Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Temat: Skad sprowadzic Alfe

  1. #1
    Masiek21
    Gość

    Domyślnie Skad sprowadzic Alfe

    Czy wie ktos moze skąd sprowadzic Alfe 156???.Gdzie sa w miare przystepnych cenach
    pozdro

  2. #2
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    166 JTD
    Postów
    2,650

    Domyślnie

    z alfami jest tak ze wszedzie kupic egzemparz w stanie dobrym jest nie lada sztuką.. powodem jest zazwyczaj to ze auta te są drogie w serwisowaniu a dotyczy to rowniez niemeic czy innego kraju... jesli nie znasz sie na mechnice radziłbym Ci poszukac samochodu w bardzo dobrym stanie od jakiegos alfisty..oszczedzanie i szukanie "okazji" pozniej na to samo wychodzi.. nawet w PL zdarzają sie autka naprawde zadbane przez swoich włascicieli.. no ale wybor nalezy do Ciebie..

  3. #3
    Marcino 156
    Gość

    Domyślnie

    Jesli chcesz kupic Alfe naprawde w dobrym stanie to proponuje poszukac czegos w kraju mimo ze jak napisal przedmowca nie jest latwo. Bo sprowadzic autko zadbane nie kalkuluje sie po oplatach wychodzi drozej niz kupic u nas. Aaa i jeszcze jedno, nie sugeruj sie notowaniami gieldowymi bo tam ceny sa nad wyraz atrakcyjne jesli chcesz kupic naprawde dobra Alfe to musisz za nią zaplacic no chyba ze trafi ci sie jakas okazja ale to trzeba szukac!

  4. #4
    peters2
    Gość

    Domyślnie alfa 156

    skontaktuj sie z tym czlowiekiem-gg:4590678,albo wejdz na jego strone:www.siwy155.prv.pl-mysle ze ci pomoze

  5. #5
    Piotr
    Gość

    Domyślnie

    Można ryzykować i kupować za granicą (Szwajcaria, Włochy, Holandia), ale wtedy nie ma się pewności co do tego czy auto jest w 100% sprawne. Kupując samochód w kraju zawsze możesz podjechać do seriwsu sprawdzić zawieszenie na płycie, kompresje itd. Za niewielkie pieniądze masz pewność co kupujesz. W przypadku samochodów sprowadzanych takiej pewności niestety już nie masz

  6. #6
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Ja czytalem, ze w Szwajcarii Alfy sa o wiele drozsze

  7. #7
    Administrator ds. społecznych Fachowiec Avatar Majkel
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Koszalin, Gdynia
    Auto
    Ducati Hypermotard 796
    Postów
    2,908

    Domyślnie

    Na naszym rynku mozna kupic Alfy stosunkowo tanio ze wzgeldu ze w Polsce sa malo popularne, a szkoda bo to bardzo piekne samochody i szlachetnie urodzone. Jezeli zdecydujesz sie na zakup w naszym kraju to wez pod uwage ze auto jezdzilo po naszych drogach....a do tego juz komentarza nie trzeba Udanych łowów

  8. #8
    peters2
    Gość

    Domyślnie asprowadzanie alfy

    w niemczech alfy bardzo czesto sa drozsze niz w polosce za to przewaznie w duzo lepszym stanie,podobnie we francji i belgii,nie wiem nic o holandii,alfy sa duzo tansze u mnie tzn w anglii ale trzeba przezucic elektronike i maglownice na druga strone a to juz sie nie oplaci ja bym poszukal alfy w polsce jest przeciez paru zapalencow chociazby w klubie alfy dysponujacych swietnymi,zadbanymi autami i co najwazniejsze z pelna historia obslugi

  9. #9
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    166 JTD
    Postów
    2,650

    Domyślnie

    znam takiego jednego co w niemczech alfa go zjadła finansowo

  10. #10
    Thomas
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Majkel
    Na naszym rynku mozna kupic Alfy stosunkowo tanio ze wzgeldu ze w Polsce sa malo popularne, a szkoda bo to bardzo piekne samochody i szlachetnie urodzone. Jezeli zdecydujesz sie na zakup w naszym kraju to wez pod uwage ze auto jezdzilo po naszych drogach....a do tego juz komentarza nie trzeba Udanych łowów
    Właśnie majkel mówi samą prawde nasze drogi wykończyły już zawiechę niejednego auta nawet terenowego Jeepa Grand Cheeroke albo Nissana Terrano , już o zwykłej osobówce nie wspomne a w moim cienkim już chyba 4 razy wymieniałem tulejki w wachaczach z tyłu , szczęście w tym że jestem z zawodu mechanikiem i nie łaże po warsztatach sam wszystko robię . Ze sprowadzeniem Alfy z niemiec nie miałbym chyba problemu moja ciotka od 20 lat mieszka w niemczech po niemiecku lepiej mówi niż ja po polsku kwestia tego aby w niemczech trafić na dobrze utrzymaną nie skatowaną przez jakiegoś młodzieńca-szpanera ,,166 stkę " która mi się najbardziej ze wszystkich włoszek podoba . Kiedyś na moją stację podjechał facet Bravo 2,0 HGT świeżo sprowadzonym powiedziaż że kupił od jakiegoś dziadka niemca auto więcej stało w garażu niż jeździło a olej był wymieniany raz w roku bez względu na przebieg a auto mialo przejechane zaledwie 10 tys i chyba wewnątrz jeszcze pachniało salonem . Dodał że wczoraj prędkościomierz pierwszy raz pokazał 100 na godzinę tak dziadek dbał o auto że więcej niż 95 na godzinę bał się jeździć Ten to miał farta .

Podobne wątki

  1. Cos spod niej cieknie...najpewniej paliwo tylko skad ?
    Utworzone przez arecky w dziale 147
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 20-08-2013, 14:25
  2. Cieknie olej, ale nie wiem skad....
    Utworzone przez Młody 25 w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 01-10-2011, 14:25
  3. Kupic w kraju czy sprowadzic 156 SW ?
    Utworzone przez Kondurango w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 01-04-2010, 20:55
  4. mam C.Z i alarm bez pilota-skad go wziasc?
    Utworzone przez 12345Arturro w dziale 156
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 06-10-2009, 21:54
  5. Skad czesci do 75/Milano
    Utworzone przez bozoni w dziale Transaxle
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 08-08-2007, 21:14

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory