Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Temat: zawieszenie fast? miał to ktos? bo coś dziwnie dobrze to się sprzedaje:)

  1. #1
    Użytkownik Romeo Avatar RogerIZ28
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    Siemianowice Śląskie
    Auto
    Była piękna 156 1.8TS 2000r LPI
    Postów
    719

    Domyślnie zawieszenie fast? miał to ktos? bo coś dziwnie dobrze to się sprzedaje:)

    Panowie ale się zdziwiłem jak zobaczyłem jak te zestawy dobrze się sprzedają:

    Allegro

    Wydawało mi się że to kicha i ze od tego lepsze już jest Quality Auto Parts, które droższe jest zaledwie o 40zł a to wogule sie nie sprzedaje. o co chodzi z tym fastem :O

  2. #2
    Superjahu007
    Gość

    Domyślnie

    A czemu się dziwisz ? CCC - ale podejrzewam że jakość tego jest kiepska , raczej żadna ...

  3. #3
    Użytkownik Pasjonat Avatar Pablo.
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    pablogarage.pl
    Auto
    Kilka włoskich szrotów ;)
    Postów
    3,392

    Domyślnie

    Zdarzyło mi się montować i jedne i drugie, ponieważ klienci naprawdę różne rzeczy przywożą, i mówiąc szczerze FAST wygląda zdecydowanie solidniej niż QAP. Jakość wykonania w przypadku FESTa jest naprawdę nawet wizualnie lepsza. Niestety nie wiem jak z jakością jednego i drugiego. Jest jeden kolega, który testuje dolne FASTa i jak na razie zrobił tylko kilka kkm, więc ciężko powiedzieć jak z ich jakością.

    Pozdrawiam.
    www.pablogarage.pl - Serwis, części, holowanie

    > > >SKLEP < < < - nie znalazłeś produktu, którym jesteś zainteresowany ? Napisz do Nas, a na pewno dobierzemy odpowiednią ofertę.

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar kallimaster
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    prawie Lublin ;)
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.8TS 98" ECU:M1.5.5 LPG:BRC sequent 24
    Postów
    38

    Domyślnie

    Witam.
    Fast to marka firmy Celkar CELKAR Czę�ci samochodowe Fiat Alfa Iveco Ducato Lancia Fast
    Kupiłem kilka dni temu taki zestaw na tej aukcji po wcześniejszym sprawdzeniu „skąd to się bierze” i czy przypadkiem nie klepie tego „Pan Zdzichu pod schodami”
    Wahacze wyglądają bardzo solidnie. Jakość ich wykonania jest naprawdę bardzo dobra. Jeśli chodzi o przebieg na tym zawieszeniu to chyba nikt jeszcze nie jest w stanie tego dokładnie określić ale myślę że źle nie będzie… poczekamy zobaczymy

    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez kallimaster ; 14-03-2009 o 12:01

  5. #5
    Użytkownik Świeżak Avatar thunderbird
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Okolice Zamościa / Tarnobrzeg
    Auto
    AR 159 Sedan 2,0JTDM 170PS Nero Carbonio
    Postów
    214

    Domyślnie

    Mam nadzieje, ze napiszecie ile tyś km wytrzymało to zawieszenie (oby jak najwięcej). Ja właśnie kupiłem 2 wahacze dolne z TRW w cenie o 100zł wyższej od kompletu zawieszenia z FASTA, więc jestem bardzo ciekaw czy nie przepłaciłem .

    Pozdrawiam

  6. #6
    Użytkownik Znawca Avatar sedici
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    OPL & (ANsbach) DE
    Auto
    Bravo1,6Mj , Astra J
    Postów
    1,912

    Domyślnie

    ja na IKARze przeczytałem ciekawego posta , otóż jeden z forumowiczów napisał że do alfy montowane były także OCAPy na OEM!

    Pablo słyszałeś coś o tym?
    this is my truth tell me yours
    "Polityka została wymyślona po to, aby kłamstwo brzmiało jak prawda." G.Orwell
    http://www.youtube.com/watch?v=liSxjtd16xQ - bastard

  7. #7
    Użytkownik Fachowiec Avatar QBA
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    ALFA 166 SWAP 3.0+Q2 / ALFA 166 2.4 20v FL 180 HP/Jumper 2.8 JTD /Fiat Regata/Alfa 147 JTD 8v
    Postów
    2,633

    Domyślnie

    Cytat Napisał barteczko Zobacz post
    Mam nadzieje, ze napiszecie ile tyś km wytrzymało to zawieszenie (oby jak najwięcej). Ja właśnie kupiłem 2 wahacze dolne z TRW w cenie o 100zł wyższej od kompletu zawieszenia z FASTA, więc jestem bardzo ciekaw czy nie przepłaciłem .

    Pozdrawiam
    A możesz załatwić tego więcej ???
    http://www.flar-ital.pl/ - CZĘŚCI ZAMIENNE- SERWIS: Lancia, Fiat, Alfa Romeo
    USŁUGI AUTOLAWETĄ- POMOC DROGOWA

  8. #8
    Użytkownik Świeżak Avatar thunderbird
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Okolice Zamościa / Tarnobrzeg
    Auto
    AR 159 Sedan 2,0JTDM 170PS Nero Carbonio
    Postów
    214

    Domyślnie

    Cytat Napisał QBA Zobacz post
    A możesz załatwić tego więcej ???
    Sprzedawca mial tylko 2 sztuki w tej cenie. Kupil do swojego auta, ktore sprzedal przed zainstalowaniem wahaczy.

  9. #9
    Użytkownik Pasjonat Avatar Pablo.
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    pablogarage.pl
    Auto
    Kilka włoskich szrotów ;)
    Postów
    3,392

    Domyślnie

    Cytat Napisał sedici Zobacz post
    ja na IKARze przeczytałem ciekawego posta , otóż jeden z forumowiczów napisał że do alfy montowane były także OCAPy na OEM!

    Pablo słyszałeś coś o tym?
    Witam.
    Jest to bardzo możliwe, ponieważ w pierwszych latach produkcji części na OEM często się różniły z wyglądu jakimiś detalami, czyli jest wielce prawdopodobne, że byli różni poddostawcy.
    Co do wahaczy dolnych OCAPa ja mam same dobre wrażenia. Swego czasu były dużo tańsze od TRW i w związku z tym zakładałem kilka kompletów. Jedna Alfa 1.8 TS przyjeżdżała do mnie przez kolejne 60 kkm na przeglądy i inne naprawy, i co ciekawe wahacze były naprawdę ok. Nie wiem co było dalej, ponieważ samochód zmienił właściciela i teraz pomyka w Nowym Sączu, tak więc nie mam okazji sprawdzić co i jak dalej.
    www.pablogarage.pl - Serwis, części, holowanie

    > > >SKLEP < < < - nie znalazłeś produktu, którym jesteś zainteresowany ? Napisz do Nas, a na pewno dobierzemy odpowiednią ofertę.

  10. #10
    Użytkownik Rowerzysta Avatar maciek_czer
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    Czestochowa, Poland
    Auto
    AR 75 1.8IE
    Postów
    404

    Domyślnie

    Fast'y i OCAP'y wychodzą przyzwoicie jak na ich cenę. Nie zdarzają się (u mnie na warsztacie) przypadki aby wytłukły się np. po 5000km. Ale kwestia zawieszenia to też kto jak i gdzie jeździ.

Podobne wątki

  1. Zawieszenie FAST ORIGINAL czy opłaca sie ??
    Utworzone przez bynus w dziale 166
    Odpowiedzi: 67
    Ostatni post / autor: 17-02-2016, 15:21
  2. czemu się nie sprzedaje...?
    Utworzone przez Verdorn w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 04-12-2011, 19:43
  3. sadza z tłumika ! miał ktos taki przypadek ?
    Utworzone przez Wielki Q w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 13-06-2011, 14:30
  4. miał ktos moze do czynienia z "1971rakso" z radomia ?
    Utworzone przez marshall w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-10-2009, 07:25

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory