Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: W poszukiwaniu haka holowniczego

  1. #1
    waldemar
    Gość

    Domyślnie W poszukiwaniu haka holowniczego

    Witam Szanownych Państwa - poszukuję od jakiegoś czasu haka holowniczego. Chciałbym tylko aby ktoś polecił mi jakąś sprawdzoną firmę. Kolega zamówił ostatnio z Allegro a przysłali mu jakiś badziew i musiał cały dzień spędzić żeby to jakoś zamontować. Nie chciałbym tego powtórzyć

  2. #2
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    rejon ???








  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar slider2002
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    Gniezno
    Auto
    Alfa Romeo 156 1,9JTD 110KM
    Postów
    591

    Domyślnie

    a ja polecam auto hak Słupsk. maja haki do wiekszości aut, łatwy montaż, dobra instrukcja obsługi, cena przyzwoita.

  4. #4
    Użytkownik Świeżak Avatar MarcinPioneer
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Sokołów Podlaski
    Auto
    GIULIETTA 1.4 MA, 147 1.6TS 105KM, BMW E34 525i 24V
    Postów
    196

    Domyślnie

    Był kiedyś u nas w zakładzie klient, nie chciał haka ze AUTO-HAK ze Słupska,a głównie takie haki montujemy, bo stwierdził, że na allegro jest dużo dużo taniej i sobie zamówił jakiś właśnie badziew. Mechanicy cały dzień się męczyli z nim, nie trzymał żadnych wymiarów, klient za to więcej zapłacił za robocizne.

  5. #5
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    lubelszczyzna
    Auto
    155 1.8 16v T.Spark 103 kW 1996r.
    Postów
    2,684

    Domyślnie

    Znajomy też kiedyś zamówił hak na alle. Hak oczywiście nie wymagał podcinania zderzaka...

  6. #6
    Użytkownik Świeżak Avatar supermajku
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    156 SW 1,9 JTD 2001 115 PS
    Postów
    152

    Domyślnie

    chciałbym sprawić do 156SW hak czy są takie plug & play? najlepiej jakoś chowane czy to tylko elektryka i przykręcenie do budy(+ demontarz zderzaka etc) czy jakieś wyższe majstrowanie?

  7. #7
    waldemar
    Gość

    Domyślnie

    Za AUTO-HAKA to ja akurat bardzo dziękuję - widziałem dwa takie zestawy i nie wyglądały zbyt solidnie moim zdaniem. Odniosłem wrażenie, że wykonanie jest takie na "odczepnego".

    Co do samego podcinania zderzaka to dowiedziałem się, że to nie zależy do producenta haka tylko konstrukcji pojazdu. Gdyby dało się w danym modelu uniknąć podcinania
    zderzaka to każdy z producentów skonstruowałby hak nie wymagający podcinania. Jeśli zaś pojazd zbudowany jest w taki sposób, że podcięcie będzie koniecznie to i tak tego nie unikniemy, czy kupimy hak za 1000zł czy za 100zł.

    Ja finalnie kupiłem hak firmy Steinhof i jestem zadowolony. W moim warsztacie mówili, że zawsze starają się doradzić klientowi Steinhofa, bo montaż jest podobno bardzo łatwy dzięki temu że wszystko jest idealnie spasowane. Zamawiałem w sklepie internetowym tutaj i w sumie na drugi dzień już miałem hak a w sobotę już był montowany. Jak dla mnie wszystko skończyło się idealnie

Podobne wątki

  1. demontaż modułu od haka holowniczego
    Utworzone przez olaf w dziale 147
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-08-2013, 11:23
  2. Montaż haka holowniczego w 156 SW?
    Utworzone przez _michal_ w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 10-08-2013, 10:19
  3. Punkty mocowania haka holowniczego
    Utworzone przez Rolin w dziale 166
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 09-04-2013, 19:14

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory