Strona 54 z 63 PierwszyPierwszy ... 44445464748495051525354555657585960616263 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 531 do 540 z 626

Temat: Dedykowane dodatki do paliw (do benzyny, ON, LPG)

  1. #531
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulietta 1.4 TB MA 2010
    Postów
    2,091

    Domyślnie

    Cytat Napisał niebianska Zobacz post
    Czyli klient (indywidualny) musi walczyć ze sprzedawcami, jeśli chce ją uzyskać?
    Klientom indywidualnym karta msds nie jest do niczego potrzebna.
    Serdecznie pozdrawiam,
    PW znów dostępne ale najlepiej: wlyszkow@vp.pl
    ANALIZY OLEJU

  2. #532
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2018
    Auto
    Brak
    Postów
    16

    Domyślnie

    Pomijając kwestię tego czy wg Ciebie jest potrzebna czy nie, to klient indywidualny może ją od Archoila uzyskać czy nie?

  3. #533
    jersey
    Gość

    Domyślnie

    Mówiąc po ludzku - jak chcesz się dowiedzieć jak bardzo szkodliwe jest to, co trzymasz na półce w garażu to musisz walczyć ze sprzedawcami o MSDS bo od producenta się nie dowiesz? A sprzedawca jak nie zaangażuje czasu w uzyskanie takiej karty to i tak nie będzie jej miał więc się na 99,99% wypnie.

    No, to czas przestać kupować i używać produktów tej firmy. Dzięki [MENTION=78499]niebianska[/MENTION] za zwrócenie uwagi.

  4. #534
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2018
    Auto
    Brak
    Postów
    16

    Domyślnie

    Sprzedawcy nie mają kart archoila, przynajmniej nie ci, których pytałem. Mega dziwne podejście, bo tak jak przetestowałem w życiu dziesiątki różnych dodatków do paliw i olejów silnikowych, to pierwszy raz spotykam się taką arogancją i ignorancją. Nawet k2 z dodatkami za 5 zł nie robi problemów z MSDS.

  5. #535
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulietta 1.4 TB MA 2010
    Postów
    2,091

    Domyślnie

    Cytat Napisał niebianska Zobacz post
    Sprzedawcy nie mają kart archoila, przynajmniej nie ci, których pytałem. Mega dziwne podejście, bo tak jak przetestowałem w życiu dziesiątki różnych dodatków do paliw i olejów silnikowych, to pierwszy raz spotykam się taką arogancją i ignorancją. Nawet k2 z dodatkami za 5 zł nie robi problemów z MSDS.
    Ochrona tajemnicy firmy a nie ignorancja...
    Serdecznie pozdrawiam,
    PW znów dostępne ale najlepiej: wlyszkow@vp.pl
    ANALIZY OLEJU

  6. #536
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2018
    Auto
    Brak
    Postów
    16

    Domyślnie

    Z całym szacunkiem - boicie się zwykłego szaraka, że odkryje tę tajemnicę? Przecież konkurencja, jeśli tylko będzie chciała, to sobie kartę załatwi na jeden z paru sposobów, ewentualnie odda do zbadania.
    A szarak co wam zrobi? Wiesz co ja, jako szarak, teraz sobie myślę przy takim podejściu? Że sprzedajecie placebo. Miałem mocne postanowienie wydać trochę więcej kasy na droższe produkty (bo do takich się zalicza marka Archoil), ale sobie jednak odpuszczę
    Ostatnio edytowane przez niebianska ; 18-04-2018 o 11:25

  7. #537
    jersey
    Gość

    Domyślnie

    Dokładnie to samo pomyślałem. Konkurencja wyślę interesujący ich produkt do laboratorium więc jedyna ochrona to przed klientem żeby nie odkrył że go AR robi w ciula za duże pieniądze. Swoją drogą jeszcze nigdy nie miałem problemów z uzyskaniem MSDS jeżeli mnie zainteresował nawet od firm które ich nie udostępniają w internecie. Wystarczył mail z prośbą, a jak miałem dodatkowe pytania to nikt nie zasłaniał się tajemnicą i ochroną produktu tylko odpowiadał.

    Wysłane z różowej Xperii XZ1
    Ostatnio edytowane przez jersey ; 18-04-2018 o 11:37

  8. #538
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulietta 1.4 TB MA 2010
    Postów
    2,091

    Domyślnie

    Cytat Napisał niebianska Zobacz post
    Z całym szacunkiem - boicie się zwykłego szaraka, że odkryje tę tajemnicę? Przecież konkurencja, jeśli tylko będzie chciała, to sobie kartę załatwi na jeden z paru sposobów.
    A szarak co wam zrobi? Wiesz co ja, jako szarak, teraz sobie myślę przy takim podejściu? Że sprzedajecie placebo. Miałem mocne postanowienie wydać trochę więcej kasy na droższe produkty (bo do takich się zalicza marka Archoil), ale sobie jednak odpuszczę
    Udostępnienie w sieci kart bezpieczeństwa uniemożliwia kontrolę nad wykorzystaniem zawartych w nich treści. Nie wszystkie produkty są strzeżone patentami a know-how, badania i rozwój kosztuje wielokrotnie więcej niż składniki. Stąd taka polityka firmy, której mi złamać nie wolno pod groźbą utraty autoryzacji.
    Nie jest to tylko polityka tej firmy ale i wielu innych, które cenią swoje produkty. [emoji6]

    Przykładowo, ja zamawiając próbki składników u dostawców ciekawszych rozwiązań muszę podpisywać umowy NDA i to nic dziwnego dla mnie, inaczej nie przyślą próbki ani karty bezpieczeństwa a to przecież dla nich biznes.
    Serdecznie pozdrawiam,
    PW znów dostępne ale najlepiej: wlyszkow@vp.pl
    ANALIZY OLEJU

  9. #539
    Użytkownik Świeżak Avatar Robert 1
    Dołączył
    07 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Grupa VAG
    Postów
    86

    Domyślnie

    wlyszkow
    Mam pytanie czy estry zawarte w dodatkach do silnika Archoila są higroskopijne i jeśli tak to jaki to ma wpływ de facto na olej i silnik?
    Ktoś na forum Oil club.ru napisał,ze nie stosuje zimą w silniku niczego co zawiera estry właśnie przez właściwości higroskopijne tych estrów.

  10. #540
    jersey
    Gość

    Domyślnie

    Ochrona biznesu, jasne.

    http://archoil.nl/documentatie/

Podobne wątki

  1. Dodatki do olejów i paliw 2011
    Utworzone przez jsbielsko w dziale 156
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 07-02-2018, 15:02
  2. Pokrowce dedykowane
    Utworzone przez bogusz w dziale 147
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 15-03-2015, 21:47
  3. dodatki do benzyny
    Utworzone przez traczmot w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 14-08-2013, 17:49
  4. dodatki czyszczące silnik do oleju i benzyny
    Utworzone przez misza w dziale 147
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 23-12-2011, 20:17
  5. [145] Dodatki do paliw
    Utworzone przez as w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 03-03-2009, 23:07

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory