Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Temat: Zatarty Silnik w 159 co robic? Niez*ayebywalne 2,4...

  1. #21
    Użytkownik Świeżak Avatar MAJSU
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    156 1.8 TS 2004r / BMW E46 325CiA / BMW Z3
    Postów
    247

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    Możesz podac, ktora to firma obejmuje w AC awarię mechaniczne? Wlasnie konczy mi się obecne AC wiec chetnie przeczytam OWU firmy, ktora w przypadku jak wyżej pokryje nam koszta naprawy bo obecne AC w pelnym pakiecie czegos takiego nie oferuje ;]
    Zapraszam do https://cuk.pl/ zawsze dobierają mi ofertę która mnie satysfakcjonuje.

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    Cisnienie na biegu jalowym dla 2.4 to jeden bar i to wystarcza by czujnik zgasł natomiast przy 4k obrotów powinno być 4-4,5 bara. Jesli na wysokich obrotach cisnienie bylo zbyt niskie to efekt jest taki jak opisany w pierwszym poście.
    Dokładnie, lampka ciśnienia nie zapali sie nawet jak na bagnecie już nie będzie oleju.

    Kolego Alfisti powiedz co byś chciał kupić w zamian bo może się okaże że twój kolejny samochód marzeń wcale do takich fajnych nie należy Im nowsze, tym większe badziewie.

  2. #22
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Cytat Napisał MAJSU Zobacz post
    Zapraszam do https://cuk.pl/ zawsze dobierają mi ofertę która mnie satysfakcjonuje
    Tak się sklada, ze ostatnio bralem AC w CUK full pakiet ergo hestia. Moze po prostu podaj nazwe firmy, ktora Cie satysfakcjonuje i ma ubezpieczenie od awarii mechanicznych nie bedacych nastepstwem kolizji, klęsk żywiołowych itp? Na pewno masz nazwe na kwitku z AC. Za 3 tygodnie kończy mi się obecna polisa i chetnie skozystam z tej co ty skoro taką ochronę ma ;]

  3. #23
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2014
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm TI
    Postów
    56

    Domyślnie

    Cytat Napisał Klonek Zobacz post
    Ciekawe czemu kontrolka zapaliła się tak późno? Nie jest wystarczająco czuły czujnik ciśnienia?
    Kontrolka zapalila sie wtedy, jak juz bylo po wszystkim :/

    Takich mamy mechanikow. W ogole cala sytuacja sie ciagnie dosc dlugo juz, bo od poczatku wrzesnia

  4. #24
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Cytat Napisał MAJSU Zobacz post
    Zapraszam do https://cuk.pl/ zawsze dobierają mi ofertę która mnie satysfakcjonuje.
    Bajki opowiadasz. Nikt nie ubezpieczy silnika.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał MAJSU Zobacz post
    Dokładnie, lampka ciśnienia nie zapali sie nawet jak na bagnecie już nie będzie oleju.
    Włącznik ciśnieniowy jest ustawiony bodajże na 0.4 bar.
    Zakładając, że pompa jest sprawna, to tylko kwestia zanurzenia smoka w oleju.
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  5. #25
    Użytkownik Świeżak Avatar MAJSU
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    156 1.8 TS 2004r / BMW E46 325CiA / BMW Z3
    Postów
    247

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    Tak się sklada, ze ostatnio bralem AC w CUK full pakiet ergo hestia. Moze po prostu podaj nazwe firmy, ktora Cie satysfakcjonuje i ma ubezpieczenie od awarii mechanicznych nie bedacych nastepstwem kolizji, klęsk żywiołowych itp? Na pewno masz nazwe na kwitku z AC. Za 3 tygodnie kończy mi się obecna polisa i chetnie skozystam z tej co ty skoro taką ochronę ma ;]
    Ja wybrałem AC które mnie satysfakcjonuje czyli najtańsze cytując znanego polskiego piosenkarza "Bo jak chcesz to załatwisz, a jak nie to jesteś głupi"

  6. #26
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,296

    Domyślnie

    Jakie ubezpieczenie silnika ? chyba nie wiesz na jakim forum piszesz zaraz by tu o czymś takim było głośno, gdyby coś takiego w przyrodzie istniało ;-)

  7. #27
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Cytat Napisał MAJSU Zobacz post
    Ja wybrałem AC które mnie satysfakcjonuje czyli najtańsze cytując znanego polskiego piosenkarza "Bo jak chcesz to załatwisz, a jak nie to jesteś głupi"
    Czyli tak jak myslalem nie podasz nazwy TU bo coś takiego jak ubezpieczenie od awarii mechanicznych nie istnieje, a Ty zwyczajnie albo trolujesz albo dałeś się zrobić agentowi ubezpieczeniowemu ;]

  8. #28
    Użytkownik Świeżak Avatar MAJSU
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    156 1.8 TS 2004r / BMW E46 325CiA / BMW Z3
    Postów
    247

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Jakie ubezpieczenie silnika ? chyba nie wiesz na jakim forum piszesz zaraz by tu o czymś takim było głośno, gdyby coś takiego w przyrodzie istniało ;-)
    A ja gdzieś pisałem o ubezpieczeniu silnika ? Czy zmniejszeniu kosztów naprawy w oparciu o AC ?

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    Czyli tak jak myslalem nie podasz nazwy TU bo coś takiego jak ubezpieczenie od awarii mechanicznych nie istnieje, a Ty zwyczajnie albo trolujesz albo dałeś się zrobić agentowi ubezpieczeniowemu ;]
    No nie podam bo co ja CUK jestem ? Gdzieś pisałem o ubezpieczeniu od awarii mechanicznych ? Żeby nie być dosłownym i bez urazy bo nie kieruję tych słów do was ale cytujac kolejnego klasyka "Jeszcze nie wiesz kto się buja jak my? To Ci którzy tną w ..uja takich jak Ty" Wam pewnie ubezpieczyciel od razu wypłaca taki hajs jak was satysfakcjonuje i jesteście zadowoleni bo wcale nie chce was zrobić w jajo chociaż ubezpieczenie macie opłacone w terminie.

    Panowie, nauczcie się kombinować

  9. #29
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Proponuję zamiast forum motoryzacyjnego program "jaka to melodia"

    Odpowiadając na pytanie to tak, ostatnia wyplata jaka dostałem AC przerosla moje oczekiwania. Dodam, że rzeczoznawca nawet nie przyjechał oglądać auta, a wszystko zalatwilem przez telefon. Po wyrazeniu zgody na zdalną wycene szkody po 2h miałem kase na koncie. Bez kombinowania ;]
    Ostatnio edytowane przez Pływak ; 18-09-2018 o 11:30

  10. #30
    Użytkownik Świeżak Avatar MAJSU
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    156 1.8 TS 2004r / BMW E46 325CiA / BMW Z3
    Postów
    247

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    Proponuję zamiast forum motoryzacyjnego program "jaka to melodia"

    haha Po tym jak dali tam Norbiego to może te kawałki by przeszły

Podobne wątki

  1. 2.0 JTS zatarty silnik - sprzedać czy wymienić?
    Utworzone przez Szyszol w dziale 156
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 20-02-2017, 20:38
  2. [159] Silnik zatarty?
    Utworzone przez jackblackxxx w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 22-07-2015, 21:31
  3. [2.4] silnik ani drgnie. Zatarty?
    Utworzone przez apocaer w dziale 156
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 27-12-2014, 03:36
  4. Zatarty silnik
    Utworzone przez zbaku7 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 44
    Ostatni post / autor: 05-03-2013, 17:02
  5. JTS - zatarty silnik.
    Utworzone przez matezoma w dziale 156
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 30-11-2011, 22:38

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory