Strona 9 z 472 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181959109 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 4718

Temat: Irlandia, laczmy sie ::P

  1. #81
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar czester085
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    athlone irl
    Auto
    brak ;/
    Postów
    442

    Domyślnie

    to juz tylko zostalo pomyslec nad miejscem i kompletowac wpisy!!

  2. #82
    freel4ncer
    Gość

    Domyślnie

    Pozdrowienia z Leixlip .
    Jakos w przyszly weekend dolacze do grona alfistow (na wygnaniu ) odbierajac swoja 166
    Mam nadzieje ze szybko spotkamy sie na jakims spociku
    Pzdr
    Szymon

  3. #83
    Użytkownik Romeo Avatar Cool_Kid
    Dołączył
    01 2011
    Auto
    AR 145 1,8 T.S 144KM - nero - 1998r. / Giulietta Veloce 2,0 JTDm 170KM - etna nero - 2012r.
    Postów
    593

    Domyślnie

    Bella ubezpieczona, tax zapłacony, wahacze przyszły dzisiaj rano Jutro wymiana i zaczynamy sezon

    P.S. Gdzie jest Leixlip?

    145 1,8 TS 144KM - nero - 1998
    Giulietta Veloce 2,0JTDm 170KM - etna nero - 2012
    "Jak wszyscy wiemy moderator zawsze punkt znajdzie, więc lepiej nie fikać. I tyle w temacie." - Wrażliwy Administrator.

    http://i.imgur.com/m4g6E.jpg

  4. #84
    freel4ncer
    Gość

    Domyślnie

    Leixlip jest przy N4 niby w juz w Kildare a tak naprawde to prawie Dublin ( zaraz przy Lucan)
    Ja juz mam na sobote zaplanowany zakup i przekladke nowych oponek
    A za dwa tyg robie zestaw startowy czyli kompletny rozrzad z wariatorem i pompa wody oraz wymiane oleju i filtrow.
    Poprzedni wlasciciel na szczescie niedawno wymienil wszystkie tarcze i klocki tak wiec spory wydatek z glowy

  5. #85
    RONI
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Metatron26 Zobacz post
    Niestety aktualnie moja Alfa niesprawna, kłopoty ze sprzęgłem. W Atlasie wycenili mi naprawę na 1000 euro, porażka! (podziękowałem im grzecznie)
    Po pierwsze primo z doświadczenia i rozsądku odradzam jakichkolwiek napraw w Atlasie i podobnych "serwisach". Pseudo "mechanicy" tam zatrudnieni mogą narobić więcej szkód niż korzyści. Jedyną rzeczą jaką można zaryzykować to co najwyżej ustawienie świateł.

    Po drugie - jeśli masz problem ze sprzęgłem (zakładając, że to tylko sprzęgło), wymiana nawet całego kompletu nie przekroczy €400 (wliczając części i robociznę). Już dwa razy zmieniałem - temat więc znam od podszewki.

    Jeśli szukasz porady, chętnie odpowiem na wszelkie pytania.
    Pozdrawiam!

  6. #86
    Metatron26
    Gość

    Domyślnie

    RONI dziękuję bardzo za odpowiedź, tak też myślałem na temat tego serwisu.

    Czy możesz mi zdradzić gdzie kupowałeś części i ile Tobie za nie wyszło?
    To jest na 100% sprzęgło (siłownik sprzęgła) bo przewody są całe.

    Pozdrawiam

  7. #87
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar actron
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    ZST
    Auto
    156 2.0 JTS 2002
    Postów
    39

    Domyślnie

    18.03.2011 godz.20:25 NCT
    i zobzczymy co z alfy zostanie

  8. #88
    Użytkownik Romeo Avatar Cool_Kid
    Dołączył
    01 2011
    Auto
    AR 145 1,8 T.S 144KM - nero - 1998r. / Giulietta Veloce 2,0 JTDm 170KM - etna nero - 2012r.
    Postów
    593

    Domyślnie

    haha, ja mam 04.04.2011 - jeszcze tylko muszę poprawić światła cofania. Pewnie po NCT lista pilnych poprawek znacznie się wydłuży

    145 1,8 TS 144KM - nero - 1998
    Giulietta Veloce 2,0JTDm 170KM - etna nero - 2012
    "Jak wszyscy wiemy moderator zawsze punkt znajdzie, więc lepiej nie fikać. I tyle w temacie." - Wrażliwy Administrator.

    http://i.imgur.com/m4g6E.jpg

  9. #89
    freel4ncer
    Gość

    Domyślnie

    Jesli jeszcze nie wiecie to najlepszy gosc od Alf w Dublinie to Gerry Campbell TI Auto
    http://www.tiautos.ie/ . Swietny szczery fachowiec . W przyszlym tyg robie u niego komplet rozrzadu z pompa wody i wariatorem , wycenil mi wszystko (lacznie z czesciami ) na 620e uwazam ze bardzo przywoicie

  10. #90
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar richi102
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Ford Mondeo MK4 1.8 TDCI 2010
    Postów
    381

    Domyślnie

    Ja jakieś trzy tygodnie temu robiłem kompletny rozrząd + pompa wody + wariator + pasek klinowy + olej i filtr
    Koszt części: kompletny rozrząd (gates) + pompa wody (metalowa , nie pamiętam firmy) + filtr oleju + pasek klinowy + uszczelka pokrywy silnika kupione w Irlandii 220euro
    Wariator kupiony w polsce + przesyłka 110euro
    Robota + mechanika olej do pełna + 1litr na dolewki 190euro
    Całkowity koszt to 520 euro, ale kilka rzeczy zrobione więcej.
    To wcale tak tanio nie wychodzi.
    Teraz czy cię nie skasuję dodatkowo za wymianę oleju i filtr, jeśli to zrobi, a powinien. Czy da ci nową uszczelkę na pokrywę silnika czy napcha starą i uszczelni silikonem. Wymień przy okazji pasek klinowy bo przy rozrządzie mechanik i tak musi go zdjąc i nałożyc, a nowy pasek to koszt od 8 do 12euro.
    Czy to tak tanio to sam sobie odpowiedz. Jeśli poza rozrządem, pompą wody i wariatorem wymieni wspomniane prze zemnie rzeczy w tej cenie i zna się na alfach to cena nie najgorsza.
    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez richi102 ; 12-03-2011 o 19:54

Podobne wątki

  1. [Relacja] Athlone / Irlandia/ 07.10.2012
    Utworzone przez Arthrm w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-10-2012, 21:55

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory