Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43

Temat: Jakie Są Wersje AR?????

  1. #1
    Khalad
    Gość

    Domyślnie Jakie Są Wersje AR?????

    Witam. Ponieważ kupiłem AR i staram sie o niej dowiedziec jak najwiecej chciał bym poprosic o pomoc i jakaś podpowiedź od osób które znaja to auto od podszewki. Widziałem rózne wersje wnetrz w AR156 i czy ktos ma jakies info ile ich było i czym sie charakteryzowały? niektóre maja drewno na kierownicy i gałce oraz panelu inne karbon i słore inne jakies mixy. moja ma drewniana kierownice skórzana gałke i jakiś szary panel. czy to normalne?? gałka jest raczej alfowska 6 biegowa, kierowonica też. panel?? chciał bym doprowadzic ja do stanu perfekcyjnego o ile to mozliwe ale nie wiem co wymieniac. Czy sa drewniane gałki i okleiny do kupienia?? bo jakos nie widziałem na allegro.
    Tu są fotki jesli ktos by mógł cos podpowiedziec bede dźwieczny
    FORUM Alfa Romeo Club Polska - klub fanów Alfy Romeo :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: forum, wymiana informacji między użytkownikami,

  2. #2
    Kosiar
    Gość

    Domyślnie

    widzę wszystko naraz trudno powiedzieć co było fabrycznie ale myślę że kierownica czyli powienienes miec drewniany panel i drewnianą gałke ja np miałem skórzaną kierownicę i skórzaną gałke (seryjnie) i seryjnie panel był srebrny , inna seryjna kompozycja to karbonowy panel i seryjna kierownica z gałką.
    pozdrawiam

  3. #3
    Hanys Romeo Avatar Adam$72
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    SI
    Auto
    sztrucel 156 2.4TDI , FZS 600
    Postów
    851

    Domyślnie

    Jest jeszcze drewniana kierownica,drewniana gałka i drewnianopodobny panel.tak jest u mnie.Może u Ciebie ktoś cos poprzekładał i stąd taki mix?

  4. #4
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar krzychoo
    Dołączył
    01 2008
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 147 Q2 JTD 16V
    Postów
    116

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o Alfy przedliftowe, to chodziły w takich pakietach:
    - plastikowa kierownica, plastkowa gałka, srebrna konsola (tzw. "tytan") seria w 1.6 i 1.8
    - drewniana kierownica, drewniana gałka, drewniana konsola (tzw. "mahoń") seria w 2.0 i 2.5 v6
    - skórzana kierownica, skórzana gałka, srebrna konsola (tzw. "tytan") za dopłatą
    - skórzana kierownica, skórzana gałka, karbonowa konsola, czarne zegary (tzw. "grafit") za dopłatą, pakiet "Sportpack"
    Informacje dotyczą polskiego rynku, rok 1999, na innych rynkach mogło się to róznić (jeśli chodzi o seryjność/dopłaty, ale zasadniczo innych kombinacji nie było).
    Alfa Romeo 147 Q2 JTD 16V '03

    Były:
    AR 156 2.6 V6, AR 156 2.0 TS SW

  5. #5
    Khalad
    Gość

    Domyślnie

    alfa jest z 2000r 2.5v6 wiec chyba bede musiał kupic drewniany panel srodkowy i gałke jak widze.
    czy ktos moze jakos nazwac te wersje?? nie mam oryginalnego vinu wiec mam małe problem z zakupami

  6. #6
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar krzychoo
    Dołączył
    01 2008
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 147 Q2 JTD 16V
    Postów
    116

    Domyślnie

    W tym roczniku wersje się nie nazywały. Nazewnictwo (Impression, Progression, Distinctive) pojawiło się po lifcie wnętrza w 2002 roku.
    Alfa Romeo 147 Q2 JTD 16V '03

    Były:
    AR 156 2.6 V6, AR 156 2.0 TS SW

  7. #7
    obserwator737
    Gość

    Domyślnie

    nawet z dokumentów nie możesz ustalić VIN ? rozumiem że masz numery zastępcze ?

    auto może mieć fabryczną gałę i panel a kiera mogła być dokupiona

  8. #8
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,468

    Domyślnie

    Otwierasz program eper wklejasz swój nr VIN i wyświetli Ci wszystko co było fabryczne w Twojej alfie program jest tutaj http://www.forum.alfaholicy.org/foru...atne_eper.html
    Kto chce szuka sposobu,
    kto nie chce szuka powodu.
    155 V6 LPG-163 KM-była
    156 V6 LPG-190 KM-była
    147 2.0TS 150 KM Selespeed LPG.-była
    166 2.0 V6 TB -215 KM- LPG-była
    Giulietta 1.4 TB -207KM -LPG -jest

    Lancia Delta 1.8 TBI 283KM -jest

  9. #9
    cin_ek
    Gość

    Domyślnie

    Wersje były ale to bardziej dotyczyło pakietów wyposażenia dodatkowego. oprócz standardu było wersja Lusso - z drewnem, wersja Winter - np. podgrzewane siedzenia i spryskiwacze przednich reflektorów, i jeszcze 3 wersje sportpacków. poczytaj sobie to : FORUM Alfa Romeo Club Polska - klub fanów Alfy Romeo :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: forum, wymiana informacji między użytkownikami,

  10. #10
    Khalad
    Gość

    Domyślnie

    Własnie dlatego wszystkie wyszukiwarki wysiadają. o to chodzi ze mam numery zastepcze i mogę liczyc tylko na doświadczonego mechanika i znawców tematu z grona alfistów.

Podobne wątki

  1. Jakie wersje miały Q2 ?
    Utworzone przez Wuziu w dziale GT
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 12-07-2014, 22:35
  2. Jakie były wersje w 156 po faceliftingu?
    Utworzone przez PietereQ w dziale 156
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 15-02-2012, 12:43
  3. [159] 159 dostępne wersje
    Utworzone przez jacek006 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 08-10-2011, 18:44
  4. [166] wersje limitowane
    Utworzone przez perrodeltango w dziale 166
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 25-09-2008, 12:45
  5. jakie byly wersje wyposazenia w 156 2000
    Utworzone przez Brunet w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 08-03-2007, 20:22

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory