Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Automatyczny wlacznik swiatel ;]

  1. #1
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Solec Kujawski
    Auto
    33 Q4, 156 SW 2,4 JTD
    Postów
    379

    Domyślnie Automatyczny wlacznik swiatel ;]

    Jak dobrze wiecie nasz rzad chce wprowadzic przepis o tym iz swiatla beda musialy byc zapalone caly rok (jeszcze nie weszlo). Co myslicie o zamontowaniu automatycznego wlacznika swiatel?? Wiem ze zakladaja to w roznych firmach ale kosztuje to jakies 200 zl a mozna o wiele taniej :] stosujac np jeden przekaznik i sygnal z alternatora ;] po zapaleniu silnika swiatla wlacza sie automatycznie a nie beda ciagnely pradu przed odpaleniem czyli po przekreceniu tylko stacyjki ;] mozna o tym conieco przeczytac na www.elektroda.pl moze ktos sie zna na elektronice bardziej ode mnie np i przetlumaczy na jezyk bardziej polski o co tam chodzi ;] tzn ja juz prawie wiem pomysl nie jest zly, ja sie szykuje na montowanie tego

  2. #2
    adasco
    Gość

    Domyślnie

    Nie wiem, na ile to pomoze, ale lady mialy powszechnie montowany taki pieprznik pod maska. Wersje tzw skandynawskie. Moze by tak caly ten modu zaadoptowac? Gdybys chcial go poszukiwac na szrotach, sluze pomoca - gdzie go znalezc pod maska

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Stalowa Wola
    Auto
    Giulia MY22 Estrema było 156 2x147 166Busso 159...
    Postów
    772

    Domyślnie

    panowie ale teraz pytanie czy gra jest warta swieczki przeciez to i tak nic nie da w alfie nie musisz wylaczac swiatel po kazdym zgaszeniu silnika a ze przy odpaleniu swiatla powoduja znaczne zmniejszenie zywotnosci akumulatora??? nie bo i tak na jednym przejedziemy 5 lat conajmniej wiec po co sobie stwarzac problemy i kombinowac?
    alfa romeo jest 159 & 147 była 166 3.0.v6 super!!156jtdx2 147jtd8v

  4. #4
    Scrat
    Gość

    Domyślnie

    Marcins musisz częściej auta zmieniać może wtedy będziesz rzadziej bosha sponsorował :wink:

  5. #5
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Solec Kujawski
    Auto
    33 Q4, 156 SW 2,4 JTD
    Postów
    379

    Domyślnie

    w AR 33 przykro mi bardzo ale swiatla swieca sie caly czas nawet jak kluczyk jest wyjety wiec musze tak zrobic a ze chce dopiero jak silnik odpali a nie ze ma ciagnac ciagle to moje widzi mi sie , a poza tym mozna tez zrobic tak ze po przekreceniu kluczyka sie wlacza ale wylacza sie tak jak reszta przy odpalaniu tzn tak jak np nawiewy ktore podczas odpalania sie wylaczaja, tak samo radio i takie tam rozne

  6. #6
    Scrat
    Gość

    Domyślnie

    no ale z podatków miały być...
    no te... no...
    autostrady? budowane :mrgreen: :mrgreen:

  7. #7
    adasco
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcins737
    5 lat ?? oj nigdy mi się tyle nie udało... w zasadzie zwykle mam tak ze rozlatuje mi się max 3 miechy przed sprzedażą auta ...i zawsze sprzedają auto z prawie nowiutkim boschem ;//
    to chyba łódzka przypadlosc.... RAZ sprzedalem auto z akumulatorem starszym niz pol roku

Podobne wątki

  1. [159] Tryb automatyczny wycieraczek
    Utworzone przez Airen w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 11-02-2015, 11:02
  2. Jak przejsc w tryb automatyczny wentylacji?
    Utworzone przez Dzakart w dziale 147
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 29-11-2014, 23:39
  3. Automatyczny włącznik-ochrona xenonów
    Utworzone przez zadra66 w dziale 166
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 13-12-2013, 19:04
  4. [156] Halogeny - wlacznik
    Utworzone przez sciesill w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-07-2008, 09:43

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory