Strona 4 z 19 PierwszyPierwszy 1234567891011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 184

Temat: Alfa Romeo & Formuła 1

  1. #31
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar siapek
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    W-wa Centralna
    Auto
    147 JTD 16V TI
    Postów
    745

    Domyślnie

    Cytat Napisał jersey Zobacz post
    Jeżeli FCA podsypie kasą to może może za dwa-trzy sezony będzie lepiej - opracowanie nowych bolidów zajmie czas. Pytanie czy FCA kasą sypnie i czy będzie miała cierpliwość (i zasoby) żeby przetrwać pierwsze, raczej kruche, lata.

    Zobaczymy, będzie trzeba zacząć śledzić wyścigi, bo do tej pory jakoś nie miałem motywacji
    chyba ze zrobią bolid jak RedBull i będą wygrywac od pierwszych wyścigów, mało prawdopodobne.
    to będzie zespół juniorski Ferrari, coś na wzór Toro Rosso dla Redbulla.

    miejmy nadzieje ze Pan Robert Kubica wróci do F1, będzie można kibicować i jemu i AR.

  2. #32
    Użytkownik Świeżak Avatar wolnemiasto
    Dołączył
    12 2015
    Mieszka w
    freie stadt Danzig
    Auto
    Giulietta QV, Suzuki Swift Sport
    Postów
    171
    Władcy Północy

  3. #33
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ArcoMancino
    Dołączył
    05 2014
    Mieszka w
    Mordor, korzenie z WGM
    Auto
    Giulia 2.0 pb 200 KM '17 Vulcano Black. Wcześniej 159 BN 1.9JTDm 8V '09 Grigio Titanio.
    Postów
    483

    Domyślnie

    Stało sie: http://www.alfaromeopress.com/press/...to-formula-1tm


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  4. #34
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    11 2015
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Italia
    Postów
    493

    Domyślnie

    Będzie taki zespól Ferrari nr 2 coś ala STR dla RedBulla. zobaczymy co z tego wyjdzie. Moim zdaniem lepiej jakby Alfa pojawiła się w WTCC czy coś typu Le Mans anie F1 bo nic tu nie osiągnie.

  5. #35
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    złom
    Postów
    723

    Domyślnie

    Ale "halo" z powodu, że jest się w F1 jest nieporównywalnie większe niż z uczestnictwa w WTCC.

  6. #36
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2016
    Auto
    VW CC
    Postów
    9

    Domyślnie

    Jak prawdziwi Alfiści mogą się cieszyć z czysto marketingowego oklejenia najgorszego bolidu w F1 logiem Alfy?
    Gdyby wrócili w prawdziwy sposób czyli jako zespół, fabryka, ludzie, filozofia to bym się cieszył, a tak jest to sztuczne i przykre.

  7. #37
    Użytkownik Rowerzysta Avatar toddlockwood
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Gtv 2.0 V6 Tb
    Postów
    395

    Domyślnie

    Cytat Napisał Doc83 Zobacz post
    Jak prawdziwi Alfiści mogą się cieszyć z czysto marketingowego oklejenia najgorszego bolidu w F1 logiem Alfy?
    Gdyby wrócili w prawdziwy sposób czyli jako zespół, fabryka, ludzie, filozofia to bym się cieszył, a tak jest to sztuczne i przykre.
    Większych bzdur nie słyszałem.

  8. #38
    Użytkownik Świeżak Avatar ika
    Dołączył
    05 2017
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    Alfa 159 TBi, Mazda RX8
    Postów
    128

    Domyślnie

    Cytat Napisał SliwusBuu Zobacz post
    Moim skromnym zdaniem wplątanie do Saubera nazwy Alfa Romeo jako dostawcy silników lub co gorsza zmiana nazwy ekipy na Alfa Romeo będzie marketingowym strzałem w kolano dla Alfy. Nie widzę możliwości na podniesienie się z kolan Saubera przy takich problemach finansowych w tym roku. Należy pamiętać, że wszystkie ekipy od dawna prowadzą pracę nad bolidami na nadchodzący sezon, a można się domyślać, że przy niedomykającym się budżecie, Sauber jest w tyle w porównaniu do innych ekip.
    Zgadzam się w 100%. Wolałabym brak Alfy niż Alfę w ogonie stawki, a nie wydaje mi się że Sauber się poprawi

  9. #39
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Sainti
    Dołączył
    11 2017
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    147 1.9JTD
    Postów
    8

    Domyślnie

    Super, może będzie trochę więcej ładnych bolidów.

    Próg wejścia do F1 jest wysoki i dobrze, że się podpinają pod już istniejący zespół. Tworzenie wszystkiego od zera to ogromne koszty i przez to stawka się trochę uszczupliła w ostatnich latach. Sauber natomiast ma już trochę doświadczenia i jak budżet był odpowiedni (BMW Sauber), to nawet nieźle sobie radził. Teraz na początku pewnie szału nie będzie, ale z czasem liczę na jakieś miłe niespodzianki.

  10. #40
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2016
    Auto
    VW CC
    Postów
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał toddlockwood Zobacz post
    Większych bzdur nie słyszałem.
    Co z tego jest bzdurą?

    Lotus też miał "podobny" powrót. Marka to nie tylko nazwa i znaczek, który można dokleić gdzie się chce.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory