Przeglądasz Forum Alfa Romeo - Alfaholicy. Wyświetlony wątek znajduje się w dziale Dolny Śląsk i Opolskie - Miłośnicy Alfa Romeo z Dolnego Śląska (Wrocław, Kłodzko, Wałbrzych, Świdnica, Lubin, Legnica, Zgorzelec, Złotoryja) i województwa Opolskiego (Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg). Chcesz zwiedzić ten rejon, interesują Cię zabytki, ciekawe miejsca? Potrzebujesz namiary na wulkanizację lub serwis? Po informacje zapraszamy do tego działu.
Użytkownik Romeo

Moje propozycje to:
Nr 1. Rudawy Janowickie - są to okolice Jeleniej Góry....piękne widoki na całe pasmo od Szrenicy po Snieżkę.
Nr 2. Kompleks pałacy poniemieckich (aktualnie hotel Dębowy) w Bielawie pow. Świdnicki
Nr 3. Kolej gondolowa w Świeradowie Zdroju
Nr 4. Tama Zagórze Śląskie (bliskie okolice Świdnicy)
Polecam dojazd wszędzie łatwy a widoki przednie.
Użytkownik Maniak resoraków
-
Użytkownik Embrion
Jedna z 9193 sztuk. Wzbudza pełne aprobaty spojrzenia koneserów - u prostaków natomiast, wywołuje głęboką zadumę...
Redaktor Romeo
-
Użytkownik Romeo

Ja ogólnie polecam Świdnicę:
- katedra, największy kościół Dolnego Śląska, z 5. co do wysokości wieżą w Polsce;
- Kościół Pokoju, na liście UNESCO;
- bardzo ładny i duży rynek;
- dom, w którym mieszkał Manfred von Richthofen ("Czerwony Baron")
- blisko jest interesująca tama i zamek w Zagórzu,
- również blisko zamek Książ;
- Krzyżowa, chociaż szału nie robi,
- niedaleko sztolnie w Walimiu, można je zobaczyć w drodze do Rzeczki, w Rzeczce załatwić sobie nocleg, a na drugi dzień wejść na Wielką Sowę;
- Srebrna Góra całkiem blisko;
- jadąc z Wrocławia można wstąpić na kawę do Pałacu Krasków.
Podsumowując, można spędzić naprawdę interesujący weekend.
Ostatnio edytowane przez radosuaf ; 11-09-2010 o 09:13
Alfa Romeo 147 1.6 TS 105KM 2003 -> Alfa Romeo Giulietta 1.4 MA 170KM 2011
Użytkownik Alfa i Omega
Ostatnio edytowane przez Parzi ; 13-05-2010 o 13:36
Podobno Henry Ford zdejmował z głowy kapelusz, kiedy mijała go Alfa Romeo, a Enzo Ferrari w dniu, kiedy pokonał Alfę, płakał jak dziecko.
-
-
Informacje o temacie
Users Browsing this Thread
Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)
Podobne wątki
By markos in forum Tuning mechaniczny
Odpowiedzi: 18
Ostatni post / autor: 28-02-2009, 12:45
Odpowiedzi: 22
Ostatni post / autor: 16-01-2009, 08:40
ciekawe miejsca na opolszczyźnie
, co warto zobaczyć na dolnym śląsku
, opolszczyzna ciekawe miejsca, co można zwiedzić na dolnym śląsku, ciekawe miejsca opolszczyzna, dolny śląsk co warto zobaczyć, ciekawe miejsca opolszczyzny, gdzie pojechać na dolnym śląsku, co warto zwiedzić na dolnym śląsku, dolny śląsk warto zobaczyć, ciekawe miejsca do zwiedzania na dolnym śląsku, co warto zobaczyć na opolszczyźnie, co zwiedzić na opolszczyźnie, co można zwiedzić na opolszczyźnie, gdzie warto pojechać dolny śląsk, gdzie warto pojechać na dolnym śląsku, ciekawe miejsca na dolnym śląsku, co warto zwiedzic na dolnym slasku, co warto zobaczyć opolskie, co warto zobaczyc na opolszczyznie, co zwiedzić na dolnym śląsku, ciekawe miejsca do zwiedzania na śląsku, miwjsca do zwiedzenia na dolnym śląsku, ciekawe miejsca opolskie, fajne miejsca na opolszczyźnieTagi dla tego tematu
Uprawnienia
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum
Zakładki