Strona 3 z 201 PierwszyPierwszy 1234567891011121353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 2002

Temat: Co dzis udalo mi sie zepsuc w mojej Belli

  1. #21
    davve1990
    Gość

    Domyślnie

    urwalem ten taki plastik w srodku od osłony przeciwslonecznej i mi teraz spaduje ;/ gdzie takie cos moge kupic?musze caly daszek na nowy wymienic?

  2. #22
    Miss Alfaholicy 2011 Alfa i Omega Avatar bija22
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Rymanów Zdrój
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.5 V6
    Postów
    307

    Domyślnie

    a ja dzis jakims dziwnym cudem podczas mycia auta zalalam sobie dywanik w bagazniku...jaki morał? uszczelke gdzies Sabina poniszczyła....aleee naprawilam sobie dzisiaj wewnetrzne swiatlo stopu...hehe
    bija22 i Alfa156 V6 są powody do mruczenia
    ...i do płaczu

    http://imageshack.us/photo/my-images/37/nnnh.jpg/

  3. #23
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar WeGi
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    Nowy Sacz
    Auto
    159 2.4 JTDm
    Postów
    203

    Domyślnie

    Hmm nie wiem czy to ja zepsułem , w ogóle nie wiem co się stało, a więc tak, zajeżdzam dziś na parking wyłączam stacyjke a tu nagle jakieś dymy spod pedałów .
    Trwało to może jakieś 3 sek po czym dymy zniknęły
    Odpaliłem jeszcze raz auto, ale się nie pokazały już .. Nie wiem co to się mogło stać :/
    "Tu nie chodzi o to żeby być lepszym czy szybszym, mieć niezawodne auto, środek do przemieszczanie z punktu A do punktu B, chodzi o to żeby mieć Alfa Romeo, reszta się nie liczy..."

    Były :
    AR 146 1.9 TD
    AR 156 1.8 T.S.
    Aktualnie :
    AR 159 2.4 JTDm

  4. #24
    VIECIO
    Gość

    Domyślnie

    hm.... to ja rozbierajac tapiecerke tylnych drzwi pierwszy raz w celu naprawy mechanizmu szyby polamalem 50% spinek do tapicerki ale coz czlowiek uczy sie na bledach pozniej wymienialem zaroweczki i nie odlaczylem klemy od aku skutkiem byla palaca kontrolka poduszek ale juz to usunalem na kompie;p jeszcze cos by sie znalazlo;p Ale POWIEM WAM TAK: TEN NIE PSUJE CO NIC NIE ROBI, WIEC NIE JESTESMY LENIAMI^^

  5. #25
    efkag
    Gość

    Post

    Wczoraj niechcący przestawiłam ławkę - ławka cała, ale z tylnym zderzakiem gorzej. Na szczęście nie połamał się, tylko powgniatał i porysował.
    Póki pada i jest błoto prawie nic nie widać

  6. #26
    Użytkownik Alfista Avatar zieloo007
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Racibórz
    Auto
    Była 156 1.9 jtd, jest Toyota Avensis t27 '18
    Postów
    4,144

    Domyślnie

    Niestety wczoraj wjechałem tylnym zderzakiem w donicę, której nie widziałem, wynik: zarisowany bok zderzaka z dużymi białymi kreskami :/

  7. #27
    ViP Romeo Avatar Alfamaniak156
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Luboń
    Auto
    Seat Leon FR 186KM/413Nm - Lancia Y 1,2 8V 1998r/ 60KM
    Postów
    1,315

    Domyślnie

    Ja w swojej 156 pourywałem zaczepy jak próbowałem sie dostac do anteny w tylnim słupku ale to do zrobienia jest, tylko musze sie za to wziąść...
    W 145 moja Pani urwała zderzak przedni, co w 145 to norma z tego co widzę

    Poza tymi zdarzeniami nie zanotowałem innych zniszczeń dokonanych ręką Alfisty

    Pzdr
    "Wiem że masz duszę. Masz Alfę - masz klasę" - Jeremy Clarkson
    Alfa Romeo 166 3.0V6 226 KM i uśmiech z twarzy nie schodzi
    Lancia Ypsilon 1,2 - Miejski przemieszczacz

  8. #28
    E.T.
    Gość

    Domyślnie

    A to i ja się do czegoś przyznam, choć ciężko i wstyd Płyn do chłodnicy miał ten sam kolor co baniak z płynem spryskiwacza. Oczywiście wziąłem ten zły,gdy chciałem dolać do spryskiwacza. Spieszyłęm się, byla zima, ciemno i nie popatrzyłem, zwłaszcza że chłodniczy był w bagażniku a do spryskiwacza leżał, kupiony dzień wcześniej, z tyłu na podłodze, no ale odruchowo poszedłem do bagażnika...

    Wlałem ze 4 litry chlodniczego gdy się zorientowalem. Jedyne co mi przyszło do głowy to spuścić go jakoś, miałem akurat plastikową przeźroczystą rurkę no i przelałem z powrotem na zasadzie naczyń połączonych.Rurka cienka była i straciłem chyba godzinę.Poza tym obyło się bez szkód, ale i tak przyznałem sobie tytuł blondynki roku

  9. #29
    Użytkownik Alfista Avatar tomaz
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    166 3.0V6 Sportronic | szybkie daily
    Postów
    4,453

    Domyślnie

    ojjj, to ja przez rok dwie wpadki miałem... raz zachciało mi się ruszyć automatem "z wydarcia".... hmmm, no cóż... efekt: skrzynia do naprawy, właściwie to konwerter tylko
    a druga niedawno: parkowałem przy murze i taka głęboka koleina była... no i zderzak przedni porysowany
    w obu przypadkach głupota totalna.. pocieszam się tylko, że kto nie jeździ, ten nie ma przygód.

    pozdr,
    ~tomaz

  10. #30
    plancior
    Gość

    Domyślnie

    Mi się wczoraj pokazała na wyświetlaczu żarówka z wykrzyknikiem.
    Byłem akurat po myjni, więc sobie myślę, kurcze pewnie zalałem ksenony.
    Przyjechałem do domu, wsadzam brelok jeszcze raz ekran pokazuje mi, "check number plate light". To się wkurzyłem, bo nie lubię jak mi jakieś errory w aucie świecą, a tutaj z taką pierdołą wyskoczyła. Całe szczęście po dłuższej jeździe error znikł - pewnie lampka przy rejestracji wyschła

Podobne wątki

  1. Doinwestowanie Mojej Belli
    Utworzone przez Blumen w dziale 156
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 21-06-2015, 10:25
  2. Błędy w mojej belli
    Utworzone przez DamianoLdz w dziale 147
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 30-07-2014, 10:08
  3. Spalanie mojej belli
    Utworzone przez Damian156JTD w dziale 156
    Odpowiedzi: 65
    Ostatni post / autor: 01-08-2012, 11:40
  4. Opony do mojej belli
    Utworzone przez krycho91 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 02-09-2011, 22:53

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory