Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Temat: Motolampy Ostroróg - oszuści!!!

  1. #1
    Użytkownik Świeżak Avatar Cellencer
    Dołączył
    08 2017
    Auto
    Alfa Romeo 159 Ti
    Postów
    55

    Domyślnie Motolampy Ostroróg - oszuści!!!

    Witam,
    Czy ktokolwiek z Was miał do czynienia z "firmą" Motolampy ul Nowa 33, 64-560 Ostroróg?
    W zeszłym tygodniu oddałem do nich lampy xenon z Alfy 159 w celu naprawy popękanego środka lampy oraz wymiany odbłyśnika.
    Po otrzymaniu lamp nie dość, że zostały "naprawione" na niepasujących, poniszczonych częściach to na dodatek zostały zniszczone/ stopione.
    W lampach stopiony został uchwyt, urwane mocowanie przetwornicy xenon, stopione szkło, otwór został na tyle podgrzany, że zrobiło się z niego jajko, wymienione elementy najprawdopodobniej nie pasują do tych lamp, ponieważ odbłyśnik xenon wystaje poza obudowę.
    Po telefonie do właściciela gdzie opisałem problem zostałem spławiony i poproszony o kontakt na następny dzień, oczywiście telefony ode mnie nie są już odbierane przez tą firmę. Postanowiłem napisać maila, w którym opisałem oraz wysłałem zdjęcia uszkodzeń, na maila również nie otrzymałem odpowiedzi.
    Lampy nie nadają się w tym momencie do użytku, natomiast koszt zakupu używanych to około 2 tyś złotych.
    Może mieliście do czynienia z tego typu oszustami, co w takim przypadku robić?
    Każda podpowiedź jest dla mnie bardzo cenna.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	unnamed (1).jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	64.0 KB
ID:	249917Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	unnamed (2).jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	50.4 KB
ID:	249918Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	unnamed (3).png
Wyświetleń:	453
Rozmiar:	119.1 KB
ID:	249919Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	unnamed (4).png
Wyświetleń:	379
Rozmiar:	79.3 KB
ID:	249920Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	unnamed (5).jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	45.8 KB
ID:	249921Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	unnamed.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	58.4 KB
ID:	249922

  2. #2
    Użytkownik Znawca Avatar bobby
    Dołączył
    10 2014
    Auto
    Franny 159 2.4 JTDm 06'
    Postów
    1,216

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cellencer Zobacz post
    Witam,
    Czy ktokolwiek z Was miał do czynienia z "firmą" Motolampy ul Nowa 33, 64-560 Ostroróg?
    W zeszłym tygodniu oddałem do nich lampy xenon z Alfy 159 w celu naprawy popękanego środka lampy oraz wymiany odbłyśnika.
    Po otrzymaniu lamp nie dość, że zostały "naprawione" na niepasujących, poniszczonych częściach to na dodatek zostały zniszczone/ stopione.
    W lampach stopiony został uchwyt, urwane mocowanie przetwornicy xenon, stopione szkło, otwór został na tyle podgrzany, że zrobiło się z niego jajko, wymienione elementy najprawdopodobniej nie pasują do tych lamp, ponieważ odbłyśnik xenon wystaje poza obudowę.
    Po telefonie do właściciela gdzie opisałem problem zostałem spławiony i poproszony o kontakt na następny dzień, oczywiście telefony ode mnie nie są już odbierane przez tą firmę. Postanowiłem napisać maila, w którym opisałem oraz wysłałem zdjęcia uszkodzeń, na maila również nie otrzymałem odpowiedzi.
    Lampy nie nadają się w tym momencie do użytku, natomiast koszt zakupu używanych to około 2 tyś złotych.
    Może mieliście do czynienia z tego typu oszustami, co w takim przypadku robić?
    Każda podpowiedź jest dla mnie bardzo cenna.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	unnamed (1).jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	64.0 KB
ID:	249917Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	unnamed (2).jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	50.4 KB
ID:	249918Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	unnamed (3).png
Wyświetleń:	453
Rozmiar:	119.1 KB
ID:	249919Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	unnamed (4).png
Wyświetleń:	379
Rozmiar:	79.3 KB
ID:	249920Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	unnamed (5).jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	45.8 KB
ID:	249921Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	unnamed.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	58.4 KB
ID:	249922
    Reklamacja na piśmie poleconym.

    A później kroki sądowe. Pytanie tylko czy jesteś w stanie udowodnić, że te uszkodzenia powstały u nich, w skutek ich pracy, a nie było ich wcześniej?

  3. #3
    Użytkownik Świeżak Avatar Cellencer
    Dołączył
    08 2017
    Auto
    Alfa Romeo 159 Ti
    Postów
    55

    Domyślnie

    Jestem, mam zdjęcia, które mi wysyłali przed naprawa i tam nie ma tych uszkodzeń

  4. #4
    Użytkownik Znawca Avatar opozycjonista
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    Kotek XE
    Postów
    1,169

    Domyślnie

    foto 5 to blachowkręt przez klosz? niewiarygodne jaka rzeźba...
    ...

  5. #5
    Użytkownik Świeżak Avatar Cellencer
    Dołączył
    08 2017
    Auto
    Alfa Romeo 159 Ti
    Postów
    55

    Domyślnie

    Blachowkręt jednak nie przez klosz, łączy on lustro z odbłyśnikiem. Lampy po ich pseudo naprawie nadają się jedynie do kosza, nie odbierają ode mnie telefonów, maili z wiadomością reklamacyjną.
    Ostrzegam wszystkich przed tą firma, większych oszustów jeszcze nie spotkałem, sprawa najprawdopodobniej skończy się w sądzie, szkoda ponieważ w tym momencie pojazd jest uziemiony, a jak wszyscy wiemy sprawy takie mogą ciągnąć się latami.

  6. #6
    Użytkownik Znawca Avatar opozycjonista
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    Kotek XE
    Postów
    1,169

    Domyślnie

    To jest takie polskie śmieciarstwo pustych łbów, od....ć robotę i powinno się udać a jak się nie uda to łeb schować najlepsze rozwiązanie...
    niestety wśród ludzi o IQ porównywalnym do IQ nogi od krzesła jest to typowe, w obecnych czasach Odsetek takich skrobków rośnie - postępująca & rozlewająca się bylejakość i głupota

    google opinie > zobaczysz inne ich dzieła tej "klasy"
    Ostatnio edytowane przez Piotriix ; 07-09-2018 o 08:27
    ...

  7. #7
    Użytkownik Znawca Avatar bobby
    Dołączył
    10 2014
    Auto
    Franny 159 2.4 JTDm 06'
    Postów
    1,216

    Domyślnie

    Cytat Napisał opozycjonista Zobacz post
    to jest takie polskie śmieciarstwo pustych łbów, odpierdolić robotę i powinno się udać a jak się nie uda to łeb schować najlepsze rozwiązanie...
    niestety wśród ludzi o IQ porównywalnym do IQ nogi od krzesła jest to typowe, w obecnych czasach odsetek takich skrobków rośnie - postępująca & rozlewająca się bylejakość i głupota

    google opinie > zobaczysz inne ich dzieła tej "klasy"
    To jest nastepstwo cebulakowania pod tytulem "zrobie w zakladzie X, a nie Y bo tam jest 20 PLN TANIEJ". Nie pije tutaj do autora watku, ale rynku uslug i podejscia ludzi ogółem.

  8. #8
    Użytkownik Znawca Avatar viader
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa 166 FL 2,4 jtdm 20V, 159SW 1,75 TBI TI
    Postów
    1,035

    Domyślnie

    Nie ma co uogólniać. Każdy chce taniej, na całym świecie i nic w tym dziwnego. Niestety niektórzy wyciągają ręce po kasę nic przy tym nie potrafiąc.

    Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

  9. #9
    Użytkownik Znawca Avatar bobby
    Dołączył
    10 2014
    Auto
    Franny 159 2.4 JTDm 06'
    Postów
    1,216

    Domyślnie

    Ja sie kieruje jakoscia pracy. Nie szukam warsztatu ktory zrobi mi cos taniej jesli znam taki ktory zrobi cos dobrze.
    Znam za to ludzi ktorzy za 5 złotych zjeżdżą pól miasta i stracą pól dnia i na koniec narzekaja ze drogo. Xd

    Tutaj autor tematu mial tego pecha, ze regeneracje lamp robi sie rzadko. Niektorzy nigdy w zyciu tego nie zlecali. Nie mogl przewidziec co sie stanie.

    Chodzilo mi jednak o to, ze w miejscach swiata gdzie ludzie stawiaja jakość wyzej niz cene, partacze szybciej znikaja z rynku. U nas caly czas w roznych branżach przechodzi fuszerka.
    Ostatnio edytowane przez bobby ; 06-09-2018 o 19:23

  10. #10
    Użytkownik Znawca Avatar KHOT
    Dołączył
    11 2012
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Panzergrau
    Postów
    1,309

    Domyślnie

    Wklej większe fotki, najlepiej przez imgur albo inny hosting, bo nic nie widać na nich.
    "Aby zrozumieć „paradoks" konia ciągnącego wóz,
    najlepiej wyobrazić sobie co się będzie działo, jeśli koniowi założymy wrotki."

    "Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."


Podobne wątki

  1. Oszuści!!! - ostrzega bezwypadkowe.net
    Utworzone przez Tfaruk w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 89
    Ostatni post / autor: 17-01-2019, 12:42
  2. Oszuści
    Utworzone przez CARENZO w dziale Części
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 12-07-2017, 17:24

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory