Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50

Temat: Przesiadka z 159 na Giulię

  1. #41
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maxi Zobacz post
    Ta, jasne, wszyscy forumowicze.. Ciekawe wnioski wyciągasz, tylko nie wiem na podstawie czego.
    Jest tu trochę Giulii (zwykle pewnie branych na firmę), jakieś Giulietty też są, ale chyba większość użytkowników posiada Alfy 156, 147, Gt, 159. Ile kosztują np. 147 czy 156 średnio? Pewnie ok 10000 zł.
    Kasiaści ludzie ?
    No na podstawie tego, że racjonalni ludzie kupują auta do maks. 6 pensji. Zakładam, że na tym forum są tylko tacy, a skoro tak, to tylko pogratulować nawet nową Giuliettę w średniej wersji kupić za 6 pensji.

  2. #42
    Użytkownik Rowerzysta Avatar porterneon
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Stelvio Veloce
    Postów
    395

    Domyślnie

    Cytat Napisał FilipoInzhagi Zobacz post
    ...mam też kolegę co jeździ fajną 155 i koleś czerpie z życia pełną gębą,fajna rodzinka,wczasy trzy razy do roku i uśmiech na twarzy nie znika, tak że co kto lubi; )
    Utrzymanie 155 wcale nie musi byc tanie. Czasami w takie auto wkladasz miesiecznie kupe kasy zeby to jezdzilo. Moze byc tak ze taki wlasciciel 155 musi miec kupe kasy zeby usmiech z buzi nie zchodzil...

  3. #43
    Użytkownik Świeżak Avatar Mercek
    Dołączył
    08 2018
    Mieszka w
    Nowy Targ
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.4 jtdm automat
    Postów
    63

    Domyślnie

    Święte słowa. Ja do 166 którą miałem kilka lat temu włożyłem sporo ponad 10000 na dzień dobry, do 159 którą mam teraz na samo zawieszenie (tylko oryginały) poszło 6500, a to był początek drogi. Teraz nawet nie liczę ile włożyłem, ale najważniejsze jest, że w końcu chce się jeździć!

  4. #44
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2018
    Mieszka w
    Rugby
    Auto
    Alfa Romeo Giełda Veloce
    Postów
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    1/4 dochodu na auto ??? mało to z wyobraźnią ma wspólnego - gdzie jakieś inwestycje, hobby, przyszłość dla dzieci, choroby itp., bo bywa różnie. Nic dziwnego że później tyle elektoratu za pięćsetplusami itp. jak naród wszystko przejada. 1/4 na auto, to niezła napinka, nic dziwnego że później lamenty gdy byle obtarcia się zdearzą czy inne bzdety.
    A dlaczego nie? Jeżeli ktoś ma ochotę wydać nawet 50% swoich dochodów na auto ,to jego pieniądze i jego sprawa. Może takie auto to hobby.Mam Giulie i nawet się nie zastanawiam ile procent moich dochodów przeznaczam na auto.

  5. #45
    Użytkownik Znawca Avatar Mongoose
    Dołączył
    04 2013
    Auto
    156 Sportwagon 2.0 JTS
    Postów
    1,326

    Domyślnie

    Ja mam rower droższy od samochodu i mam wszystko w doopie Nie wiem, czy przesiądę się na nowszą alfę

  6. #46
    Użytkownik Pasjonat Avatar misiu7911
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Jarocin
    Auto
    156 19 JTDm byla,159SW JTDm 2007 była:(,147 QV Bianco jest,Passat cc 2011byl. Jest Macan.C5.Berling
    Postów
    3,256

    Domyślnie

    Rower droższy od alfy to żaden wyczyn

  7. #47
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Statyczny
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo Brera 2.2 JTS
    Postów
    318

    Domyślnie

    Cytat Napisał FilipoInzhagi Zobacz post
    Moim zdaniem to indywidualne podejście do życia znam typa który od zawsze miał uyebane na punkcie samochodów,my jeździliśmy kaszlakami a on miał e36,w dupie był za przeproszeniem gówno widział ale fura musiała być. Tak mu w zasadzie zostało do dzisiaj,jeździ nową szóstką i żyje jak pustelnik,mam też kolegę co jeździ fajną 155 i koleś czerpie z życia pełną gębą,fajna rodzinka,wczasy trzy razy do roku i uśmiech na twarzy nie znika, tak że co kto lubi; )
    Paralityczne jakieś te za i przeciw Gość ma szóstkę, spełnił swoje marzenia i zapewne bawi się równie dobrze co znajomi, którzy wolą podróżować Co czyni go gorszym w Twoich oczach? To, że zamiast bez sensu wydawać pieniądze na podróże (bach bach, miną dwa tygodnie i pieniądze jakbyś w kiblu spuścił, takie moje zdanie), on ma wakacje cały rok bo jeździ furą, która mu daje przyjemność ilekroć w niej siedzi. To, że ma szóstkę oznacza, że nie może mieć też fajnej rodzinki? Nie wiem, ale czuję tu ból dupy

  8. #48
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar FilipoInzhagi
    Dołączył
    01 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159 była Stelvio 200
    Postów
    546

    Domyślnie

    Nie mam pojęcia co Ty tam teraz wąchasz,ale jednego jestem pewien że źle zinterpretowałeś mojego posta ale podziękował za jakże błyskotliwą i pouczajacą odpowiedź.

  9. #49
    Użytkownik Świeżak Avatar Don Pedro
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia
    Postów
    209

    Domyślnie

    Cytat Napisał XJ6 Zobacz post
    No na podstawie tego, że racjonalni ludzie kupują auta do maks. 6 pensji. Zakładam, że na tym forum są tylko tacy, a skoro tak, to tylko pogratulować nawet nową Giuliettę w średniej wersji kupić za 6 pensji.
    Brutto czy netto?

  10. #50
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    A co nas zwykłych śmiertelników interesuje jakieś tam brutto? Liczysz kasę na koncie w brutto? Brutto to interesuje tych z rządu,żeby wiedzieć ile ci zabrać. Kupuje się za kasę, która masz, czyli netto, chcoby cena na fakturze byla brutto

    - - - Updated - - -

    A co nas zwykłych śmiertelników interesuje jakieś tam brutto? Liczysz kasę na koncie w brutto? Brutto to interesuje tych z rządu,żeby wiedzieć ile ci zabrać. Kupuje się za kasę, która masz, czyli netto, chcoby cena na fakturze byla brutto

Podobne wątki

  1. [Giulia] Dlaczego kupiłem Giulię
    Utworzone przez azar w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 01-07-2018, 21:57
  2. Przesiadka z 159 na 166
    Utworzone przez altexperte w dziale 166
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post / autor: 22-02-2018, 20:06
  3. [159] Przesiadka z 2.4 na 3.2
    Utworzone przez pushq w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 17-12-2017, 20:09
  4. [166] przesiadka ze 156 na 166
    Utworzone przez jesse_w w dziale 166
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 29-02-2008, 20:26

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory