Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Temat: Praca&zarobki

  1. #11
    Użytkownik Romeo Avatar Arthrm
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dublin, Ireland, Ireland/Kraków, Bochnia
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTS Sportivo,
    Postów
    1,121

    Domyślnie

    w Irlandii nie moga obnizyc - nakaz UE w branzy komputerowej od 10 - 20 euro za godzine
    IRLANDIA


    ____________Jest:_______________________Były:____ _______________________________

    ______Alfa Romeo 159 1.9 JTS Sportivo______ Alfa Romeo 156 1.6 Lusso________Alfa Romeo 147 1.6 Lusso
    __________________ _____

  2. #12
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar daroo
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    AR 145 boXer, Fiat Stilo 1.8 16V
    Postów
    215

    Domyślnie

    Walia- zarobki od 6,08f/godz (tak jest w większości fabryk) i praca przez agencje, takie są poczatki

  3. #13
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Bielawa - Ateny- Lublin
    Auto
    Kiedyś 156 3.0 V6 aktualnie 159 1.9 16v
    Postów
    331

    Domyślnie

    W Grecji masakra!!! Ciezko jakakolwiek prace znalezc a dopiero pozniej mozna mowic o zarobkach hehe.

  4. #14
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar OnanBarbarzynca
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Würselen / Niemcy
    Auto
    Alfa Romeo 156 Sportwagon 2.4 JTD (140PS) 2001 r.
    Postów
    339

    Domyślnie

    Cytat Napisał Damian1989 Zobacz post
    W Grecji masakra!!! Ciezko jakakolwiek prace znalezc a dopiero pozniej mozna mowic o zarobkach hehe.
    To tak jak w Polsce..... Podobno, dawno nie byłem, więc informacje z relacji znajomych, ale niebawem zacne święta Bożonarodzeniowe w Polskich górach po góralsku z quadami i innymi atrakcjami zimowymi... Grudniu nadchodź.....

  5. #15
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar kasztelan
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    stolicy
    Auto
    logiczne że alfa
    Postów
    5,319

    Domyślnie

    Odgrzeję starego kotleta Jak Wam się teraz wiedzie na świecie?? Coraz poważniej rozważam wyjazd z tym że jeśli już to zamierzam wybrać opcję "bez powrotu" więc muszę zlustrować gdzie mogę co się dzieje poza granicami Mam fajną robotę bo jest opcja żeby w ramach "kopro" spróbować zaatakować inne kraje więc punkt zaczepienia bardzo dobry. Celował bym raczej w egzotykę, Australia, Kanada etc. bo osobiście uważam że EU to skiśnięty trup dobijany przez idiotyczne rozporządzenia i nie wiadomo jak to się rozwinie w przyszłości, poza tym sytuacja geopolityczna, uważam że jak już wyjeżdżać to zrobić konkretny krok czyli zminimalizować wszystkie ryzykowne czynniki a tu EU wypada słabo na papierze. W Kanadzie np. z tego co się orientowałem to ze swoim doświadczeniem, językiem i wykształceniem bardzo realne było by życie circa 3x wyższy poziom niż w PL, nie chcę podawać kwot, poza tym kraj bardzo emigrant-friendly no i obywatelstwo po 3 latach można wyszarpać co podobno nie jest wielkim wyczynem jeśli nie jesteś mięsem armatnim do kopania rowów.
    Czekam na Wasze opinie, doświadczenia i tym podobne, nic mnie za bardzo w kraju nie trzyma oprócz dużego sentymentu ale to pewnie z czasem da się przeżyć.

Podobne wątki

  1. Praca
    Utworzone przez 1990mb w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-11-2012, 12:36

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory