Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Moja Bella

  1. #1
    Użytkownik Świeżak Avatar dragon19
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    śrem
    Auto
    alfa romeo gt 2005 1,9jtdi tlf nawigacja kolor rossa i Lancia Delta HPE 1600
    Postów
    75

    Domyślnie Moja Bella

    Właśnie minęły dwa lata jak stałem się posiadaczem AR GT ( jak narazie szczęsliwym ). Gdy ją kupiłem miała 132 tys. przebiegu ,nie sprawdzałem jej bo nie chciałem sobie psuć nastroju i chciałem wierzyć że to prawda . I chyba tak jest ponieważ komora silnika i sam silnik jest czysta i zero rdzy silnik nie bierze ani grama oleju chodzi równo .Zbiera się od samego dołu i przyśpiesza do końca bez żadnych turbo dziur.Na pokładzie wszystko działa bez zarzutu .Jedyny problem to ten że nie mogę zmienić głosu navi na angielski gada po holendersku.Chociaż wyprubowałem wszystkie opcje o których wyczytałem na forum .ALe prawdobpodobnie mam brak kabelka od BC do stacyjki ztego co wyczytałem na forum i to będę musiał jeszcze sprawdzić. I nie działają czujniki cofania jak u większości,ale już wiem że jes padnięty jeden czujnik gorzej ,że trzeba zdejmować tylny błotnik .No i okazało się że komp. wykrył dwa błędy na przepływce.Ale GT chodzi bez zarzutu spalanie w normie nie dymi i przyśpiesza do 180 bez wysiłku . Jak się ociepli zajrzę tam może wystarczy ją przemyć. Jedyne co przez dwa lata wymieniłem to niedawno sprzęgiełko alternatora i termostat który leżał 2 lata w piwnicy. Teraz na trasie trzyma równo 90 i ani drgnie . gdzie przed wymianą ledwo 70 st. Spalanie w normie komp poklad pokazuje 6l 6,5 l i nawet poniżej 5 l w zależności jak się jedzie .Głównie jeżdżę po mieście a na trasie przy 140 pokaże nawet poniżej 5 l/ 100. Oby tak dalej. Jestem fanem włoskiej motoryzacji i dlatego GT .przedtem jeżdziłem przez ponad 20 lat Deltami od 82 r. do 96 r i nic tam się nie psuło i dlatego powiedziałem żadnego niemieckiego czy francuskiego szajsu . Pozdr. Dragon 19

  2. #2
    Użytkownik Znawca Avatar Wujek
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Olsztyn
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0 16V TS
    Postów
    1,303

    Domyślnie

    Wielkie brawa za Delty, piękne wozy. Prawdziwy fan zawsze wybierze Deltę a w kierunku golfiora nawet nie spojrzy. GT to piękny wóz, szkoda tylko, że zdecydowałeś się na dizla. Alfie Romeo po prostu to nie pasuje.
    Alfa Romeo rządzi i wymiata na ulicach świata. Gniecie diesle i auta D.
    Alfa Romeo 155 2.0 16V TS '97 - była
    Alfa Romeo 156 2.0 16V TS '98 - była
    Renault Laguna III 2.0 T '08 - była
    Dodge Caliber 2.0 CVT '07 - był
    Renault Laguna 2.0 dCi '12 - jest
    Lancia Delta 1.4 TB '09 - była
    Alfa Romeo GT 2.0 JTS '04 - jest

  3. #3
    Użytkownik Świeżak Avatar dragon19
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    śrem
    Auto
    alfa romeo gt 2005 1,9jtdi tlf nawigacja kolor rossa i Lancia Delta HPE 1600
    Postów
    75

    Domyślnie Moja Bella

    Do czasu GT cały czas jeżdziłem na benzynę .ale w tym przypadku górę wzięła ekonomia .JTS pali chyba ponad 9l na trasie a mieście chyba z 13l .a JTD tylko 6l fakt że diesel jest droższy w razie awarii ale silnik JTD jest niezawodny i uważany za najlepszy .No i do wyjazdu do Lidla raczej się nie nadaje, jak ją kupowałem to diesel nie był jeszcze w odwrocie tak jak teraz. Ty jak widzę też masz konkretne auto i chyba powód do dumy. Ja też uważam .że najlepsze po za włoskimi są amerykańskie auta z lat 60/70 zrobione przez Monkey Garage Dallas .Życzę przyjemności i pozdr. Dragon 19

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar komisarz
    Dołączył
    11 2016
    Auto
    156 SW 1.9 16V 150KM '05r DISTINCTIVE
    Postów
    513

    Domyślnie

    Cytat Napisał dragon19 Zobacz post
    Do czasu GT cały czas jeżdziłem na benzynę .ale w tym przypadku górę wzięła ekonomia .JTS pali chyba ponad 9l na trasie a mieście chyba z 13l .a JTD tylko 6l fakt że diesel jest droższy w razie awarii ale silnik JTD jest niezawodny i uważany za najlepszy .No i do wyjazdu do Lidla raczej się nie nadaje, jak ją kupowałem to diesel nie był jeszcze w odwrocie tak jak teraz. Ty jak widzę też masz konkretne auto i chyba powód do dumy. Ja też uważam .że najlepsze po za włoskimi są amerykańskie auta z lat 60/70 zrobione przez Monkey Garage Dallas .Życzę przyjemności i pozdr. Dragon 19
    Hehe, no wujek ma powody do dumy a wiesz dlaczego? Bo jest najwiekszym trolem na tym forum[emoji14]
    Ostatnio edytowane przez komisarz ; 23-02-2018 o 17:39

  5. #5
    ZBANOWANY Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    brak
    Postów
    1

    Domyślnie

    hmmmm ładnie ładnie

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory