Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Temat: 4C czy Abarth 124

  1. #21
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar tomek evo
    Dołączył
    10 2015
    Mieszka w
    Sosnowiec
    Auto
    159 1.9 150 KM
    Postów
    691

    Domyślnie

    Jeśli marzenie to bierz 4C z wszystkimi jego wadami.

  2. #22
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Czarny Kocur
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 8V, Alfa Romeo 145 1.9 JTD
    Postów
    428

    Domyślnie

    Zdecydowanie 4C, mówimy o marzeniach, tak? Nie wiem co Ci siedzi w głowie ale moim było by to właśnie auto. Taka drobna rzecz która może cię zaskoczyć- brak wspomagania, Hmm? To auto bezkompromisowe, wsiadanie masakra, ale to uczucie jak już umościsz sieci środku....żadne abarthy, które są usportowionymi wersjami zwykłych aut


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  3. #23
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2009
    Auto
    signiore Giuseppe Busso
    Postów
    743

    Domyślnie

    chyba wybrał jednak Skodę. Uwielbiam takie wątki. Przy okazji doradźcie bo nie wiem nie wiem, brać Ferrarke 458 używke czy Audika A6 kombi nówke ?

  4. #24
    Użytkownik Rowerzysta Avatar toddlockwood
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Gtv 2.0 V6 Tb
    Postów
    395

    Domyślnie

    458

  5. #25
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Z3
    Postów
    3

    Domyślnie

    Niezły zbieg okoliczności. W piątek 28 lipca 2017 czyli dzisiaj o godzinie 10:20 oraz 17:00 na telewizji BBC Brit będzie pokazywany odcinek Top Gear z Alfą 4C we Włoszech. Polecam! Zakochacie się )

  6. #26
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    stary juz dosyć :-)
    wczoraj też była powtórka ;-)








  7. #27
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Ciechanowiec
    Auto
    159 1.9 mJTD
    Postów
    98

    Domyślnie

    rzucę klasykami:


    Polecam ostatni wypust Volkswagena Passata B5 (3BG) - ostatni rocznik (2005), już z kierunkowskazami w lusterkach! Najlepsza możliwa konfiguracja to 1,9 TDI 131KM Highline ze skrzynią 6b (po programie spokojnie 150+). Większość oferowanych aut z Niemiec ma mniej niż 180 000 kilometrów przebiegu. Warto szukać auta po starszej, wierzącej osobie (takich ofert jest sporo). Silnik dobrze rozpoznany przez polskich mechaników i tunerów. Ogromnym plusem jest prestiż tego auta!

    B6 powoli zaczyna do mnie przemawiać, ale nadal jestem za klasyczną elegancją B5 FL. Zresztą autor tematu nie wspominał, że chce onieśmielać przepychem współpracowników/sąsiadów, dlatego zasugerowałem rozwiązanie nieco mniej spektakularne. Oczywiście można zacząć z "wysokiego c" - B6 2,0TDI z dużą navi, ale osobiście bałbym się trochę typowo polskiej zawiści, donosów do US czy zwyczajnego przebicia opon pod Biedronką. Niestety polska mentalność jest taka a nie inna i wielu ludzi myśli, że na tak elegancki samochód jak B6 nie można zarobić uczciwą pracą. Wiem, to tylko głupi stereotyp, obecnie każdy szanowany lekarz czy przedsiębiorca może kupić taki samochód za pośrednictwem popularnego serwisu aukcyjnego lub korzystając z szerokiej oferty komisów nie przepłacając jak w salonie, ale warto odpowiedzieć sobie na pytanie "czy muszę się tak afiszować z życiowym sukcesem" ? Do tego B6 z pierwszych lat produkcji ma pewne choroby wieku dziecięcego, których ultradopracowane B5FL jest pozbawione.

    Aczkolwiek uważam że ludzie sukcesu którzy mogą sobie finansowo jak i przede wszystkim mentalnie pozwolić na Passata B6 należą do wąskiego grona na którym obca krytyka czy zawistne spojrzenia prostego ludu nie robi większego wrażenia; potrafią się unieść ponad szarość życia codziennego, wszak czy nie dla tego wybrali B6? Kierowca B6 to człowiek renesansu, człowiek z duszą artysty.

    Oczywiście o gustach się nie dyskutuje, ale trudno mi zrozumieć jak te auta mogą się nie podobać Polakowi. To tak, jak nie lubić smaku kiełbasy zagryzanej cebulą. Albo nie mieć w domu obrazu z Janem Pawłem II. Wnętrze B6 z dużą nawigacją jest epickie, czasem mi się takie śni.

  8. #28
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2009
    Auto
    signiore Giuseppe Busso
    Postów
    743

    Domyślnie

    No no powoli skłaniam się ku B6...ale jaja passerati wygrywa z 458 !!! Spełniajmy marzenia, zostawmy 4C, 8C, 124 abarthy i takie tam a zapoznajmy się z wspaniałą myślą techniczną naszych zachodnich sąsiadow.
    Piękny opis kolego !!! Kwintesencja, ba legenda motoryzacji opisana fachowym językiem, właśnie Ty, tak Ty sprawiłeś, że zapałałem miłością do tego wozu, chcę go mieć, chcę go mieć, powtarzajmy to razem z zamkniętymi oczami i głośniej, wykrzyczmy to B6, B6, B6 ...
    Dziękuję Culmen !

Podobne wątki

  1. Zaciski Alfa MiTo / Punto evo abarth do AR 156
    Utworzone przez Andrzejsr w dziale Hamulce i zawieszenie
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 28-12-2015, 09:21
  2. [MiTo] Formula abarth european series 2011
    Utworzone przez lechtak w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-10-2013, 13:51
  3. Olej Selenia Abarth 10W 50 - 3l
    Utworzone przez Jakub1989 w dziale Sprzedam części
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-03-2012, 01:25

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory