Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 79
Przeglądasz Forum Alfa Romeo - Alfaholicy. Wyświetlony wątek znajduje się w dziale Dolny Śląsk i Opolskie - Miłośnicy Alfa Romeo z Dolnego Śląska (Wrocław, Kłodzko, Wałbrzych, Świdnica, Lubin, Legnica, Zgorzelec, Złotoryja) i województwa Opolskiego (Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg). Chcesz zwiedzić ten rejon, interesują Cię zabytki, ciekawe miejsca? Potrzebujesz namiary na wulkanizację lub serwis? Po informacje zapraszamy do tego działu.
  1. #21
    piechcio
    Gość

    Domyślnie

    W porozumieniu z cin_kiem robiona jest w Lubinie na Lotnisku małe spotkanie 31 maja o godz. 14.00 kto chce być niech przyjedzie zobaczymy co i jak, a może jakaś perspektywa na przyszłość
    Ostatnio edytowane przez piechcio ; 17-05-2009 o 16:11

  2. #22
    cin_ek
    Gość

    Domyślnie

    czekaj czekaj jeszcze nie wiadomo czy w Lubinie bo nie wiadomo ile osób i skąd będzie, data i godzina raczej niezmienne ale miejsce jeszcze do ustalenia.

  3. #23
    ViP Romeo Pokaż na mapie Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 8v
    Postów
    556
    Podziękowania za post / Lubię to
    Czas spędzony na forum
    28 d 5 h 7 m

    Domyślnie

    No Panowie.. i Panie!! Temat umarł czy jak ??
    Lato, wprawdzie deszczowe ale mamy je w końcu wiec i pora to lato przywitać w większym gronie. I nie tylko Wrocław, Oława czy samo Opole ale tak jak w temacie, pod jednym szyldem zDolnego Śląska!!
    5 lat gościłem w Poznaniu i tam miałem przyjemność bywać na spotach, cykliczne piątki pod stadionem Lecha weszły tam ludziom w krew wiec i Śląsk zDolny może pokazać ze też nas na dobry spot stać
    Nie ma co dywagować tylko konkretnie trzeba z datą i miejscem - jak dla mnie weekend 25 lub 26 lipca brzmi idealnie, są jeszcze dwa tygodnie, każdy więc ma czas sie spokojnie określić.
    A miejsce, tak jak już było w temacie - proponowałbym okolice Sobótki albo Riwiera Mietkowska
    A najlepiej byłoby się wpierw spotkać gdzieś we Wrocławiu, jako stolicy naszej i piękną kolumną ruszyć stamtąd przez miasto w kierunku docelowym - na Mietków !! Tam odpalić jakiegoś grilla i dobrze będzie!!
    Taki przejazd kolumną przez miasto to piękna sprawa, nie dałoby się nas nie zauważyć
    Tu nie ma co się zastanawiać, tu trzeba się konkretnie umawiać

    P.S. Da się gdzieś w Mietkowie odpalić grilla w większym gronie?? Bo mnie tam 5 lat nie było i nie wiem ja to tam teraz wygląda. A może macie jakieś inne pomysły gdzie tu na łonie natury czas spędzić miło?

  4. #24
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Jarek`
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Była 156 1.8TS, była 156 2.4 JTD, Jest 166 2.4 JTD CF3
    Postów
    234
    Podziękowania za post / Lubię to
    Czas spędzony na forum
    11 h 24 m

    Domyślnie

    Pomysł super szczególnie z tym objazdem miasta w kolumnie AR

  5. #25
    Pingwin
    Gość

    Domyślnie

    i z policyjną eskortą))

  6. #26
    Użytkownik Rowerzysta Avatar seboq
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Wrocław/Klu/Wawa
    Auto
    156 2.0 TS Sportpack 2000r.
    Postów
    95
    Podziękowania za post / Lubię to
    Czas spędzony na forum
    4 h 18 m

    Domyślnie

    haloo temat umarl?? sa jacys chetni?

  7. #27
    ViP Romeo Pokaż na mapie Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 8v
    Postów
    556
    Podziękowania za post / Lubię to
    Czas spędzony na forum
    28 d 5 h 7 m

    Domyślnie

    Cytat Napisał seboq Zobacz post
    haloo temat umarl?? sa jacys chetni?
    hehehehe.. spot we Wro to jak walka z wiatrakami ..tak jak widzisz sebdog, miałem pomysł na spota ale prócz mnie, kolegi Jarka' i Pingwina nikt więcej nie reflektował..

    ja wpadnę bardzo chętnie na spot do Wrocławia pod bardzo prostym warunkiem - że jakiś spot będzie ..choć już mi się dat nie chce rzucać kolejnych to może spróbujemy 16go za tydzień??
    na Alfaclubie też się ktoś znajdzie zainteresowany pewnie.

    żeby zorganizować spot na prawdę nie trzeba jakiejś specjalnej finezji. konkretna data, w miarę odległa żeby każdy mógł sobie to zaplanować, konkretne miejsce, godzina iiiiii.... przede wszystkim zwykła ludzka chęć/wola ..jak jej nie będzie to ze spotu nici

    a przecież dla Alfisti nie ma nic przyjemniejszego jak posiedzieć przy Alfie...

  8. #28
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Wroclaw.
    Auto
    A.R 156 1,9 JTD.r.2002.
    Postów
    149
    Podziękowania za post / Lubię to
    Czas spędzony na forum
    2 d 14 h 9 m

    Domyślnie

    trwa tzw .sezon ogorkowy,moze to jest przyczyna niecheci do spotkan,Ja jestem za.Data nie ma znaczenia.
    ALFA ROMEO 156 1,9 JTD.

  9. #29
    ViP Romeo Pokaż na mapie Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 8v
    Postów
    556
    Podziękowania za post / Lubię to
    Czas spędzony na forum
    28 d 5 h 7 m

    Domyślnie

    Koledzy szykuje się większy spot we Wrocławiu 6 września..
    http://forum.alfaclub.pl/viewtopic.php?p=142010#142010
    Zapowiada się ciekawie, jeśli dojdzie do skutku

    Piszcie tu czy tam kto z Was dotrze
    Załączone adresy Załączone adresy

      FORUM Alfa Romeo Club Polska - klub fanów Alfy Romeo :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: forum, wymiana informacji między użytkownikami, zloty, spotkania, wyścigi, tuning, naprawy, linki, alfaromeoclub, alfaromeoklub, klub alfa romeo, alfa-romeo, alfisti, alfaowner, alfa156, alfa 156, alfa 155Q4, alfa 155 q4, alfa166, alfaGTA, alfa 156 GTA, alfa 159q4, alfa 147, alfa 147Gta, alfa 147 gta, alfa brera, alfa 159, alfa 159-q4, cadamuro, cadamurodesign, autodelta, zender, carserwis, carservis, msdesign, lester, alfa-156-bodykit, bodykit, skirts, rear-bumper, front-bumper-GTA, alfa gt, supercharged, rotrex supercharger, alfa kompressor, novitec, squadratuning, squadra tuning, alfaGTV, alfa GTV, alloy-wheels-GTA, felgen-GTA, alfa-conversion, alfa turbocharged, alfa-header, alfa-romeo-manifold, alfatuning, chiptuning-alfa, chip-ecu-tuning-alfa, carbon-fiber-pipe, asso-pipe, asso-carbon-fibre pipe, intake pipe, sport-exhaust-alfa-romeo
    http://forum.alfaclub.pl/viewtopic.php?p=142010#142010

     

  10. #30
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Kłodzko / Strzelin
    Auto
    145 1.6 T.S.
    Postów
    42
    Podziękowania za post / Lubię to
    Czas spędzony na forum
    7 h 1 m

    Domyślnie

    Witam,
    Tak się składa, że w ten weekend zjeżdżam do Wrocka z zachodniopomorskiego i z miłą chęcią bym wpadł. Jest tylko mały problem, ale może uda się go przezwyciężyć. Mianowicie o 24:00 dnia 06.09 muszę być na jednostce we Wrocku (żołnierz), więc po pierwsze w moim przypadku wizyta na spocie zależy od miejsca gdzie miałby on być, a drugie jeszcze nie wiem jak miałbym się zorganizować (w sensie logistycznym, bagaże, mundury itp ). Będę śledził temacik i postaram się wykołować tak, żeby się zjawić na tym spocie. Pozdrawiam serdecznie alfamaniaków.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

    Podobne wątki

    1. HUMOR
      By Lukasik in forum Hyde Park
      Odpowiedzi: 2649
      Ostatni post / autor: 11-02-2012, 15:09
    2. Może by tak jakiś spocik?
      By bimsky in forum Małopolska i Górny Śląsk
      Odpowiedzi: 25
      Ostatni post / autor: 06-02-2008, 22:23
    3. Zbliża sie luty, może jakiś zlocik ??
      By Silver156 in forum Zachodniopomorskie i Pomorskie
      Odpowiedzi: 2
      Ostatni post / autor: 04-02-2008, 12:14
    4. Szczecin i okolice, może jakiś jesienny spocik???
      By ufty in forum Zachodniopomorskie i Pomorskie
      Odpowiedzi: 9
      Ostatni post / autor: 23-10-2007, 09:35
    5. [Temat organizacyjny] Może jakiś zlocik na wiosnę?
      By łukasz i kasia in forum Zloty, imprezy, spotkania
      Odpowiedzi: 376
      Ostatni post / autor: 01-07-2006, 17:46

    Tagi dla tego tematu

    Zakładki

    Uprawnienia

    • Nie możesz zakładać nowych tematów
    • Nie możesz pisać wiadomości
    • Nie możesz dodawać załączników
    • Nie możesz edytować swoich postów
    •