Strona 6 z 15 PierwszyPierwszy 123456789101112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 150

Temat: Piaskowanie i malowanie felg - gdzie solidnie i w dobrej cenie?

  1. #51
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    Opel Vectra B, Alfa Romeo 156, 1,6 TS
    Postów
    246

    Domyślnie

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    ...
    A opon w końcu nie udało mi się zalożyć bo mam Run Flat'y i z tym trzeba do zakładu co ma specjalną maszynę. Tylko już mnie postraszyli że taka usługa to też koszt 200zł za komplet.... mam nadzieję że nie będzie aż tak drogo Zatem jutro kolejne podejście z montażem i dopiero wtedy foty
    Paweł poczekaj z tymi felgami, niech poleżą kilka dni - masz świeży lakier, tym bardziej że obecnie stosowane lakiery to lakiery wodne a co za tym idzie bardzo miękkie. Gdzie pytałeś o założenie run flatów?? Mogę dać Ci namiar, powołasz się na mnie i myślę że zrobią Ci ofertę specjalną, czy atrakcyjną?? Mam nadzieję że tak

  2. #52
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar kamko25
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    dolny śląsk
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm 20v 2006r. Distinctive. Była 156 SW 2.4 Jtd 10v 2002r
    Postów
    446

    Domyślnie

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    Super... :/ przeleżą do jutra, jutro rano spróbuję jedną umyć i wypolerować, zobaczymy co z tego wyjdzie
    Kolego do jutra to one napewno nie wyschną jak trzeba skoro dzisiaj się jeszcze mażą. Swoją droga facet nie powinien oddawać ci nie wyschniętych felg. Poczekaj kilka dni aż dokładnie wyschną. Teraz lakier jest miękki i myciem i polerowaniem tylko go zniszczysz. Porobią się mazy i pozostają paprochy. Tu trzeba cierpliwie poczekać aż lakier wyschnie i stwardnieje.

  3. #53
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał kamko25 Zobacz post
    Kolego do jutra to one napewno nie wyschną jak trzeba skoro dzisiaj się jeszcze mażą. Swoją droga facet nie powinien oddawać ci nie wyschniętych felg. Poczekaj kilka dni aż dokładnie wyschną. Teraz lakier jest miękki i myciem i polerowaniem tylko go zniszczysz. Porobią się mazy i pozostają paprochy. Tu trzeba cierpliwie poczekać aż lakier wyschnie i stwardnieje.
    Ok poczekam zatem cierpliwie parę dni. Tym bardziej że teraz podobno ma być brzydka pogoda więc się nie pali Felgi oddał pewnie pod presją bo dzwoniłem do niego co 2 dni ale dlatego że była obsuwa. Wolałbym jednak usłyszeć że jeszcze muszę 3 dni poczekać żeby felgi dobrze przeschły niż dostać je tak jak dostałem i teraz mam takie przeboje :/ Jeśli po wyschnięciu nie będzie to wyglądało dobrze i nie uda mi się ich zregenerować do zadowalającego stanu to ja tam wrócę baranek mi nie przeszkadzał ale rysy przez które felga miejscami zmatowiała już mi przeszkadzają.

  4. #54
    Użytkownik Romeo Avatar Barus91
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Ząbkowice Śląskie / Wrocław
    Auto
    BYŁO: 12xAR BĘDZIE: numer 13 :)
    Postów
    1,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    Ok poczekam zatem cierpliwie parę dni. Tym bardziej że teraz podobno ma być brzydka pogoda więc się nie pali Felgi oddał pewnie pod presją bo dzwoniłem do niego co 2 dni ale dlatego że była obsuwa. Wolałbym jednak usłyszeć że jeszcze muszę 3 dni poczekać żeby felgi dobrze przeschły niż dostać je tak jak dostałem i teraz mam takie przeboje :/ Jeśli po wyschnięciu nie będzie to wyglądało dobrze i nie uda mi się ich zregenerować do zadowalającego stanu to ja tam wrócę baranek mi nie przeszkadzał ale rysy przez które felga miejscami zmatowiała już mi przeszkadzają.
    A mówiłem, żebyś brał GTV, oddał 147 i miałbyś z dyńki

  5. #55
    Użytkownik Świeżak Avatar eternal_slavo
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Kłodzko
    Auto
    156 SW '02 1.9 JTD 115 KM
    Postów
    228

    Domyślnie

    Ale serio po wypaleniu w piecu felgi muszą jeszcze swoje odstać? Ja swój komplet odebrałem po 4 godzinach od wyjazdu z pieca i nie mam zastrzeżeń co do stanu. Dzisiaj felgi też dostały w kość, bo opony założyłem i również żadnych zmian w lakierze.

  6. #56
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Ja jutro zrobię zdjęcia za dnia i wrzucę, sami ocenicie jak to wygląda
    kolego chętnie bym też zobaczył Twoje białe felgi na aucie, wrzuć tu jakieś zdjęcia jak będziesz miał

  7. #57
    Użytkownik Świeżak Avatar eternal_slavo
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Kłodzko
    Auto
    156 SW '02 1.9 JTD 115 KM
    Postów
    228

    Domyślnie

    W piątek się postaram, bo moja niebieska smerfeta potrzebuje nałożenia makijażu.

  8. #58
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    No więc tak wyglądają moje felgi. Wybrałem tą najgorszą którą jako pierwszą przetarłem szmatką i pojawiły sie rysy. Nie wiem czy je tu widać czy nie ale baranka widać doskonale. Felgs nie była jeszcze myta a miejscami ma takie przetłuszczenia delikatne, to chyba z wulkanizacji jak próbowali załozć oponę. No i ogólnie felga jest przybrudzona przykurzona i po myciu powinna wyglądać lepiej ale no rysy są ale już sie chyba nowe nie robią


  9. #59
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Rafcio
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Swidnica, Poland
    Auto
    Ford Focus Kombi Duratorq
    Postów
    314

    Domyślnie

    Eee no tym barankiem i rysami bym się nie przejmował chyba że będziesz trzymać samochód jako pokazowy
    Zakładaj to na samochód jak Ci tylko wyschną bo ja mam dylemat co ze swoimi robić. Malować na czarno czy nie.
    A tą ceną to Cię chyba zabili, 200zł za oponki. <lol>

  10. #60
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    im dłużej się im przyglądam tym bardziej mam wrażenie że trochę przesadzam i dramatyzuje na jutro jestem umówiony na montaż opon, potem mycie, polerowanie i zobaczymy co z tego wyjdzie. jak założę na auto to myślę że wszelkie niedoskonałości pójdą w zapomnienie no niestety zakładanie Run Flat'ów wymaga specjalnej maszyny, w Świdnicy jeden zakład mi krzyknął 200zł a drugi 180zł, najtaniej znalazłem w Wałbrzychu 120zł i tam jutro jadą moje fele. Także w weekend Rafał się zgadamy na małą prezentację skoro jesteś taki zainteresowany malowaniem swoich

Podobne wątki

  1. Piaskowanie i proszkowe malowanie felg
    Utworzone przez -BamBosZek- w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 19-04-2016, 10:15
  2. dwie alfy w dobrej cenie
    Utworzone przez misiu7911 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-08-2013, 21:40
  3. Kupie opony 235/45/18 '' , uzywane w dobrej cenie !!!
    Utworzone przez Bllondas w dziale Kupię części
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-03-2012, 18:11

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory