Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Temat: zegary w spiderze

  1. #1
    BumekSpider
    Gość

    Domyślnie zegary w spiderze

    Czy ktoś wie co może być przyczyną tego że obrotomierz, prędkościomierz i różne kontrolki w moim Spiderku "żyją swoim życiem"? tzn. prędkościomierz i obrotomierz w zależności od humoru albo nie pokazują nic albo wskazówki szaleją od zera do maxa, albo np gdy wiem że jadę około 60km/h pokazuje 150 - 200km/h albo zamyka zegar.
    Podobnie jest z kontrolkami, np od poduszki pasażera gaśnie gdy włączę ogrzewanie lusterek Osoba od której kupiłem autko (10 dni temu ) twierdziła że "wystarczy" wymienić zegary. Czy to prawda? A jeśli tak to wiecie może gdzie takowe nabyć drogą kupna??

  2. #2
    adasco
    Gość

    Domyślnie

    a moze po prostu gdzies na kostce nie kontaktuje? proboales je podociskac, poczyscic?
    tak samo - oczywsc plytke zegarow, moze cos gdzies zwiera

  3. #3
    Użytkownik Romeo Avatar Siekier
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 156 1,8TS
    Postów
    522

    Domyślnie

    a moze po prostu gdzies na kostce nie kontaktuje? proboales je podociskac, poczyscic?
    tak samo - oczywsc plytke zegarow, moze cos gdzies zwiera
    no wlasnie - bo przeciez raczej nie mozliwe zeby sie wszystko naraz zepsulo...

  4. #4
    BumekSpider
    Gość

    Domyślnie

    kurcze nie wiem, sprzedający miał jeszcze jedne zegary w bagażniku i te też nie działają, tzn wskazówki tak samo wyczyniają hołubce natomiast w tych zegarach inne kontrolki świecą bądź nie świecą podobno (tak mówił sprzedający) jest to spowodowane tym że zegary nie od tego silnika. Nie wiem czy to ma znaczenie...

  5. #5
    adasco
    Gość

    Domyślnie

    nie sadze.... mnie to wyglada na braki masy.

  6. #6
    BumekSpider
    Gość

    Domyślnie

    właśnie wróciłem z garażu, przeczyściłem styki itd... nic się nie zmieniło. Coraz bardziej skłaniam się ku przekonaniu że to coś z elektryką - elektroniką.. Czy znacie może jakiś warsztat opiekujący się Alfami na terenie Poznań - Konin - Września - Kalisz??

  7. #7
    grzelutek
    Gość

    Domyślnie

    Mi się też tak zdaje.Przeczyść wszystkie styki,może zaśniedziały i fiksują.

  8. #8
    BumekSpider
    Gość

    Domyślnie

    zastanawiam się czy to nie czujnik - nadajnik prędkościomierza w skrzyni dzie to kupić?

  9. #9
    Madnes7
    Gość

    Domyślnie

    tak strzelając na ślepo to nie wiele zdziałasz :| daj to do jakiegos dobrego elektronika od samochodow i bedzie po problemie :>>

  10. #10
    BumekSpider
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Madnes7
    tak strzelając na ślepo to nie wiele zdziałasz :| daj to do jakiegos dobrego elektronika od samochodow i bedzie po problemie :>>
    Zdecydowanie masz rację, ale wiesz to taka ekscytacja.. żal że takie auto nie jest w 100% sprawne chciało by się już natychmiast...
    poza tym niestety nie znam w okolicy 100 - 150 km nikogo kto mógłby się tym zająć

Podobne wątki

  1. [GTV Spider] Szyba w Spiderze
    Utworzone przez ar4me w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22-03-2016, 10:19
  2. [164] zegary
    Utworzone przez andrzej1980 w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 30-03-2015, 10:59
  3. [GTV Spider] Lepsze Car Audio w Spiderze: jak zamontowaliście subwoofer, wzmacniacz itp.?
    Utworzone przez filip gtv w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 02-04-2012, 19:39
  4. [GTV] Mechanizm podnoszenia szyb jest taki sam co w Spiderze? I kilka innych pytań
    Utworzone przez JjF w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 01-06-2010, 16:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory