Lubin jest tak kiepski że strach czy doczekałby w całości do jej końca (np kwestia swiec które wg ksiązki mają być wymieniane raz na 30tys - salon na moje pytanie czemu nie wymienili -Panie przecież nikt przy zdrowych zmysłach nie zmienia swiec na 30 tyś to nie komuna swiece tak czesto nie padają pomijając że mam watpliwości co do np filta pyłkowego czy w ogóle kiedykolwiek był wymieniany)
    Ostatnio edytowane przez Teddy84 ; 18-12-2017 o 07:16

Podobne wątki

  1. [Stelvio] Stelvio - cenniki i katalogi
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 09-03-2020, 09:45
  2. [Stelvio] Stelvio vs. Veloce
    Utworzone przez Krzysztof w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 120
    Ostatni post / autor: 21-08-2018, 14:45
  3. Stelvio
    Utworzone przez piotr_c w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-04-2017, 22:01
  4. [Stelvio] Stelvio first edition
    Utworzone przez janek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 23-03-2017, 15:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory