Strona 8 z 15 PierwszyPierwszy 123456789101112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 142

Temat: Polityka cenowa FCA.

  1. #71
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,796

    Domyślnie

    Cytat Napisał porterneon Zobacz post
    Jak akceptujesz naprawy gwarancyjne i wizyty w serwisie z nowym samochodem to prosze bardzo. Jak dla mnie sprawdza sie powiedzenie ze nowe samochody kupuje sie dopiero po face liftingu. No chyba ze mamy doczynienia z prawdziwa marka premium
    No właśnie. To dlaczego kupiłeś Volvo , przecież to nie premium i do tego nowy model.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. #72
    Użytkownik Rowerzysta Avatar porterneon
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Stelvio Veloce
    Postów
    395

    Domyślnie

    [MENTION=25095]magil[/MENTION] [MENTION=34131]Dareek[/MENTION] [MENTION=9316]Żuczek[/MENTION]
    napiszcie mi proszę kiedy ostatnio kupowaliście nowe auto za 170-180 tys? Bardzo latwo jest kupic uzywana alfe za 30-40 tys i przymknac oko na niedorobki. Czy kiedykolwiek wydaliscie podane przeze mnie kwote na nowe auto z pelna akceptacja niedorobek i niedociagniec danego samochodu?
    Jeden z was jezdzi gulietta, drugi 159 a te samochody majatku nie kosztuja. Latwo osadzac decyzje innych nie majac zielonego pojecia jak to jest wydac spora kase na nowe auto. Troszke inaczej wtedy czlowiek patrzy na kupowany produkt. Póki nie znajdziecie sie w takiej sytuacji to darujcie sobie swoje zlote mysli. Dla was jakakolwiek krytyka AR to jak atak na swietosc. Cy te alfy to przedluzenie waszych wackow czy jak? Zacznijcie skupiac sie na faktach a nie wyrzucajcie tu swoich emocji.

    Caly watek mial na celu zwrocenie uwagi na bledna polityke cenowa FCA. A od was dowiedzialem sie ze nie stac mnie na alfe i przez to wylewam swoje zale. Dorosnijcie i przetancie zachowywac sie jak zawistne biedne wiesniaki.

    PS: Tak zebyscie zrozumieli co do was mowie to "wiesniak" to bynajmniej nie okreslenie czlowieka ze wsi.
    Ostatnio edytowane przez porterneon ; 05-11-2018 o 20:29

  3. #73
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar FilipoInzhagi
    Dołączył
    01 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159 była Stelvio 200
    Postów
    546

    Domyślnie

    A mnie z kolei po zapoznaniu się z dyskusją zaczyna wszystko ładnie się zamykać w jedną całość i pytania na które nie znałem odpowiedzi, zaczynają mieć sens. Po przeczytaniu wszystkie znaki na niebie wskazują ze raczej szybko się to nie zmieni i AR dalej będzie egzotykiem którego nie każdy może(bedzie)chciał mieć. Ja mam w doopie całą ich politykę i ich śmieszne rabaciki z żałosnym podejściem włącznie, szukam Giuli w USA i jak tylko pojawi się odpowiednia za odpowiedni pieniądz będzie moja. Nie wyobrażam sobie nic innego po mojej 159

  4. #74
    Użytkownik Rowerzysta Avatar porterneon
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Stelvio Veloce
    Postów
    395

    Domyślnie

    Cytat Napisał FilipoInzhagi Zobacz post
    A mnie z kolei po zapoznaniu się z dyskusją zaczyna wszystko ładnie się zamykać w jedną całość i pytania na które nie znałem odpowiedzi, zaczynają mieć sens. Po przeczytaniu wszystkie znaki na niebie wskazują ze raczej szybko się to nie zmieni i AR dalej będzie egzotykiem którego nie każdy może(bedzie)chciał mieć. Ja mam w doopie całą ich politykę i ich śmieszne rabaciki z żałosnym podejściem włącznie, szukam Giuli w USA i jak tylko pojawi się odpowiednia za odpowiedni pieniądz będzie moja. Nie wyobrażam sobie nic innego po mojej 159
    A widzisz, szukasz giulii z USA a dlaczego? - bo tam samochody z rynku wtornego sa duzo tansze niz w UE. A do tego jak byly uszkodzone to mozna je kupic za bezcen. To tylko potwierdza moje spostrzezenia dotyczace cen giulii w UE.

  5. #75
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,796

    Domyślnie

    Volvo kupiłeś taniej niż Giulię, że tak marudzisz na cenę Alfy? W Volvo płacisz za ładne wykończenie wnętrza i walory użytkowe a w Alfie za osiągi i prowadzenie. Każdy wybiera samochód pod swoje priorytety. I nie tłumacz, że moja Alfa była tania bo w jej cenie mogłem kupić praktycznie każdy kompakt na rynku i dla mnie były to wtedy duże pieniądze. Wybrałem Alfę i nie żałuję, choć zdawałem sobie sprawę, że w nowym modelu mogą wyskoczyć jakieś duperele na gwarancji. Na szczęście mi się upiekło ale nawet jakby coś wyskoczyło to przyjął bym to na klatę


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  6. #76
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adam_P Zobacz post
    Dla mnie Gulia ma jedną podstawową wadę. Jest tylko sedan. Nie ma sportwagena, ani chociaż liftback-a. Poza tym kupowanie nowego auta trochę kłóci się z moją filozofią życia. Jak już bym kupował nowe auto to wypadałoby nim pojeździć z min. 5 lat. Jest tyle fajnych aut, które chciałbym mieć, że wolę kupować 8-10 letnie, jeździć rok-dwa i zmieniać na inne. Poza tym jak widzę, jak się traktuje auta na parkingach pod marketami....chodzę wkurwiony jak mi zostawią ślad na 10-letnim aucie. Jak by mi porysowali nową furę za 200-300tys. to skończyłoby się to zgonem - moim na zawał lub sprawcy .
    No tak... Koledzy tu o nowych, a kolega o 8-10 letnich. Nie wiem co może być fajnego w takiej furze. Nawet dobrze wyposażone auto kiedyś, wlasnie sprzed 8-10 lat, nie ma polowy fajnych rzeczy, które ma teraz średnio wyposażony kompakt, np. sprawne ksenony, że o ledach nie wspomnę. Ale ok. Nie krytykuje. Taka luźna uwaga. Kazdy ma swoja filozofie życiową.
    Ostatnio edytowane przez XJ6 ; 05-11-2018 o 21:05

  7. #77
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,296

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    Volvo kupiłeś taniej niż Giulię, że tak marudzisz na cenę Alfy? W Volvo płacisz za ładne wykończenie wnętrza i walory użytkowe a w Alfie za osiągi i prowadzenie. ...

    Aha, osiągi i prowadzenie... oczywiście cały dział Giulia / Stelvio na forum, ludzi prowadzących i wykorzystujących osiągi, po prostu roi się od relacji z imprez torowych, tablic wyników gdzie Giulie objeżdżają 3ki, stingery i volva itp. rzekomo nie prowadzące się wynalazki. Ups, o nie, zaczyna się od kilkuletniego opóźnienia sprzedaży modelu, po czym roi się raczej od jednej za drugą wtop produkcyjnych i serwisowych, z trytrytkami włącznie, przeplatanych relacjami dot. nieudolności i niewiedzy dealerów od konfiguratora począwszy.

  8. #78
    Użytkownik Znawca Avatar kowal78
    Dołączył
    04 2013
    Mieszka w
    100lica
    Auto
    AR 159 Q-tronic 2009
    Postów
    1,329

    Domyślnie

    [MENTION=2806]porterneon[/MENTION] tutaj nie można powiedzieć złego słowa na AR, od razu jest że nie masz racji. To trochę tak jak na spotkaniu Radia M. powiedzieć złe słowo na ojca R. Szkoda nerwów. Volvo dobry wybór. Jeśli ktoś mówi że dziadkowóz to znaczy że nawet go z bliska nie widział.

  9. #79
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2016
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 jtd 16V
    Postów
    609

    Domyślnie

    Cytat Napisał XJ6 Zobacz post
    No tak... Koledzy tu o nowych, a kolega o 8-10 letnich. Nie wiem co może być fajnego w takiej furze. Nawet dobrze wyposażone auto kiedyś, wlasnie sprzed 8-10 lat, nie ma polowy fajnych rzeczy, które ma teraz średnio wyposażony kompakt, np. sprawne ksenony, że o ledach nie wspomnę. Ale ok. Nie krytykuje. Taka luźna uwaga. Kazdy ma swoja filozofie życiową.
    Co może być fajnego ? Bardzo dużo rzeczy, ale to wszystko to offtop...

  10. #80
    Użytkownik Rowerzysta Avatar porterneon
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Stelvio Veloce
    Postów
    395

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    ... w Alfie za osiągi i prowadzenie. ...
    Napisal czlowiek co ma cale 170 koni... No rzeczywiscie straszne masz osiagi, zeby Ci beretu nie zwialo jak zaczniesz przyspieszac... Żadna z moich alf ktore mialem nie miala tak malo mocy i momentu co Twoja. No ale jestes widze ekspertem od osiagow...
    Ostatnio edytowane przez porterneon ; 05-11-2018 o 21:22

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Różnica cenowa pomiędzy silnikami 150 i 170 KM Multiair
    Utworzone przez Roman35 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 10-04-2016, 17:12
  2. Tarce i kostki - porada i opinia cenowa
    Utworzone przez dexster w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-04-2014, 10:06
  3. [146] Wariator duża różnica cenowa...prosze o pomoc
    Utworzone przez Maryjane w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 19-03-2011, 13:18

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory