Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Temat: z toyoty na alfe gt/mito?

  1. #11
    Użytkownik Świeżak Avatar Lone Wolf
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    AR MiTo 1.4 105KM
    Postów
    149

    Domyślnie

    To ja wtrącę swoje trzy grosze jako posiadacz MiTo. Już nie będę się rozwodził, że to różne segmenty, że MiTo to Punciak, inne zawieszenie bla bla...

    Jeśli naprawdę myślisz nad jednym i drugim autem to bierz GT - ono będzie coraz starsze, może teraz jest jeszcze dobry czas na kupno dobrze utrzymanej sztuki. MiTo produkują nadal. Zawsze kiedyś możesz się przesiąść!

  2. #12
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce TI
    Postów
    321

    Domyślnie

    Ja tylko dodam, że jedyne GT, które będzie zyskiwać na wartości w dłuzszym okresie to 3.2 v6. Wszystko inne dąży do zera (tak jak mito).
    Nie ma co ukrywać GT ładne autko ale jeździć w nim dieslem to cofanie się kulturą pracy do lat 2000. Klekocze to niezmiernie ale z drugiej strony pakować się w 2.0 JTS to też nie jest dobre rozwiązanie.
    Nie mniej w diesla w mito też się nie ładuj. Boisz się kosztów to ładuj się w 1.4 wolnossące tam nie ma co się zepsuć.

  3. #13
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2018
    Auto
    celica
    Postów
    2

    Domyślnie

    Chyba jednak skusze się w strone GT z tego co czytam. Chciałbym żeby auto z natury miało bardziej sportowy charakter. Tak jak mówiłem żeby nisko się siedziało i twardo było. Mam kolegę co ma 147 jak się przymierze to jest tak samo jak w gt?
    Pracuje jako elektryk samochodowy, tylko większość doczynienia mam z fiatami. Tu mnie załamuje jak w ducato czy stilo 10 letnim świeci się choinka na liczniku a okazuje się że przewody zielone się robią, światła głupieją bo przewody masowe śniedzieją, a żeby ze stilo czy bravo 1.9 jtd wyciągnąć alternator bo im odpada koło pasowe potrzebny był kanał, rozkręcanie sporo osprzętu i 4h pracy W alfach jest podobnie?

  4. #14
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar alfist
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia Q , GT3.2 Q2
    Postów
    960

    Domyślnie

    Wymiana żarówki postojowej przedniej wymaga demontażu lampy, potrafią się rozprogramować domykane przednie szyby- ale łatwo je zaprogramować. Dostęp do alternatora niestety nie najlepszy. Potrafi popsuć się cewka zapłonowa. Tyle z elektryki. Auto garażowane.

Podobne wątki

  1. [Mito] Zakup alfa romeo Mito
    Utworzone przez Michał 12 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-10-2017, 19:06

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory