Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123456789101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 150

Temat: Piaskowanie i malowanie felg - gdzie solidnie i w dobrej cenie?

  1. #11
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Weron
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    Wierzbice
    Auto
    Ford Fusion U.S.A 2.3 Benzyna
    Postów
    495

    Domyślnie

    nr do Czerńczyc to 602767170. typ robi bardzo dobrze.Mój koleś co ma zakład wulkanizacyjny w Cieszycach(u Górala) sam oddaje do niego felgi do renowacji.

  2. #12
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał Weron Zobacz post
    nr do Czerńczyc to 602767170. typ robi bardzo dobrze.Mój koleś co ma zakład wulkanizacyjny w Cieszycach(u Górala) sam oddaje do niego felgi do renowacji.
    dzięki za numer, po weekendzie przedzwonię na pewno i podzielę się wiadomościami, cena itd może ktoś jeszcze będzie chętny

  3. #13
    Użytkownik Romeo Avatar Barus91
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Ząbkowice Śląskie / Wrocław
    Auto
    BYŁO: 12xAR BĘDZIE: numer 13 :)
    Postów
    1,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    No bliżej niż do Wrocławia więc jak możesz to też się Wojtek dowiedz bo to też ciekawa propozycja. Może ma jakąś stronkę z realizacjami? Bo wiesz jak mam dać 200 zł za komplet to to też trochę podejrzanie nisko Więc może coś z jakością nie tak? A dla mnie jakość ma decydujące znaczenie U mnie koleś ze Świebodzic zszedł na 600zł przy założeniu że mu przyjadę z dwoma kompletami bo może jeszcze kumpla namówię ale to nadal wysoka cena.
    Z tego co wiem, to ktoś mówił mi o nich:

    http://www.kordas.biz.pl/

    Ale najlepiej po prostu napisz ZA ILE ... bo może mnie w błąd wprowadzili, bo cosik tanio

  4. #14
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał Weron Zobacz post
    nr do Czerńczyc to 602767170. typ robi bardzo dobrze.Mój koleś co ma zakład wulkanizacyjny w Cieszycach(u Górala) sam oddaje do niego felgi do renowacji.
    No więc dzwoniłem tutaj i dowiedziałem się że oni malują tylko natryskowo i nie wykonują piaskowania /choć usłyszałem że piaskowanie nie jest konieczne, ze piaskuje się tylko jak felga jest skorodowana/. Z tym że malowanie proszkowe jest dużo lepsze od natrysku prawda? I w tym układzie trzeba uprzednio wykonać piaskowanie więc chyba ten zakład jednak odpada. Za samo malowanie powiedzieli mi 450zł

    ---------- Post added at 14:04 ---------- Previous post was at 13:38 ----------

    Cytat Napisał HyenaHF Zobacz post
    gdyby się Świdnica nie wykazała, to we Wrocławiu na Trzebnickiej 8 - "Elastomer" - dobrze zrobili robotę
    wyprostować też wyprostują, jeśli felga nie jest kwadrat i złamana w pół
    Tutaj z kolei krzyknęli mi około 700zł za komplet... nie wiem czy coś się pozmieniało przez rok ale zazwyczaj jak czytałem o piaskowaniu i malowaniu proszkowym to ceny się wahały 350 - 450zł za komplet a nie 700..

    Barus@ jeszcze się spróbuję skontaktować z tymi Twoimi ze Srebrnej Góry ale coś wątpię w te 50zł za sztukę

    ---------- Post added at 14:32 ---------- Previous post was at 14:04 ----------

    no i znalazłem!

    360zł za komplet w tym regeneracja rantów, piaskowanie i malowanie proszkowe, wszystko około tygodnia czasu - to to ja rozumiem

    http://www.malowaniefelg.com/

    wybieram się tam w środę

  5. #15
    BURATINO
    Gość

    Domyślnie

    Ciekawe ile by sobie zawolali za 19 ?

  6. #16
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał BURATINO Zobacz post
    Ciekawe ile by sobie zawolali za 19 ?
    pewnie coś trochę więcej ale myślę że też w rozsądnej cenie, na tej stronie jest telefon pod który dzwoniłem, można przedzwonić i zapytać albo ja się go w środę zapytam osobiście bo ja już zdecydowałem że tam jadę

  7. #17
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar kamko25
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    dolny śląsk
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm 20v 2006r. Distinctive. Była 156 SW 2.4 Jtd 10v 2002r
    Postów
    446

    Domyślnie

    Kolego zdaj relację z renowacji bo też jestem zainteresowany. Może jakaś fotka po??

  8. #18
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Odbieram w sobotę Ale widziałem u nich przykładową czarną felgę z połyskiem i tak na szybko nie było sie czego czepić. Cena bardzo dobra jak za taką usługę w której niby ma być też regeneracja rantów. Jak odbiorę to wrzucie zdjęcia.

  9. #19
    Użytkownik Świeżak Avatar eternal_slavo
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Kłodzko
    Auto
    156 SW '02 1.9 JTD 115 KM
    Postów
    228

    Domyślnie

    Gdzie jest ta ich lakiernia?

    W Kłodzku powiedział mi 500zł za komplet bez proszkowania, w mało ciekawych warunkach (dziupla) i jeszcze kręcił nosem jak mu powiedziałem, że chciałbym na biało felgi zrobić.

  10. #20
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    ja w końcu dopiero koło wtorku mam sie zjawić bo moje jeszcze nie gotowe bo jeszcze w tej cenie ranty mi regenerował, podobno jutro bądź w poniedziałek idą do lakierowania. a ten mój lakiernik to też taki garażowy ale mówię, widziałem przykładowe felgi czarny połysk i na pierwszy rzut oka wszystko było ok. telefon jest na stronie, przedzwoń tam kolego i się zapowiedz z wizytą. jutro jedzie tam inny mój znajomy tu z klubu zawieść swoje felgi
    Ostatnio edytowane przez flatbeet ; 17-03-2012 o 00:01

Podobne wątki

  1. Piaskowanie i proszkowe malowanie felg
    Utworzone przez -BamBosZek- w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 19-04-2016, 10:15
  2. dwie alfy w dobrej cenie
    Utworzone przez misiu7911 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-08-2013, 21:40
  3. Kupie opony 235/45/18 '' , uzywane w dobrej cenie !!!
    Utworzone przez Bllondas w dziale Kupię części
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-03-2012, 18:11

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory