Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Gdzie moja alfa ? :(

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    -
    Postów
    3

    Question Gdzie moja alfa ? :(

    Witam,

    Od dłuższego czasu szukam Alfy dla siebie..zjeździłem już trochę Polski..a jutro jadę do Olsztyna 200 km.
    Czego szukam:
    - 147 polift 3d - 1.9jtd. JTSów się boję, przyjaciel miał piękną czarną poliftową TI 3d na 17" Toora i..zapaliła mu się na światłach już po sprzedaży..po pewnym czasie się okazało że to mechanik zawinił..ale nic nie mogł zrobić..obawiam się JTS i mechaników którzy z mojego doświadczenie nie potrafią sobie z nimi radzić.
    - GT - w sobotę miałem oglądać w Warszawie, wystawioną przez urzytkownika z formu..byłem następny w kolejce i się nie udało..jutro jadę oglądać 200 km kolejną do Olsztyna..niby ASO, jeden właściciel, udokumentowany przebieg..wydaje się idealna no właśnie..ale moje doświadczenia są fatalne.
    - 166 - szukałem alfy 166 i zrezygnowałem. Tydzień temu pojechałem blisko 300 km do Hajnówki, sprzedawca przez telefon zapewniał o stanie samochodu że jest igła i super egzemplarz..można znaleść ogłoszenie na sprzedajemy..na zdjęciach wygląda super..jeśli ktoś mieszka niedaleko to niech sam pojedzie i zobaczy..stan auta fatalny..zdjęcia robione mam wrażenie pare lat temu..auto nawet nie odpaliło a rdza była dosłownie wszędzie..na otomoto i olx już nawet nie wchodzę :/

    Zdaje sobie sprawę że na forum jest dział "Sprzedam" ale głównie są tam ogłoszenia 159-ek..które nie dokońca mieszczą się w budżecie :/

    Budżet: 10000-15000 tyś. max 18000..jeśli auto miałoby ważne OC,opony letnie.

    Może macie jakieś komisy do polecenia, może jakieś zagranicą w Niemczech czy Holandii..czy może po prostu trzeba czekać i czekać.. i zrobić kolejne 1000km ?

    Przeglądam nawet portale Holenderskie, mieszkałem jakiś czas w Holandii, wiem jak wygląda kupno/prowadzenie auta w Holandii..ale czy naprawdę żeby kupić zadbaną Alfe trzeba jechac 1500 km ?

    Pozdrawiam

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar alfist
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia Q , GT3.2 Q2
    Postów
    960

    Domyślnie

    Spróbuj tu popytać, bywają ciekawe oferty sprzedaży GT:
    https://www.facebook.com/groups/253521915044305/

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    -
    Postów
    3

    Domyślnie

    Dzięki..zaraz pójdzie post..w Olsztynie Alfa gruz..a wystawiona za blisko 12 tyś zł..

  4. #4
    Użytkownik Znawca Avatar kylo1986
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    166 2.4 20v Fl x2, 159 1.9 8v
    Postów
    1,990

    Domyślnie

    Tylko żebyś ty tu nie szukał jak taki jeden gagatek, co chciał przed swoją dupą się popisać i wysłał mnie do Białegostoku na oględziny 156 2.4 FL 175 kunia, kurde w stanie świetnym, najlepszym jaką do tej pory widziałem, ale co z tego jak nie sprawdziłem półosi- bo bardzo kosztowne, licznika- bo pewnie kręcony, malowana to źle- chyba nie jak sam właściciel pokazuje gdzie i to się pokrywa, z prawdą i co tam on jeszcze powymyślał. Czyli ogólnie w takiej opcji to do dziś by auta nie kupił, a raczej chodziło o to że kasiury ni ma

  5. #5
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    -
    Postów
    3

    Domyślnie

    temat już nieaktualny znalazłem, ponad 300km zrobione dziś z rana w jedną stronę i warto było naprawdę, tera tylko oponki,felgi i dystanse i lato czas zacząć

  6. #6
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Inny
    Postów
    164

    Domyślnie

    Co kupiłeś? Pochwal się

  7. #7
    Użytkownik Znawca Avatar Zenonzlasu
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Były: AR 156 JTD, AR 156 1.8 TS 144 KM | Zostało Reno, PT Cruiser i Lancia Thesis .
    Postów
    1,019

    Domyślnie

    No tak. Oponki, felgi i dystanse to podstawa. Nie zapomnij o dresie i żelu.

Podobne wątki

  1. Planuje zakup Alfa Romeo 156 proszę o pomoc w wyborze moja pierwsza Alfa.
    Utworzone przez paq19 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 22-03-2015, 17:12
  2. [159] Moja pierwsza Alfa (159SW): gdzie, co, jak?
    Utworzone przez przemski w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 31-01-2011, 09:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory