Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Drobne poprawki blachy i lakieru

  1. #1
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie Drobne poprawki blachy i lakieru

    No wlasnie
    Chyba kazdego alfiste wkurzaja jakies ubytki na lakierze, a tym bardziej lekkie wgniecenia na drzwiach. Moje prawe byly obite od nowosci, ktos kto zaparkowal obok musial za szeroko otworzyc drzwi. Jeszcze mam na maske malutkie wgniecenia chyba od remontowanych drog i odpryski na wlotach, to akurat bylo zamalowywane, ale brakuej grubszej warstwy lakieru i mozna by to jakos wypelnic. No i jeszcze jako, ze za dlugo nei jezdze to kiedys przyrysowalem nadkole o kadeta jak wyjezdzalem z podworka ;/
    Zawsze jak elegancko wypucuje alfine to zawsze te szczegoly psuja mi humor...
    Jezdzil ktos po lakiernikach? Ile takie duperele moga kosztowac? Poza tymi ubytkami na wlocie zarysowania sa plytkie. Czy lakiernik moglby mi tez wypchnac te wniecenia na masce i w razie czego popracowac nad lakierem? Mam czarna alfe, zaden metalik, a to chyba ulatwi wybor lakieru...

  2. #2
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    powiem ci kolego że ja mam podobny problem .
    moja alfa jest z kazdej strony poobijana wina parkingów przy supermarketach.
    nadodatek odpada mi klar z tylnego błotnika :shock: tosz to szok.
    ale ja jakbym miał robic swoja to odrazu cała malowac i wtedy jesteś pewien że lakier bedzie taki sam i wsio powinno grac,
    a tak malować pojedyncze częsii to jednak tza poszukać dobrego lakiernika i dobrą firma w której dobiorą co dobrze lakier, bo tak po garażach to niewarto inwestować zbytnio :wink:

    pozdrawiam

  3. #3
    Marcino 156
    Gość

    Domyślnie

    Ale u Tutiego z doborem lakieru zbytnio problemu nie będzie........ tak jak pisał czarny nie metalic, elegancko się podpasowuje.............. :wink:

  4. #4
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    no tak, ale najwiekszy problem to pieniadze sa jakies cenniki za 1cm3 czy na jakiej zasadzie kasuje mnie lakiernik?

  5. #5
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Stefan116
    Dołączył
    03 2006
    Mieszka w
    Puławy - Pysznica
    Auto
    GT 1300 Junior 1974r.
    Postów
    832

    Domyślnie

    lakiernik skasuje cie od malowania lub polerowania elementu a to że masz lakier niemetalic to dobrze bo lakier tańszy ale jeśli nie są to jakieś wielkie ubytki to znajdz dobrego lakiernika i niech ci strzeli polerke całego auta naprawde po takim zabiegu autko jak nowe

  6. #6
    Piotr
    Gość

    Domyślnie

    ja za pomalowanie całego przedniego zderzaka (niskie zawieszenie, także po zimie do malowania), prawego lusterka (jakiś bałwan obzunął mi na osiedlu, do tej pory nie wiem kto był sprawcą) i obydwu progów zapłaciłem 250zł

Podobne wątki

  1. Kilka detali do poprawki
    Utworzone przez Dadex w dziale Kosmetyka
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-04-2015, 15:40
  2. poprawki lakiernicze
    Utworzone przez b.pawelek w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-06-2008, 23:27

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory