Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Temat: Kierownica drewniana vs policja ...

  1. #11
    ʇɧɹqoq Romeo Avatar bobryt
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    OPC
    Postów
    1,221

    Domyślnie

    Opowieść kumpla mi się przypomniała:

    Kolo miał BMW 3 Cabrio i zatrzymują go niebiescy - "Panie, oj dowodzik chyba panu zatrzymamy". Koleś zdziwony o co chodzi to mu policjant tłumaczy że tylna szyba jest zbyt mocno przyciemniona. Na nic się zdały tłumaczenia, policjant widać straszny cham, ale rzucił gościowi koło ratunkowe - "No ale jak pan usunie 'usterke' tu na miejscu to może pan jechać", myśląc że zerwie poprostu folie z szybki. Koleś ucieszony zgodził się, wsiadł do auta i złożył dach Policjant zamilkł przez chwilę, po czym kazał mu odjechać
    1997 Alfa Romeo 155 2.0 16v
    2000 Subaru Forester S-Turbo

    2002 Opel Zafira OPC


    1999 Volvo V70

  2. #12
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Qki
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Zamość, Lublin
    Auto
    AR 156 2.4 JTD 20V
    Postów
    974

    Domyślnie

    A jak to teraz z tym oc jest? trzeba wozic kwitki wszystkie umowy itp.? czy sami sobie jakos w bazie sprawdza? Mial wejsc jakis przepis ze bez oc mozna jezdzic (papieru, a zaplacone ma byc).


  3. #13
    obserwator737
    Gość

    Domyślnie

    musisz wozić dowód zawarcia ubezpieczenia , polisa i dowód wpłaty ewentualnej raty - nie musisz mieć przy sobie , jedyne co musisz to potwierdzenie zawarcia

  4. #14
    Tomas
    Gość

    Domyślnie

    Plancior a na ile mandatu się szykowali ?? A ja bym zrobił inaczej powiedziałbym ,, Pojadę po wódkę ale jak panowie oddacie dokumenty , bo przecież bez gazet nie pojadę " Jeśli by oddali te dokumenty to bym pojechał sobie spokojnie do domku i by niebiescy czekali na %- nty to usranej śmierci . A tak serio mówiąc ile kosztuje litr finlandi bo to chyba markowa wódeczka i droga dosyć .

  5. #15
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar AlfaFAN
    Dołączył
    08 2007
    Mieszka w
    Pińczów
    Auto
    Fiat Tempra 1.6&2.0... mam nadzieję, że wkrótce Alfa Romeo...
    Postów
    295

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomas Zobacz post
    A tak serio mówiąc ile kosztuje litr finlandi bo to chyba markowa wódeczka i droga dosyć .
    0,5 jest za trzydzieści parę złotych, zależy też czy czysta czy jakaś smakowa albo kolorowa.

    Ja zazwyczaj w konfrontacji z policją jestem grzeczny i miły, bo oni jak będą chcieli to zawsze coś znajdą, a zazwyczaj zatrzymują mnie i pasażer nie ma pasa zapiętego(już 4 razy tak...), mandatu nie dostałem jeszcze za to żadnego na szczęście
    "Nie boje się kogoś kto trenował 10000 kopnięć, boje się tego kto 10000 razy trenował jedno kopnięcie..." - Bruce Lee

  6. #16
    obserwator737
    Gość

    Domyślnie

    najniższa łapówka jaką płaciłem to jakieś 1,5 dolara - jakiś ruski chciał mnie aresztować w pociągu który się spóźnił na granicę i wiza była nieważna od 3 godzin - jako że zostały mi w kieszeni jakieś drobne ruble to mu je dałem i był zadowolony

  7. #17
    Pingwin
    Gość

    Domyślnie

    Kurcze, ale tu kozaków na tym forum wszyscy z lekceważeniem i pogardą, pewni siebie, smieją się w nos policji.
    Chciałbym zobaczyć, jak to naprawdę wygląda))) Sorry, ale jak podskoczysz policji, załatwią cię na szaro, mają takie możliwosci.

  8. #18
    obserwator737
    Gość

    Domyślnie

    g...o mają a nie możliwości... jak masz wszystko w porządku z autem to mogą ci wskoczyć a o wnioski do sądu czy kiedyś kolegium proszę od parunastu lat... inna sprawa że tylko w sytuacjach kiedy wiem że nic złego nie zrobiłem - zdarzały mi się bajeczki o przejeździe na czerwonym świetle , braku kierunkowskazu przy zmianie pasa itp itp...

    ci od skody o których pisałem to jakaś tam spec grupa ds zorganizowanej - przecież to kpina jakaś...
    Ostatnio edytowane przez Piotriix ; 12-01-2010 o 20:34

  9. #19
    plancior
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomas Zobacz post
    Plancior a na ile mandatu się szykowali ?? A ja bym zrobił inaczej powiedziałbym ,, Pojadę po wódkę ale jak panowie oddacie dokumenty , bo przecież bez gazet nie pojadę " Jeśli by oddali te dokumenty to bym pojechał sobie spokojnie do domku i by niebiescy czekali na %- nty to usranej śmierci . A tak serio mówiąc ile kosztuje litr finlandi bo to chyba markowa wódeczka i droga dosyć .
    Z tego co pamiętam, to mandatu na 100zł chcieli, nie wiem ile punktów, chyba 2. Finlandia nawet nie wiem ile kosztuje, z 70zł?
    Co do cwaniakowania, oni również dobrze wiedzą, że w takich momentach czyści nie są i bardzo łatwo ich udupić. Nie wspomnę już, że wyprzedzali mnie na podwójnej ciągłej

  10. #20
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gorzyczki okolice Wodzisławia Śląskiego
    Auto
    Same ALFICE
    Postów
    4,445

    Domyślnie

    A mnie się doczepili do braku apteczki. Kupiłem auto i nawet nie wiedziałem co w nim jest (jechałem po zakupie nim do domu) zatrzymali mnie i każą otwierac bagażnik, wszystko było, tylko brak apteczki i gościu do mnie - no to będzie mandacik. Ale miał pecha, jechałem ze znajomym, który ma szkołe nauki jazdy i delikatnie panu to wyperswadował. Od policjanta usłyszałem tylko "Ma Pan szczęscie" po tym nie wiem dlaczego wybuchłem mu w twarz śmiechem, bo wracałem z stacji diagnostycznej i wyszło wszystko sprawne - więc niech szuka dalej - ja mam czas.

Podobne wątki

  1. [155] drewniana kierownica
    Utworzone przez jacek_alfa w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 27-01-2015, 16:51
  2. [164] Drewniana kierownica
    Utworzone przez karolkos w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 22-06-2011, 18:36
  3. Drewniana kierownica i gałka po FL ?
    Utworzone przez Andrzejsr w dziale 166
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-07-2010, 22:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory