Strona 7 z 13 PierwszyPierwszy 12345678910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 126

Temat: Alfa na abonament, jak telefon - szczegóły

  1. #61
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2017
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    A5
    Postów
    54

    Domyślnie

    W Audi jest prosto - 1% wartości netto kwoty finalnej w konfiguratorze brutto. Czyli: auto kosztuje 200 000 zl brutto, rata na 36 miesięcy 2000 zł netto. Do tego dochodzi wpłata 0%,5% lub 10% jako opłata wstępna. 0%-jeśli auto jest tuż przed liftem, nowym modelem lub jeśli chcą zwiększyć sprzedaż. 5 lub 10% za nowości.

    Do tego dochodzą jeszcze ubezpieczenie, przeglądy są już cenie. Jest to jasna oferta, jak będzie z Alfą Abonament - rozumiem że jeszcze czekamy.

    Przykładowo oferta Audi: A6 252 KM quattro sline, automat, skóra, LEDy, ogrzewane fotele cena: 229 tys. zł brutto. Rata na 36 miesięcy: 2 291 zł netto/mies. 0% wpłaty, darmowe przeglądy. Limit 30 tys. km rocznie. Do tego trzeba jednak doliczyć ubezpieczenie.
    Ostatnio edytowane przez montana ; 13-02-2018 o 21:15

  2. #62
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    Dokładnie. W cenie (racie) Veloce to mam A6 3.0 V6 TDI 270KM Quattro kombi dobrze doposażone

  3. #63
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2017
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    A5
    Postów
    54

    Domyślnie

    Temat trochę umarł, ja odczekam jeszcze miesiąc i jak może wtedy dealerzy ogarną ten abonament to wystąpię o ofertę.

    Na razie abonament na auto zaoferowało Volvo, działa tak samo jak w Alfie, tylko jeszcze jest opcja że dealer sam przyjedzie raz do roku po auto, zrobi przegląd i odwiezie je z powrotem.

    Przykładowa cena: Volvo XC40 2.0 T5 247 KM AWD z automatem, czujniki tył, tempomat, utrzymanie pasa ruchu, autoalarm, fotele sterowane: Cena: 185 400 zł brutto. Cena w abonamencie na 2 lata: 2950 zł brutto.
    Ostatnio edytowane przez montana ; 12-03-2018 o 11:02

  4. #64
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    to volvo to z oponami zimowymi (jakiej klasy), przegladami i ubezpieczeniem? jakas wplata wlasna?pytam zebysmy mieli jakies odniesienie bo w wynajmach jest roznie a czasem mozna je tez konfigurowac (np.klasa opon)

  5. #65
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2017
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    A5
    Postów
    54

    Domyślnie

    Opony Nokian, Goodyear itd. Wpłata własna 0%. Tak - jest to kwota ostateczna, z pełnym ubezpieczeniem OC AC NW i przeglądami.Dodatkowo raz w roku można wymienić sobie auto na tydzień na większe.

  6. #66
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    nobto lepsza oferta niz daja na giulie veloce,pewnie decyduje wiejszy spadek wartosci

  7. #67
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Tylko jest jeden minus - Volvo Gdyby dawali kupę w abonamencie za 10zł to dobrze, bo tylko za dychę, czy słabo, bo jednak kupa?
    Jeśli masz konkretną ofertę na to Wolwo to podaj cenę rezydualną, wtedy można porównać ile spłaca się samego auta a ile kosztuje samo finansowanie.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  8. #68
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    w sumie co nas obchodzi jaka jest rezydualna wartość, interesuje nas że bieżemy auto za XXXzł i płacimy ratę YYYzł, a w Alfie przy tej samej wartości auta zapłacimy ZZZzł.

    Ja Volvo nie rozważałem nigdy, tylko z ciekawości chciałem zapoznać się jak finansowanie wychodzi.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #69
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    No właśnie tyle nas obchodzi żeby wiedzieć skąd różnica.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  10. #70
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2017
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    A5
    Postów
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał anAlfaBeta Zobacz post
    Tylko jest jeden minus - Volvo Gdyby dawali kupę w abonamencie za 10zł to dobrze, bo tylko za dychę, czy słabo, bo jednak kupa?
    To już Twoje osobiste zdanie, XC40 zdobyło tytuł Car of the Year więc złe nie jest. A że jest Suvem, no cóż, kto co lubi.

    - - - Updated - - -

    OK, trochę olałem temat abo, oto oferta wynajmu długoterminowego, 0% wpłaty, 36 mies, 20 tys. km rocznie limit:


    Gulia 200 KM, kanapa dzielona, pakiet Komfort, Pakiet Lighting, Pakiet Flota, Mapy Europy Zachodniej, cena ok. 171 200 zl brutto ale tutaj nie jestem pewien bo system wylicza jakieś dziwne zniżki w sumie nie wiem ile katalogowo wygląda.

    Cena: 2283 zł brutto/mies.


    Niestety ponieważ to wynajem, ubezpieczenie OC AC NW i przeglądy we własnym zakresie.

Podobne wątki

  1. Aktywny tempomat szczegóły?
    Utworzone przez filop w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 15-04-2020, 04:51
  2. Szczegóły: Integracja, terminy, składki
    Utworzone przez aga024 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-07-2015, 16:29
  3. Lusterko zewnętrzne - wymiana kilka pytań o szczegóły
    Utworzone przez antares w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 22-06-2014, 18:30

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory