Strona 5 z 13 PierwszyPierwszy 12345678910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 126

Temat: Alfa na abonament, jak telefon - szczegóły

  1. #41
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    zależy jaki też rabat dadzą na auto do produkcji. ja się dowiedziałem że teraz na początku roku na benzyny 2.0 jest max 9%, a jeszcze niedawno koledzy tu się przechwalali 18-19.5% (tylko czy to nie było jeszcze w starym roku?)

  2. #42
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2017
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    A5
    Postów
    54

    Domyślnie

    Były takie rabaty w grudniu, sam sprawdzałem.

  3. #43
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał montana Zobacz post
    Były takie rabaty w grudniu, sam sprawdzałem.
    to byly rabaty na auta do produkcji czy stock? ltore wersje, veloce tez? w ktorym salonie?pod ich finansowanie?

  4. #44
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    Abonament jest tylko na silniki benzynowe! - info od dealera.

  5. #45
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    No to wiadomo, tylko na 2.0 200KM jak widać na stronie. Oferta na Veloce 2.0 280KM w abonamencie zrobiona indywidualnie niestety wychodzi taka, że można w tej samej cenie wziąć Giulię Super i Stelvio Super (tak, dwa auta), więc tak średnio, bym powiedział.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  6. #46
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    bylem dzisiaj w salonie w bielsku.wyceny najmu nie ma ciagle bo ponoc gosc z ald ktory je robi nie jest dostepny.pani od leasingow powiedziala ze wydaje jej sie ze dodatkowym ograniczeniem jest to ze tych aut nie mozna doposazac w zadna opcje. jesli tak by bylo to bezsens totalny i tylko wabik z ktorego nikt nie skorzysta bo w polsce basic trimy sa po prostu do niczego, brakuje w nich podstawowych opcji. maja sprawdzic zcald i dac mi znac na maila oferte jak najszybciej.

  7. #47
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,469

    Domyślnie

    Czyli znów makarony coś z...ły[emoji848]
    Kto chce szuka sposobu,
    kto nie chce szuka powodu.
    155 V6 LPG-163 KM-była
    156 V6 LPG-190 KM-była
    147 2.0TS 150 KM Selespeed LPG.-była
    166 2.0 V6 TB -215 KM- LPG-była
    Giulietta 1.4 TB -207KM -LPG -jest

    Lancia Delta 1.8 TBI 283KM -jest

  8. #48
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2017
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    A5
    Postów
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    to byly rabaty na auta do produkcji czy stock? ltore wersje, veloce tez? w ktorym salonie?pod ich finansowanie?
    Tak jak już pisałem w którymś z wątków, dotyczyło to Gulii, także pod zamówienie, na pewno wersja Super, o Veloce nie pytałem bo nie chciałem. Mogło być finansowanie zewnętrzne.

  9. #49
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    bylem dzisiaj w salonie w bielsku.wyceny najmu nie ma ciagle bo ponoc gosc z ald ktory je robi nie jest dostepny.pani od leasingow powiedziala ze wydaje jej sie ze dodatkowym ograniczeniem jest to ze tych aut nie mozna doposazac w zadna opcje. jesli tak by bylo to bezsens totalny i tylko wabik z ktorego nikt nie skorzysta bo w polsce basic trimy sa po prostu do niczego, brakuje w nich podstawowych opcji. maja sprawdzic zcald i dac mi znac na maila oferte jak najszybciej.
    Coś niedoinformowani są w tym Bielsku. Auta do abonamentu można doposażać ale wtedy będzie indywidualnie przygotowana oferta. Nie jest to takie proste do policzenia "na kolanie" bo opcje dodatkowe wpływają na wartość rezydualną (jedne korzystnie, inne niekorzystnie). Nie da się też łatwo policzyć "dołożę opcję za 24 tysiące to na dwa lata rata wyjdzie tysiąc więcej" w związku z powyższym. To jest info z dziś z ALD bezpośrednio, z mojej rozmowy z przedstawicielem.
    Nie chcieli jednak zdradzić jakie są wyjściowe ceny aut proponowanych w abonamencie (czyli jaki jest na nie rabat od ceny katalogowej), tzn. Giulia Super za 1600 netto na dwa lata z 0% wpłaty i 20kkm limitu nie daje żadnej informacji jak skalkulować Giulię Super doposażoną według cennika, której katalogowa cena brutto wyjdzie nam np. 195 tysięcy brutto (a tej gołej teoretycznie 160 tys brutto). Mogą jedynie taką ofertę przygotować dla konkretnego auta z konkretnym wyposażeniem jeśli zwróci się o to dealer. Czyli dopóki ktoś w salonie nie zrobi swojej konfiguracji i zapytania o abonament na nią to nie wiadomo ile będzie kosztować "przykładowa" Giulia Super z dodatkami...
    Zważywszy jednak na to, jak wysoka jest rata za Veloce z katalogu (tyle co za Stelvio i Giulię razem) to każda dodatkowa opcja będzie miała b. duży wpływ na abonament.
    Ostatnio edytowane przez anAlfaBeta ; 12-02-2018 o 19:01
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  10. #50
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    ok, nawet jesli albo raczej tym bardziej powinien to liczyć jakiś wcześniej przygotowany kalkulator i odpowiedz to powinna byc ze strony z 1sekunde jak auto sobie skonfigurujesz.

Podobne wątki

  1. Aktywny tempomat szczegóły?
    Utworzone przez filop w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 15-04-2020, 04:51
  2. Szczegóły: Integracja, terminy, składki
    Utworzone przez aga024 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-07-2015, 16:29
  3. Lusterko zewnętrzne - wymiana kilka pytań o szczegóły
    Utworzone przez antares w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 22-06-2014, 18:30

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory