Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Części i Narzędzia Śląsk. Atrakcyjne ceny.

  1. #1
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar VariouS
    Dołączył
    05 2017
    Mieszka w
    Gliwice
    Auto
    AlfaRomeo 156 Sportwagon
    Postów
    42

    Domyślnie Części i Narzędzia Śląsk. Atrakcyjne ceny.

    Witam. Posiadam NOWE częsci do samochodów osobowych oraz dostawczych wszystkie na GWARANCJI !! Dostepne rowniez narzędzia warsztatowe!! Znani producenci tacy jak Meyle, Sahs, Luk, Valeo, Nrf, MaxGear, itp !! Części na każdą kieszeń!! Zamówienia proszę kierować na adres e-mail oryginalparts@yahoo.com Wysylka w ciagu 24h !! Pozdrawiam.

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.0 TB byla Alfa romeo 166 FL 2.4 JTD jest
    Postów
    816

    Domyślnie

    Wystaw może jakiś katalog próbny ale ceny żeby ludzie wiedzieli co i za ile posiadasz.
    Jeśli pomogłem - kliknij na gwiazdkę.


  3. #3
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Jest: Skoda Superb 2.0 TDI. Było: 159 SW 1,9 JTD AR 147 1.9 JTD 16V 170 KM 2003 r. Passatto B5 1.8
    Postów
    1,268

    Domyślnie

    Cytat Napisał VariouS Zobacz post
    Witam. Posiadam NOWE częsci do samochodów osobowych oraz dostawczych wszystkie na GWARANCJI !! Dostepne rowniez narzędzia warsztatowe!! Znani producenci tacy jak Meyle, Sahs, Luk, Valeo, Nrf, MaxGear, itp !! Części na każdą kieszeń!! Zamówienia proszę kierować na adres e-mail oryginalparts@yahoo.com Wysylka w ciagu 24h !! Pozdrawiam.
    Jakaś firma / strona firmy / jakieś ,,inniejsze" informacje? Bo jak na razie to firma kogucik i gwarancja vip-gwaranat jak na samochody z Płocka za którymi niemiec płakał - zwłaszcza że zarejestrowany kolega 15.05.2017 z 32 postami.

    P.S. może jestem przewrażliwiony, ale nie jeden ,,wałek" to forum widziało

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar VariouS
    Dołączył
    05 2017
    Mieszka w
    Gliwice
    Auto
    AlfaRomeo 156 Sportwagon
    Postów
    42

    Domyślnie

    Jestem os prywatna nie firma po prostu mam dojscie do czesci w atrakcyjnych cenach i chce pomoc. Walek no nie bardzo mnie cos takiego bawi. Nie warto wrzucac wszystkich do jednego worka

  5. #5
    Użytkownik Alfista Avatar zieloo007
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Racibórz
    Auto
    Była 156 1.9 jtd, jest Toyota Avensis t27 '18
    Postów
    4,144

    Domyślnie

    plik z pdf-a zarzuć... nikomu nie będzie się chciało zamawiać części w ciemno... Ludzie lubią widzieć co zamawiają, mieć cennik czarno na białym, zdjęcia towarów. Takich firm, jaką ty prezentujesz jest wiele. Musisz się czymś wyróżniać. A na tę chwile najbardziej konkurencyjnym i sprawdzonym sklepem jest autosklep24.pl. Jak pobijesz ich ceny o 15% to jesteś godzien zainteresowania. Bo oni na dzień dobry dają alfaholikom rabat od cen widocznych w cenniku + punkty lojalnościowe zamieniane także na zniżki...

Podobne wątki

  1. Części i Narzędzia Śląsk. Atrakcyjne ceny.
    Utworzone przez VariouS w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 25-06-2017, 08:49
  2. Ceny autoryzowanych części
    Utworzone przez damian007 w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-05-2013, 00:09

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory