Strona 5 z 15 PierwszyPierwszy 1234567891011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 150

Temat: Piaskowanie i malowanie felg - gdzie solidnie i w dobrej cenie?

  1. #41
    Użytkownik Romeo Avatar Barus91
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Ząbkowice Śląskie / Wrocław
    Auto
    BYŁO: 12xAR BĘDZIE: numer 13 :)
    Postów
    1,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    no wyglądają mega dobrze ! pozazdrościć że masz je już w domu. ja sie o swoje dalej nie mogę doprosić choć wczoraj usłyszałem że dziś mogę sie po nie stawić a dziś z kolei usłyszałem że jednak muszę się wstrzymać z przyjazdem i mam czekać na telefon dziś którego oczywiście znów nie było.
    Twoje widziałem już dziś na Allegro ^ ^

  2. #42
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał Barus91 Zobacz post
    Twoje widziałem już dziś na Allegro ^ ^
    hehehe nie dam się nabrać bo sam przeglądam allegro codziennie w poszukiwaniu moich felg

  3. #43
    Użytkownik Romeo Avatar Barus91
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Ząbkowice Śląskie / Wrocław
    Auto
    BYŁO: 12xAR BĘDZIE: numer 13 :)
    Postów
    1,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    hehehe nie dam się nabrać bo sam przeglądam allegro codziennie w poszukiwaniu moich felg
    A tymczasem ja je kupiłem

  4. #44
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar kamko25
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    dolny śląsk
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm 20v 2006r. Distinctive. Była 156 SW 2.4 Jtd 10v 2002r
    Postów
    446

    Domyślnie

    Rozmawiałem dzisiaj przez telefon z tym magikiem, bo chce oddać mu moje 18 do "odświeżenia". Mówiłem że dzwonie z forum Alfy i pytam ile trwa taka renowacja bo niby tydzień, a koledzy z forum czekają dłużej... a on mi się zaczał lekko tłumaczyć że normalnie to max tydzień, ale teraz ma taki nawał roboty że czeka się minimalnie dłużej. Co do felg kolegi flatbeet to mówił że się sprawa przeciąga bo na jednej wychodzi inny odcień koloru i już drugi raz malował. Flatbeet weź tam chłopie podjedź i zobacz, albo pogadaj z nim telefonicznie bo normalnie to już powinieneś dawno je mieć.

    ---------- Post added at 19:07 ---------- Previous post was at 19:04 ----------

    bo Twoje flatbeet to te czarne tak???

  5. #45
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Jeśli o mnie chodzi to sprawa się już dziś zakończyła pomyślnie. Fakt trwało to długo, dłużej niż miało. Podobno dlatego że moje felgi były malowane 2x bo za pierwszym razem pojawił się 'baranek' na lakierze i poszły do malowania 2x. Po drugim malowaniu też wyszedł lekko 'baranek' ale powiem szczerze że widać to tylko z bliska i pod światło. Mi osobiście to nie przeszkadza bo felg nie ogląda się z 20 cm tylko z pewnej odległości. Zobaczymy jak to będzie jutro wyglądało już na oponie po założeniu, na aucie. Ale nie sądzę żeby miało wyglądać źle więc za tą cenę jestem ogólnie zadowolony, tym bardziej że kolega sam zaproponował jeszcze niższą cenę, finalnie zapłaciłem 320zł zamiast 360zł. W tej cenie piaskowanie, regeneracja rantów i malowanie. Do końca nie wiadomo dlaczego taki baranek u mnie wyszedł, podobno wina aluminium i nie da się nic z tym zrobić. Myślę że to nie jest wina nieumiejętnego lakierowania bo kolega który odbierałswoje białe pare dni temu nie ma 'baranka' a robiła to ta sama osoba więc tu bym jej nie winił.

    Podsumowując jestem zadowolony choć nie ukrywam że in minus jest fakt że czasem kontakt z tym kolegą był bardzo utrudniony. Zdjęcia wrzucę jutro. I tak moje felgi to te czarne z połyskiem.
    Ostatnio edytowane przez flatbeet ; 27-03-2012 o 21:34

  6. #46
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Zawiozłem dziś felgi do założenia na opony, po południu odbiorę ale kurcza... może to normalne po świeżym lakierowaniu ale chciałem przetrzeć felgę szmatką i po przetarciu zostają drobne rysy na lakierze. nawet po przejechaniu palcem zostają drobniutkie ślady... nie wiem czy to normalne, może zejdzie po myciu.. no nie wiem ale jakoś tak dziwnie to wygląda. może to jakaś taka delikatna zewnętrzna warstwa lakieru którą trzeba by potraktować pastą lekko ścierną, to też przetestuje po południu. oby tylko jeszcze większe rysy po tym nie zostały

    eternal_slavo Ty jak przetrzesz swoje szmatką to nie zostają żadne ślady? bo u mnie to wszystko widać pod światło

  7. #47
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar _Mumin_
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    W-W
    Auto
    156 1.9 JTD 105KM
    Postów
    437

    Domyślnie

    Może były za słabo wygrzane?
    Bunga, bunga per tutti!

  8. #48
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar kamko25
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    dolny śląsk
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm 20v 2006r. Distinctive. Była 156 SW 2.4 Jtd 10v 2002r
    Postów
    446

    Domyślnie

    Kolego to typowy objaw niewyschniętego lakieru. Nie wycieraj ich ani broń Boże nie myj. Muszą pożadnie wyschnąć.

  9. #49
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał kamko25 Zobacz post
    Kolego to typowy objaw niewyschniętego lakieru. Nie wycieraj ich ani broń Boże nie myj. Muszą pożadnie wyschnąć.
    Super... :/ przeleżą do jutra, jutro rano spróbuję jedną umyć i wypolerować, zobaczymy co z tego wyjdzie. Nikt mnie przy odbiorze nie uprzedził że trzeba z nimi ostrożnie i lepiej jeszcze nie dotykać. A wyczyścić chciałem bo były zakurzone jak je odebrałem. Myślicie że te ryski zejdą potem jak przelecę pastą lekkościerną Tempo? Dodatkowo ten baranek też się jakoś tak powycierał i ogólnie felga przez to jak by lekko zmatowiała :/

    A opon w końcu nie udało mi się zalożyć bo mam Run Flat'y i z tym trzeba do zakładu co ma specjalną maszynę. Tylko już mnie postraszyli że taka usługa to też koszt 200zł za komplet.... mam nadzieję że nie będzie aż tak drogo Zatem jutro kolejne podejście z montażem i dopiero wtedy foty
    Ostatnio edytowane przez flatbeet ; 28-03-2012 o 18:22

  10. #50
    Użytkownik Świeżak Avatar eternal_slavo
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Kłodzko
    Auto
    156 SW '02 1.9 JTD 115 KM
    Postów
    228

    Domyślnie

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    eternal_slavo Ty jak przetrzesz swoje szmatką to nie zostają żadne ślady? bo u mnie to wszystko widać pod światło
    Nic takiego nie zaobserwowałem. Chyba, że zwyczajnie na białym nie widać. Swoją drogą też mam lekkiego baranka widocznego pod światło.

    200 za run flaty? Ja za założenie zwykłych opon zapłaciłem 150 bez montażu na auto. Chociaż z drugiej strony w tym też metalowe zaworki za 60.

Podobne wątki

  1. Piaskowanie i proszkowe malowanie felg
    Utworzone przez -BamBosZek- w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 19-04-2016, 10:15
  2. dwie alfy w dobrej cenie
    Utworzone przez misiu7911 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-08-2013, 21:40
  3. Kupie opony 235/45/18 '' , uzywane w dobrej cenie !!!
    Utworzone przez Bllondas w dziale Kupię części
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-03-2012, 18:11

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory