Strona 13 z 15 PierwszyPierwszy ... 3456789101112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 141

Temat: Alfa Romeo 159 czy może być kiedyś klasykiem

  1. #121
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar FilipoInzhagi
    Dołączył
    01 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159 była Stelvio 200
    Postów
    546

    Domyślnie

    Mito kontra 159 to nawet w formie żartu jest nie na miejscu.

    Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka

  2. #122
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar komisarz
    Dołączył
    11 2016
    Auto
    156 SW 1.9 16V 150KM '05r DISTINCTIVE
    Postów
    513

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rost29 Zobacz post
    Moim skromnym zdaniem prędzej MiTo zostanie klasykiem, raz, że jest już nie produkowane, a dwa póki co nie jest przewidziany bezpośredni następca modelu.
    hehe dobre, ten co rysował mito musiał być nieźle nabity zresztą tak jak i giuliette

  3. #123
    Użytkownik Fachowiec Avatar Tomtrz
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    były alfy, jest Jaguar
    Postów
    2,286

    Domyślnie

    Cytat Napisał komisarz Zobacz post
    hehe dobre, ten co rysował mito musiał być nieźle nabity zresztą tak jak i giuliette
    Przecież to są do dzisiaj najładniejsze auta w swoich segmentach, świetny, pełen detali design.

    Alfisti miłośnicy jednego modelu...
    Jaguar S-type 4.2 V8
    Alfa Romeo 166 FL - Distinctive - Nero Metallico - 2.4 JTD 20V 175KM - była
    Alfa Romeo 166 - Bieda Edition - 2.0 TS - była
    Citroen Xantia Activa II V6 - była
    Citroen Xantia II 2.0 16V - była
    Skoda Felicia 1.3 MPI - była

  4. #124
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2016
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 jtd 16V
    Postów
    609

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomtrz Zobacz post
    Przecież to są do dzisiaj najładniejsze auta w swoich segmentach, świetny, pełen detali design.

    Alfisti miłośnicy jednego modelu...
    Giulietta jest najładniejsza ? Tył wygląda ok, ale przód to najbrzydszy przód Alfy Romeo w historii.
    Przynajmniej takie moje zdanie, więc możemy się tak przepychać czy najładniejsze czy nie. Dla Ciebie może tak, dla innego odwrotnie.
    Sądzę jednak, że jak prawie każdy doceni linię Alfy 156 czy 159 to z Giuliettą jest bardzo różnie.

  5. #125
    Użytkownik Fachowiec Avatar Tomtrz
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    były alfy, jest Jaguar
    Postów
    2,286

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maxi Zobacz post
    Giulietta jest najładniejsza ? Tył wygląda ok, ale przód to najbrzydszy przód Alfy Romeo w historii.
    Przynajmniej takie moje zdanie, więc możemy się tak przepychać czy najładniejsze czy nie. Dla Ciebie może tak, dla innego odwrotnie.
    Sądzę jednak, że jak prawie każdy doceni linię Alfy 156 czy 159 to z Giuliettą jest bardzo różnie.
    to pokaż mi auta w tych segmentach z ładniejsza linią i ładniejszym przodem Ja nie wiem czego ty byś chciał w takim typie nadwozia :
    Jaguar S-type 4.2 V8
    Alfa Romeo 166 FL - Distinctive - Nero Metallico - 2.4 JTD 20V 175KM - była
    Alfa Romeo 166 - Bieda Edition - 2.0 TS - była
    Citroen Xantia Activa II V6 - była
    Citroen Xantia II 2.0 16V - była
    Skoda Felicia 1.3 MPI - była

  6. #126
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2016
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 jtd 16V
    Postów
    609

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomtrz Zobacz post
    to pokaż mi auta w tych segmentach z ładniejsza linią i ładniejszym przodem Ja nie wiem czego ty byś chciał w takim typie nadwozia :
    Dyskutujesz w tym wypadku z moim gustem, nie ma to większego sensu no ale możemy ciągnąć gadkę dalej.
    Tak samo jak napisałeś koledze [MENTION=72295]komisarz[/MENTION], że to są najpiękniejsze auta w swoich segmentach i że jest miłośnikiem jednego modelu. Jak widzisz, dla niego nie są i dla mnie prawie każde inne auto ma ładniejszy przód.

    Tak naprawdę ciężko znaleźć coś brzydszego niż przód Giulietty... Ale oto kilka przykładów aut z ładniejszym przodem:
    Seat Leon III Cupra
    Renault Megane IV
    Kia Ceed III
    Ford Focus III RS
    Audi A3 III generacji

    Przód Giulietty skopali i tyle. Szkoda.
    Ładne Alfy to np: 145, 155, 156, 159, Brera, Giulia. Jak widać nie podoba mi się Giulietta i nie jestem miłośnikiem jednego modelu.
    P.s. tak sądzę ja. Ty możesz uważać je za najpiękniejsze, każdy lubi co innego.

  7. #127
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    .
    Postów
    574

    Domyślnie

    Żeby "pionowe" reflektory wyglądały dobrze to się trzeba postarać. Ani w Giuliettcie, ani tym bardziej w potworku MiTo się nie postarali i przeszczep z 4C/8C jest w nich oderwany od reszty przodu.
    Rzecz gustu, owszem, ale jakoś tak częściej pada opinia że lepiej się na nie patrzy z tyłu niż z przodu - przypadek?

  8. #128
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Kto wie, może kieeeeeedyś Carserwis/Polmozbyt otrzyma certyfikat Alfa Classic , dostęp do części i ich wykonawców oraz tajne informacje typu który w właściwie klocek w danym egzemplarzu należy zastosować, oraz co ile do diaska w zasadzie wymieniać rozrząd i co ile wariator w TSie , a także będzie znać odpowiedź na pytanie czy ta Selenia to ok właściwie itp wówczas i 159 i Mito zyskają na wartości.... ot takie fruwanie w obłokach, bo kolejny "mit" się pojawił:

    https://menadzerfloty.pl/news/bmw-au...m-bmw-classic/


    "Certyfikowany partner BMW Classic zrobi okresowy przegląd, ale też przeprowadzi kompleksowy remont silnika. Ma bezpośredni dostęp do magazynów części w Monachium, a zatem może sprowadzić oryginalne elementy do klasycznych modeli. Posiada również możliwość zamówienia ich u rzemieślników, którzy wytwarzają je zgodnie ze standardami jakościowymi BMW. Certyfikowany partner ma także dostęp do wiedzy dotyczącej klasycznych i zabytkowych modeli, na przykład dokładnej receptury oryginalnych lakierów oraz schematów elektrycznych."
    Ostatnio edytowane przez Andrzejsr ; 23-01-2019 o 13:15

  9. #129
    Użytkownik Świeżak Avatar MAJSU
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    156 1.8 TS 2004r / BMW E46 325CiA / BMW Z3
    Postów
    247

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Kto wie, może kieeeeeedyś Carserwis/Polmozbyt otrzyma certyfikat Alfa Classic , dostęp do części i ich wykonawców oraz tajne informacje typu który w właściwie klocek w danym egzemplarzu należy zastosować, oraz co ile do diaska w zasadzie wymieniać rozrząd i co ile wariator w TSie , a także będzie znać odpowiedź na pytanie czy ta Selenia to ok właściwie itp wówczas i 159 i Mito zyskają na wartości.... ot takie fruwanie w obłokach, bo kolejny "mit" się pojawił:

    https://menadzerfloty.pl/news/bmw-au...m-bmw-classic/


    "Certyfikowany partner BMW Classic zrobi okresowy przegląd, ale też przeprowadzi kompleksowy remont silnika. Ma bezpośredni dostęp do magazynów części w Monachium, a zatem może sprowadzić oryginalne elementy do klasycznych modeli. Posiada również możliwość zamówienia ich u rzemieślników, którzy wytwarzają je zgodnie ze standardami jakościowymi BMW. Certyfikowany partner ma także dostęp do wiedzy dotyczącej klasycznych i zabytkowych modeli, na przykład dokładnej receptury oryginalnych lakierów oraz schematów elektrycznych."
    Z częściami do starych BMW generalnie niema problemów, kupowałem swojego czasu podcza renowacji dosłownie wszystko - śrubki, podkładki etc. bo nie chciało mi się bawić w cynkowanie Do tego jest coś takiego jak Program BMW Koneser dzięku któremu dostajemy zniżkę od 5 do 20% na części do swojego BMW i wtedy zakupy naprawdę nie bolą. Podstawową przewagą klasycznych BWM nad Alfami jest to że po prostu są Alfy ulegają bardzo szybkiej bio deradacji co widać po ilości 155tek czy innych modeli z lat 90tych który w Wawie trudniej spotkać niż nowe Fjerrari

  10. #130
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar komisarz
    Dołączył
    11 2016
    Auto
    156 SW 1.9 16V 150KM '05r DISTINCTIVE
    Postów
    513

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomtrz Zobacz post
    Przecież to są do dzisiaj najładniejsze auta w swoich segmentach, świetny, pełen detali design.

    Alfisti miłośnicy jednego modelu...
    to ze uzytkuje alfe nie znaczy ze jestem jakims alfisti, bo nigdy nie bylem i nim nie bede ani jakims innym milosnikiem czy fanatykiem "jedynej slusznej marki" jakich tu wielu, a o gustach mozna by tak bez konca dyskutowac a ja akurat mam takie zdanie o mito i julce czy sie to komus podoba czy nie

Podobne wątki

  1. Giulią lub klasykiem do ślubu
    Utworzone przez SliwusBuu w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 17-05-2018, 07:57
  2. Jak może wyglądać Alfa Romeo Giulia?
    Utworzone przez lwojcicki w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 10-01-2012, 12:56
  3. Alfa romeo 156 problem. Co to może być?
    Utworzone przez Furax w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19-08-2011, 21:39
  4. Silniki w Alfa Romeo kiedyś, a dziś...
    Utworzone przez tomito w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 107
    Ostatni post / autor: 24-03-2011, 16:28
  5. Jaki model Alfy będzie w przyszłości klasykiem????
    Utworzone przez Stefan116 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post / autor: 02-08-2008, 12:35

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory