Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Temat: Zatarty Silnik w 159 co robic? Niez*ayebywalne 2,4...

  1. #31
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,296

    Domyślnie

    Cytat Napisał MAJSU Zobacz post
    ...Panowie, nauczcie się kombinować
    Że co ? namawiasz do oszustwa wprost mówiąc ? do zeszmacenia się, przedstawiania "jestem /imię dowolne/ KOMBINATOR" - dla kilku zł ? nie mierzi Cię już sama myśl o tym ? I w dodatku uważasz kombinatorstwo za jakąś "umiejętność" ? żałosne, nie mam już pytań.

    (wielokrotnie z AC czy OC korzystałem, nigdy ani złotówki dopłacać nie musiałem, wszystko sprawnie, bez odwołań, w terminach)

  2. #32
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Azalgo
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    Giulia Veloce 2.0T
    Postów
    676

    Domyślnie

    Przyjaciel ma 159 na czesci ze zdrowym 2.4 3500 pln


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

  3. #33
    Użytkownik Świeżak Avatar MAJSU
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    156 1.8 TS 2004r / BMW E46 325CiA / BMW Z3
    Postów
    247

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Że co ? namawiasz do oszustwa wprost mówiąc ? do zeszmacenia się, przedstawiania "jestem /imię dowolne/ KOMBINATOR" - dla kilku zł ? nie mierzi Cię już sama myśl o tym ? I w dodatku uważasz kombinatorstwo za jakąś "umiejętność" ? żałosne, nie mam już pytań.

    (wielokrotnie z AC czy OC korzystałem, nigdy ani złotówki dopłacać nie musiałem, wszystko sprawnie, bez odwołań, w terminach)
    Kolego, naprawdę masz jakiś problem z czytaniem ze zrozumieniem

  4. #34
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2014
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm TI
    Postów
    56

    Domyślnie

    Cytat Napisał Azalgo Zobacz post
    Przyjaciel ma 159 na czesci ze zdrowym 2.4 3500 pln


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
    Chodzi o sam silnik?

    Nie wiem, czy bede naprawial jeszcze. Wstepnie oszacowalem koszty naprawy na okolo 8-10 tys zl. Zastanawiam sie tylko, ile teraz auto moze byc warte po tym calym incydencie. Naprawa naprawa, ale troche boje sie tych silnik teraz. Jak nie glowica, to pompa oleju Rozmawialem z Autka PL, podobno nie jestem jedynym przypadkiem

  5. #35
    Użytkownik Znawca Avatar bobby
    Dołączył
    10 2014
    Auto
    Franny 159 2.4 JTDm 06'
    Postów
    1,216

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    Proponuję zamiast forum motoryzacyjnego program "jaka to melodia"

    Odpowiadając na pytanie to tak, ostatnia wyplata jaka dostałem AC przerosla moje oczekiwania. Dodam, że rzeczoznawca nawet nie przyjechał oglądać auta, a wszystko zalatwilem przez telefon. Po wyrazeniu zgody na zdalną wycene szkody po 2h miałem kase na koncie. Bez kombinowania ;]
    W jakiej firmie takie przyjemności?

    Ja zawsze musiałem się turlać po sądach albo pisać 3 odwołania, niezależnie czy było z OC czy AC.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Th3Alfisti Zobacz post
    Chodzi o sam silnik?

    Nie wiem, czy bede naprawial jeszcze. Wstepnie oszacowalem koszty naprawy na okolo 8-10 tys zl. Zastanawiam sie tylko, ile teraz auto moze byc warte po tym calym incydencie. Naprawa naprawa, ale troche boje sie tych silnik teraz. Jak nie glowica, to pompa oleju Rozmawialem z Autka PL, podobno nie jestem jedynym przypadkiem
    Niesprawne auto trudno sprzedać. Co najwyżej handlarze się skuszą.

    Generalnie wiadomo "co się stało, że się zesrało" ? Pompa?

  6. #36
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobby Zobacz post
    W jakiej firmie takie przyjemności?

    Ja zawsze musiałem się turlać po sądach albo pisać 3 odwołania, niezależnie czy było z OC czy AC.
    AC w AXA pelen pakiet serwisowy bez amortyzacji. Wycena tylko na podstawie opisu telefonicznego, który dałem przy zglaszaniu szkody. Po 3 dniach telefon z wyceną, jeśli się na nią nie zgadzam wtedy umawiam wizytę z rzeczoznawcą, a jako, że kwota mi w zupełności odpowiadala to obylo się bez wizyty, a kasę mialem doslownie 2-3h po rozmowie na koncie. Sam się zdziwiłem, ze tak sprawnie poszło. Pewnie sporo zależy na jakiego "opiekuna szkody" trafisz w TU.

  7. #37
    Użytkownik Świeżak Avatar MAJSU
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    156 1.8 TS 2004r / BMW E46 325CiA / BMW Z3
    Postów
    247

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    AC w AXA pelen pakiet serwisowy bez amortyzacji. Wycena tylko na podstawie opisu telefonicznego, który dałem przy zglaszaniu szkody. Po 3 dniach telefon z wyceną, jeśli się na nią nie zgadzam wtedy umawiam wizytę z rzeczoznawcą, a jako, że kwota mi w zupełności odpowiadala to obylo się bez wizyty, a kasę mialem doslownie 2-3h po rozmowie na koncie. Sam się zdziwiłem, ze tak sprawnie poszło. Pewnie sporo zależy na jakiego "opiekuna szkody" trafisz w TU.
    Na pewno dużo zależy od opiekuna bo ja musiałem negocjować trzy miesiące żeby dostać tyle ile mnie satysfakcjonowało. Też AXA.

  8. #38
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał MAJSU Zobacz post
    Kolego, naprawdę masz jakiś problem z czytaniem ze zrozumieniem
    Nie tylko Andrzej widzi, że popisujesz się cwaniactwem i jakimiś wymyślonymi teoriami, których oczywiście nie możesz poprzeć dowodami...

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał MAJSU Zobacz post
    Na pewno dużo zależy od opiekuna bo ja musiałem negocjować trzy miesiące żeby dostać tyle ile mnie satysfakcjonowało. Też AXA.
    Taaa. Jak byś miał jakiekolwiek pojęcie o działaniu firm ubezpieczeniowych i możliwościach rabatowych to nie pisał byś takich bzdur.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Th3Alfisti Zobacz post
    Jesli chcialbym to sprzedac, to ile moglbym za nie wolac? Ile orientacyjnie wyszla by przekladka silnika?

    Wiem, ze jesli zdecyduje sie na naprawe, to beda to spore koszty, a z drugiej storny nie wiem, czy chce jeszcze wlochami jezdzic Autem zrobilem 70 tysiecy, ale jak widac, jak cos dupnie, to mozna tylko plakac i zalamywac rece...

    Pozdrawiam!
    Przyjedź do Polski i wymień silnik. Nikt Ci nie da tutaj wiele za 2,4 bo akcyza duża itd. Ty sobie zrobisz za 4000-4500 i będziesz się dalej cieszył autem, w które już włożyłeś trochę kasy.

  9. #39
    Użytkownik Świeżak Avatar MAJSU
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    156 1.8 TS 2004r / BMW E46 325CiA / BMW Z3
    Postów
    247

    Domyślnie

    Cytat Napisał Belfer Zobacz post
    Nie tylko Andrzej widzi, że popisujesz się cwaniactwem i jakimiś wymyślonymi teoriami, których oczywiście nie możesz poprzeć dowodami...
    O nieeeeee... przejrzeliście mnie :/ A szło tak dobrze...

  10. #40
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Nie szło, od początku było widać, że bzdury piszesz
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

Podobne wątki

  1. 2.0 JTS zatarty silnik - sprzedać czy wymienić?
    Utworzone przez Szyszol w dziale 156
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 20-02-2017, 20:38
  2. [159] Silnik zatarty?
    Utworzone przez jackblackxxx w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 22-07-2015, 21:31
  3. [2.4] silnik ani drgnie. Zatarty?
    Utworzone przez apocaer w dziale 156
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 27-12-2014, 03:36
  4. Zatarty silnik
    Utworzone przez zbaku7 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 44
    Ostatni post / autor: 05-03-2013, 17:02
  5. JTS - zatarty silnik.
    Utworzone przez matezoma w dziale 156
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 30-11-2011, 22:38

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory