Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35

Temat: Magnetyzery

  1. #11
    Irasfox
    Gość

    Domyślnie

    ...śmiejcie się lub nie ...wykresy z hamowni mówią same za siebie...
    Szanowny kolego - sprawdź sam, a dopiero później się wyśmiewaj...a z resztą ...śmiech to zdrowie

  2. #12
    Paweł156
    Gość

    Domyślnie

    tez sie nie moge nadziwic gdzie znalazły sie dodatkowe konikii to w takiej ilosci
    wkład filtra, zgodze sie, moze cos poprawic, lepsze paliwo tez ale magnetyzer?? kiedys mialem to załozone w cc sportingu i nic sie nie zmieniło. dopiero jak wydałem 1100zł u J.Chojnackiego to sie zmieniło i cc miało 75km
    Kazdy ma swoje sposoby :mrgreen:

  3. #13
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar AlfaFAN
    Dołączył
    08 2007
    Mieszka w
    Pińczów
    Auto
    Fiat Tempra 1.6&2.0... mam nadzieję, że wkrótce Alfa Romeo...
    Postów
    295

    Domyślnie

    oj Panowie...chcesz miec wiecej mocy-kup Alfe z wiekszym motorem :mrgreen:
    Powiedzcie mi jakim cudem cos takiego jak magnetyzer dodaje 20KM-chocby 5KM??No jakim :|
    Proponuje naklejke na szybe "demon szybkosci"-podobno dodaje 30KM
    "Nie boje się kogoś kto trenował 10000 kopnięć, boje się tego kto 10000 razy trenował jedno kopnięcie..." - Bruce Lee

  4. #14
    Użytkownik Romeo Avatar kaes
    Dołączył
    02 2007
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    AR 145 1,4 bx 1995
    Postów
    787

    Domyślnie

    Wielka lipa- gdyby było inaczej producenci montowaliby to seryjnie jak np. ogrzewanie tylnej szyby.
    Irasfox, browar dla Ciebie za świetny pościk
    Wziuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum...Co to było? Takie szybkie i piękne?
    To 145 boxerek oczywiście!

  5. #15
    adasco
    Gość

    Domyślnie

    A na erekcje tez pomaga???? Nie zebym potrzebowal - ale skoro daje tyle mocy...? :mrgreen:

  6. #16
    Irasfox
    Gość

    Domyślnie

    Panowie, a czy ja kogoś namawiam do założenia czegoś takiego??? - nie, napisałem to co stwierdziliśmy z bratem i na co jest papier z hamowni. A jeśli chcecie się więcej dowiedzieć o magnetyzerach to proponuję wizyte na stronie MAKSOR-a.
    Jeszcze raz powtarzam ,że nie był to magnetyzer paliwowy za 50zł tylko za 1000zł(przepływowy) , profesjonalny sprzęt ,który montują chłopaki juz w samochodach do KJS-ów. Producent tego magnetyzera wprost mówi, że w każdym samochodzie silnik zachowuje się inaczej po jego zastosowaniu. Wzrost mocy jest inny w zależności od typu silnika, rodzaju elektroniki. W sytuacji jeśli nie stwierdzimy przyrostu mocy w samochodzie możemy magnetyzer zwrócić i oddaja kasę.
    ....Ale mnie zrypaliście za ten temat....
    Nieistotne, poskładam swoją alfę i UROCZYŚCIE INFORMUJĘ, ŻE POJADĘ SPRAWDZIĆ MOC NA HAMOWNI PO ZASTOSOWANIU TEGO SPRZĘTA

    Pozdrawiam,

    Iras

  7. #17
    Użytkownik Romeo Avatar kaes
    Dołączył
    02 2007
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    AR 145 1,4 bx 1995
    Postów
    787

    Domyślnie

    Cytat Napisał Irasfox
    że nie był to magnetyzer paliwowy za 50zł tylko za 1000zł(przepływowy)
    Jezuniu kochany 1000 złoty za kawałek magnesu <OO>
    Stary ja nieraz czytałem, jak ma to działać, że wacha przepływa przez to i jej cząsteczki stają się uporządkowane, przecież to bzdety, magnas może działać na opiłki żelaza a w benzynie ich nie ma :twisted:

    a co do strony producenta to normalne, że nie napiszą źle o swoim badziewiu!
    Wziuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum...Co to było? Takie szybkie i piękne?
    To 145 boxerek oczywiście!

  8. #18
    Użytkownik Znawca Avatar Szef
    Dołączył
    06 2007
    Mieszka w
    Olsztyn
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.8 TS 140 KM 2002r
    Postów
    1,208

    Domyślnie

    Cytat Napisał kaes
    magnas może działać na opiłki żelaza a w benzynie ich nie ma :twisted:
    No nie do konca o to tu chodzi
    W tym przypadku zadaniem magnesu jest oddzialywanie na poziomie czasteczkowym/atomowym Chyba wszyscy doskonale powinnismy wiedziec z podstawowki ze kazdy atom skada sie z protonow (+) elektronow ( –) i neutron ( brak ladunku )
    Wynika wiec z tego ze silne pole magnetyczne moze miec wplyw na kazda materie ( nawet na cialo ludzkie chociaz jak wiemy nie sklada sie z metalu )

    Nauce doskonale sa znane substancje ktore pod wplywem pola magnetycznego potrafia np zmieniac swoj stan skupienia ( niestety nazw nie pamietam )

    Podazajac tym tropem magnetyzery teoretycznie moga miec wplyw na uklad czasteczek paliwa / powietrza ale czy ma to jakikolwiek wplyw na polepszenie osiagow silnika szczerze watpie Szczegolnie jesli chodzi o silniki cywilne

    BTW
    Magnetyzery stosowane sa juz od kilku lat w nowoczesnych kotlowniach zarowno na wodzie jak i paliwie
    Alfa Romeo 156 1.8 16v T.S. V6 pipe DISTINCTIVE ECU ME 7.3.1 EOBD
    www.alfaromeo.mazury.pl

  9. #19
    Irasfox
    Gość

    Domyślnie

    ..ale burzę wywołałem...

    ..dzięki za bardziej szczgółowe wyjaśnienie zasady działania magnetyzera...

    Proponuję zamknąć ten temat bo znowu mi ktoś powie ,że reklamę robię...

  10. #20
    Uszatek
    Gość

    Domyślnie

    Jak to ciało ludzkie nie składa sie z metalu???? ja mam......Odłamek stalowy pomiedzy palcem wskazujacym a kciukiem. Ostatnio jak odbierałem konstrukcję, wykonywałem badania magnetyczne spoin montażowych i pokazałem inspektorowi sztuczkę: Właczyłem elektromagnes jarzmowy i podstawiłem ręke, oczywiscie skóra zaczęła dziwnie pulsować na co inspektor :shock: :shock: :shock: CYBORG!!!!

Podobne wątki

  1. Magnetyzery ciekawa aukcja...
    Utworzone przez shift w dziale Tuning mechaniczny
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 13-01-2012, 22:36
  2. magnetyzery?
    Utworzone przez BADalf145 w dziale Tuning mechaniczny
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 20-11-2008, 01:33
  3. Magnetyzery. Czy rzeczywiście działają?
    Utworzone przez Kuban w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-01-2008, 21:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory