Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: Adac

  1. #1
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie Adac

    http://motogazeta.autocentrum.pl/go/..._____30_9.html

    Fiat jest w pierwszej 20

    Nie wiem co niemcom sie w alfach psuje... Ja tylko co chwile robie banki w oponach - moze to to?

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Stalowa Wola
    Auto
    Giulia MY22 Estrema było 156 2x147 166Busso 159...
    Postów
    772

    Domyślnie

    ja osobiscie znam jednego niemca fana alfy na codzien jezdzi 156 2.5 v6 ma tez brere i pare starszych egzemplazy mi powiedzial ze jemu sie alfa niegdy nie zepsula sama z siebie a jego recepta to krecic caly czas na wysokich obrotach od nowosci
    alfa romeo jest 159 & 147 była 166 3.0.v6 super!!156jtdx2 147jtd8v

  3. #3
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Dziwny ten test... Nikt z nas chyba nie twierdzi, ze alfy sa neizniszczalne, ale czy komus przytrafila sie awaria na drodze? Bo tego dotycza statystyki ADAC... Chyba, ze maja jakis dziwny algorytm w ktorym duze znaczenie ma liczba danych samochodow.

    Mi dwa razy zabraklo benzyny, raz mi sie aku rozladowal jak mnie policjanci zatrzymali (nie wylaczylem swiatel), raz przy -20 pod supermarketem nei chciala odpalic (ale jak postala kilak godzin to odpalila) I dwa razy musialem zmienic opone na drodze...

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Stalowa Wola
    Auto
    Giulia MY22 Estrema było 156 2x147 166Busso 159...
    Postów
    772

    Domyślnie

    niemcy to narod zapatrzony w swoje produkty oni nic innego nie uznaja poza swoim zawsze tak bylo a przeciez te ich ww to wcale nic rewelacyjnego to tylko taki mit ze sa bezawaryjne bo kiedys moze i tak bylo za czasow golfa pierwszej generacji ale teraz te ww czy mercedesy to badziew ostatnio bylem na badaniu technicznym i koles z serwisu pokazuje na merola vito i mowi patrz pan nic tak nie rdzewieje jak fordy i nowe marcedesy moj wujek tez gustuje w tej marce mial golfa 4 walil mu sie jak prostytutka pozniej zaczol rdzewiec zostawil to bez komentarza i sprzedal teraz ma passata z tego samego roku co moja alfa i taki sam przebieg tez z silnikiem 1.9 i on stoi caly czas w serwisie i wladowal kupe kasy co troche jak nie tysiac to dwa a ja do swojej alfy nie dolozylem ani zlotowki poza tym ze mialem rozbita ale to sie nie liczy ale dla niego i tak ww najlepszy mi w alfie podoba sie jedno jak przejezdzam i widze zazdrosc w oczach dresow w pordzewialych bmw i kwadratowych ww
    alfa romeo jest 159 & 147 była 166 3.0.v6 super!!156jtdx2 147jtd8v

  5. #5
    marcinel
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał CIAMILL156
    niemcy to narod zapatrzony w swoje produkty oni nic innego nie uznaja poza swoim zawsze tak bylo a przeciez te ich ww to wcale nic rewelacyjnego to tylko taki mit ze sa bezawaryjne bo kiedys moze i tak bylo za czasow golfa pierwszej generacji ale teraz te ww czy mercedesy to badziew ostatnio bylem na badaniu technicznym i koles z serwisu pokazuje na merola vito i mowi patrz pan nic tak nie rdzewieje jak fordy i nowe marcedesy moj wujek tez gustuje w tej marce mial golfa 4 walil mu sie jak prostytutka pozniej zaczol rdzewiec zostawil to bez komentarza i sprzedal teraz ma passata z tego samego roku co moja alfa i taki sam przebieg tez z silnikiem 1.9 i on stoi caly czas w serwisie i wladowal kupe kasy co troche jak nie tysiac to dwa a ja do swojej alfy nie dolozylem ani zlotowki poza tym ze mialem rozbita ale to sie nie liczy ale dla niego i tak ww najlepszy mi w alfie podoba sie jedno jak przejezdzam i widze zazdrosc w oczach dresow w pordzewialych bmw i kwadratowych ww
    w taki sposób też można się pocieszać

  6. #6
    zdziba
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tuti
    Dziwny ten test... Nikt z nas chyba nie twierdzi, ze alfy sa neizniszczalne, ale czy komus przytrafila sie awaria na drodze? Bo tego dotycza statystyki ADAC... Chyba, ze maja jakis dziwny algorytm w ktorym duze znaczenie ma liczba danych samochodow.

    Mi dwa razy zabraklo benzyny, raz mi sie aku rozladowal jak mnie policjanci zatrzymali (nie wylaczylem swiatel), raz przy -20 pod supermarketem nei chciala odpalic (ale jak postala kilak godzin to odpalila) I dwa razy musialem zmienic opone na drodze...
    A....widzisz i tu przydal by sie gaz przełączasz i dojeżdzasz po benzynke I w tym celu jest LPG w mojej AR.

  7. #7
    Redaktor naczelny Romeo Avatar fiergloo
    Dołączył
    09 2006
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.5 V6 24v FL/ Alfa Romeo 159 TBi
    Postów
    2,660

    Domyślnie

    W trasie?? Awaria?? Sprzęgło- ale dawało wcześniej oznaki więc to moja wina. Po za tym nic strasznego z moją sie nie działo. Od poczatku marca zrobiłem nią niewiele- 2500km. Ale w trasie nie ma bata. Raz może szyberdachu domknąć nie mogłem bo ta osłonka z przodu sie nie mogła schować i blokowała szyber to musiałem jej ręką pomóc.
    http://fiergloo.blogspot.com lub http://fiergloo.pl/ - moje spojrzenie na motoryzację
    2007-2008: Alfa Romeo 164 3.0 V6 12v
    2008-2018: Alfa Romeo 164 3.0 V6 12v Automat
    2014-....: Alfa Romeo 166 2.5 V6 24v FL
    2018-2021: Lancia Kappa 2.4 JTD 10v
    2021-....: Alfa Romeo 159 1750TBi

  8. #8
    Użytkownik Romeo Avatar Siekier
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 156 1,8TS
    Postów
    522

    Domyślnie

    Cytat Napisał CIAMILL156
    ja osobiscie znam jednego niemca fana alfy na codzien jezdzi 156 2.5 v6 ma tez brere i pare starszych egzemplazy mi powiedzial ze jemu sie alfa niegdy nie zepsula sama z siebie a jego recepta to krecic caly czas na wysokich obrotach od nowosci
    ja slyszalem ze ogolnie silniki "Fiatowskie" lubia wysokie obroty. cos w tym musi byc...

  9. #9
    A.R.T.S.
    Gość

    Domyślnie

    Mnie poszedł napinacz paska klinowego. Koledzy z pracy straszyli nieziemskimi kosztami a jak po robocie przyszło do płacenia to sam byłem zaskoczony :!: Pozytywnie oczywiście. Za napinacz, pasek i robociznę 170. Teraz śnieje się kolegom w oczy jak robią coś w swoich mercedesach albo BMW

  10. #10
    Madnes7
    Gość

    Domyślnie

    no niech mi jeszcze ktos powie ze alfy sa awaryjne moj znajomy 1,5 roku temu kupil nową S-clase 4matic po 66 000 km rozsypalo sie zawieszenie a w przeciągu tego roku juz robiona byla skrzynia no i podsumowujac dodal ze przez te 1,5r w serwisie byl 16 razy :shock: :shock: :shock: <OO> <OO>

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory