Zobacz wyniki ankiety: Czy Alfa Romeo to marka premium?

Głosujących
91. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    47 51.65%
  • Nie

    44 48.35%
Strona 26 z 54 PierwszyPierwszy ... 161718192021222324252627282930313233343536 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 535

Temat: Czy Alfa Romeo to marka premium?

  1. #251
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    NOT YET
    Postów
    154

    Domyślnie

    Do pomieszczenia takiego ego potrzebne byłoby raczej (w sumie powiązane z Ferrari )

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	32d77d30ba773f7db56f5f1f3f987d459634dba3021c3d00cbbb5b78d1db89ee.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	26.9 KB
ID:	247852

  2. #252
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    01 2014
    Auto
    .
    Postów
    451

    Domyślnie

    Dla mnie oczywiscie jest to marka premium, poniewaz narzuca swoj wlasny charakter, ktory jest adresowany do waskiej grupy odbiorcow. Tak samo jak Abarth tez jest marka premium.

    A np. Tipo nie jest samochodem premium, poniewaz jest projektowany pod szersza mase odbiorcow i konfigurowany pod katem redukcji kosztow. Ani Alfa ani Abarth czy Maserati nie sa takimi samochodami.

  3. #253
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    01 2014
    Auto
    .
    Postów
    451

    Domyślnie

    Proszę cię Lexus miał sportowe wersje jak Alfa spała w śnie zimowym. Mają hybrydy silniki V8 aktywne zawieszenia luksusowe wykończenia (w Giulii drewno to max luksusu) itp.
    W druga strone rowniez mozna tak pisac. Alfa wygrywala w F1 jak Japonczycy wymyslali ta kretynska nazwe. Ponadto w Alfie jest dostepny silnik Ferrari. A jak brakuje komus luksusu to mozna kupic sobie 8C z drugiej reki za ponad banke - calkiem niezle trzyma cene i ma silnik Ferrari i nie ma drewna ani tej wszelakiej sztucznosci charakterystycznej dla japonskich samochodow wlacznie z tym V8, o dzwieku nawet nie ma sensu wspominac.
    Ostatnio edytowane przez fan ; 11-07-2018 o 20:15

  4. #254
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał fan Zobacz post
    Dla mnie oczywiscie jest to marka premium, poniewaz narzuca swoj wlasny charakter, ktory jest adresowany do waskiej grupy odbiorcow. Tak samo jak Abarth tez jest marka premium.

    A np. Tipo nie jest samochodem premium, poniewaz jest projektowany pod szersza mase odbiorcow i konfigurowany pod katem redukcji kosztow. Ani Alfa ani Abarth czy Maserati nie sa takimi samochodami.
    Fiat professional to też marka premium bo ma swój własny charakter, który jest adresowany do wąskiej grupy odbiorców. Nie szczędzą materiałów przy produkcji ani nie tną kosztów

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał fan Zobacz post
    Ponadto w Alfie jest dostepny silnik Ferrari
    Oficjalne stanowisko Alfa Romeo jest takie, że Giulia to nie silnik Ferrari.
    Cytat Napisał fan Zobacz post
    A jak brakuje komus luksusu to mozna kupic sobie 8C z drugiej reki za ponad banke
    Hehe, że co? Siedziałeś w ogóle w 8C? Gdzie tam jest luksus. Osiągi sportowe to może tak ale luksusu to tam za grosz nie ma

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał fan Zobacz post
    Alfa wygrywala w F1 jak Japonczycy wymyslali ta kretynska nazwe
    aa panie kiedyś to było ... Ale dzisiaj jest dzisiaj
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  5. #255
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    01 2014
    Auto
    .
    Postów
    451

    Cool

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    Fiat professional to też marka premium bo ma swój własny charakter, który jest adresowany do wąskiej grupy odbiorców. Nie szczędzą materiałów przy produkcji ani nie tną kosztów

    - - - Updated - - -


    Oficjalne stanowisko Alfa Romeo jest takie, że Giulia to nie silnik Ferrari.

    Hehe, że co? Siedziałeś w ogóle w 8C? Gdzie tam jest luksus. Osiągi sportowe to może tak ale luksusu to tam za grosz nie ma

    - - - Updated - - -


    aa panie kiedyś to było ... Ale dzisiaj jest dzisiaj

    nie zgadzam sie z Twoim stanowiskiem. Fiat Professional nie jest wcale adresowany do waskiej grupy odbiorcow tylko do przedsiebiorcow i jak najbardziej samochody Fiat Professional sa zbudowane tak aby byly w stosunkowo przystepnych cenach. Po to by przedsiebiorca wybral wlasnie takiego Fiata, ktory bedzie dla niego pracowal za mozliwie najnizszy wklad a na koncu po wielu latach pracy zostanie wyrzucony do smieci bez skrupulow.

    8C Competizione jest samochodem luksusowym jako produkt, jak kazde Ferrari czy Maserati. Luksus to nie tylko skora krokodyla w BMW 7 i tablet na tylnym zaglowku, nawet powiem wiecej jest bardziej luksusowym samochodem niz ta BMK'a. Za cene 8C z rynku wtornego moglbym sobie 2 albo 3 takie BMk'i z salononu kupic i to jest luksus o dzwieku z wydechu to nawet nie wspominam.

    W kwestii premium sa jeszcze Fashion cary, jak Fiat 500, Mini czy Lancia Y, sa male, nie kazdemu sie podoba ale to tez sa auta premium. Fiat 500 kosztuje 40 tys zl. w podstawowej wersji, marza na tym aucie jest duza spokojnie auto mogloby kosztowac 29 tys zl i dalej oplacaloby sie je sprzedawac - jak Pande. Ale jest samochodem premium a na samochodach premium naklada sie wieksze marze.

    No i chyba wszyscy wiedza ze dzisiejsza V'ka Alfy to jest Ferrari - i bardzo dobrze Ferrari robi najlepsze silniki na swiecie i nie ma o czym dyskutowac

    Dlatego Alfa jest premium.

  6. #256
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał fan Zobacz post
    No i chyba wszyscy wiedza ze dzisiejsza V'ka Alfy to jest Ferrari - i bardzo dobrze Ferrari robi najlepsze silniki na swiecie i nie ma o czym dyskutowac
    To zależy czego wymagasz od silnika. Jeśli chodzi o liczbę koni to dziś jest dopiero na 6 miejscu. Ekonomia? No nie bardzo. Brzmienie? Kwestia gustu. Niezawodność? No raczej włosi nie przodują w tym Przełożenie na przyśpieszenie też w czołówce nie są (10 miejsce). Wygląd. Też kwestia gustu. Kiedyś to było faktycznie tak, że Ferrari długo nic i reszta. Obecnie konkurencja jest bardzo mocna. Czasy się zmieniają.

    Cytat Napisał fan Zobacz post
    8C Competizione jest samochodem luksusowym jako produkt, jak kazde Ferrari czy Maserati. Luksus to nie tylko skora krokodyla w BMW 7 i tablet na tylnym zaglowku, nawet powiem wiecej jest bardziej luksusowym samochodem niz ta BMK'a. Za cene 8C z rynku wtornego moglbym sobie 2 albo 3 takie BMk'i z salononu kupic i to jest luksus o dzwieku z wydechu to nawet nie wspominam.
    Chyba mylisz ekskluzywny z luksusowym. BMW 7 z pewnością jest i luksusowe i ekskluzywne. 8C raczej ekskluzywne i sportowe.
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  7. #257
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    NOT YET
    Postów
    154

    Domyślnie

    Aktualnie Porsche 911 GT poza zasięgiem. Nie wiem, co robiło Ferrari, ale na pewno coś przeoczyli

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  8. #258
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Auto które nie udaje premium Tańsze (w topowej wersji) od mojej Veloce.
    https://www.youtube.com/watch?v=jbzwcu92EzI
    7 lat gwarancji
    No i bokiem można polatać
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  9. #259
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar strzelec
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    SD
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.4, Alfa Romeo 159 2.0 Mondeo Hybryd Vigniale
    Postów
    533

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    Auto które nie udaje premium Tańsze (w topowej wersji) od mojej Veloce.
    https://www.youtube.com/watch?v=jbzwcu92EzI
    7 lat gwarancji
    No i bokiem można polatać
    Ja bym się na Twoim miejscu nawet nie zastanawiał i kupił taką kie . Same plusy, oprócz tych co wymieniłeś pójdziesz na ich forum i tam będziesz zadawał pytania czy Kia w przyszłości będzie marką Premium i być może najważniejszy plus przestaniesz się męczyć w Swoim Veloce i przy okazji tutaj na forum.
    Ostatnio edytowane przez strzelec ; 12-07-2018 o 09:28

  10. #260
    Użytkownik Alfista Avatar tomaz
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    166 3.0V6 Sportronic | szybkie daily
    Postów
    4,455

    Domyślnie

    Cytat Napisał strzelec Zobacz post
    Ja bym się na Twoim miejscu nawet nie zastanawiał i kupił taką kie . Same plusy. Oprócz tych co wymieniłeś pójdziesz na ich forum i tam będziesz zadawał pytania czy Kia w przyszłości będzie marką Premium i być może najważniejszy plus przestaniesz się męczyć w Swoim Veloce i przy okazji tutaj na forum.
    Ooo... czyli jak ktoś ma Veloce, to MUSI być zadowolony? Jak nie jest, to najlepiej zamilczeć?
    Ciekawe... podobno najwięcej krytykują Giulię ci co nie widzieli z bliska, "nie jechali" tudzież "nie mają, bo po jednej jeździe próbnej trudno ocenić auto"? A tu co, właściciel narzeka?
    Zburzyło to twoje idealne wyobrażenie o tym aucie, że tak reagujesz?
    166 2.5V6 CF2 Sportronic była | 166 3.0V6 CF3 Sportronic @ 241KM / 291Nm jest
    Moja 166 Grigio Chiaro: http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ml#post1222435
    Więcej Alfy: https://www.youtube.com/channel/UCA7...kh5YZ4Hy4vTsew
    Szybkie daily: https://www.forum.alfaholicy.org/prz..._s5_tomaz.html


Podobne wątki

  1. [159] [159] Zawieszenie Premium
    Utworzone przez Maki280 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 25-08-2012, 20:45
  2. Alfa Romeo - auto (marka) dla studenta?
    Utworzone przez asghan.h w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 06-02-2011, 22:22

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory