Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Temat: W każdej Alfie tkwi chohoł!

  1. #1
    jokerssxx
    Gość

    Domyślnie W każdej Alfie tkwi chohoł!

    ... to spokojny samochód, tylko ten przód, coś w nim jest... Coś takiego nie do określenia. Nerwy? Tak jak by się denerwował że stoi a nie wciąż jeździ. Może to coś to ukryty temperamet?
    Są tacy co twierdzą że w alfie tkwi jakiś niespokojny hochoł. On to jest sprawcą tego własnie różnie odbieranego wyglądu, tych min.
    To właśnie ten chohoł sprawia że Alfa zaskakuje nawet po roku jeżdzenia. Może właśnie ten chohoł jest sprawcą nagłego przyśpieszania kierowców przed alfą a potem ich rozczarowania? W końcu kto wie co oni widzą we wstecznym lusterku że nagle przyśpieszają.
    Drobne usterki mogą być jego kaprysami.
    Rodzi się pytanie czy dobrze że ów chohoł tam się skrywa?

    Odpowiedź na pewno nie jest prosta -szczerze mówiąc nawet się nad tym nie zastanawiam. Nawet jeśli tam coś się ukryło to kto by chciał go stamtąd wyganiać ?

    Co Wy o tym myślicie???? :|?:

  2. #2
    adasco
    Gość

    Domyślnie

    moze gremlin montowany fabrycznie?

    Z przyspieszaniem sie nie zgodze raczej.... Bo mnie z reguly zjezdzaja i to bardzo szybko. Aha, swiatla mam dobrze ustawione, w piatek sprawdzalem....

  3. #3
    Rosik
    Gość

    Domyślnie

    To nie chochoł tylko arcyzadowolony pyszczek kierowcy AR tak dziala na innych kierowcow

  4. #4
    Administrator ds. zlotu Romeo Avatar fr33
    Dołączył
    08 2006
    Mieszka w
    Czestochowa, Poland
    Auto
    164 Super TS
    Postów
    1,618

    Domyślnie

    Cytat Napisał jokerssxx
    Drobne usterki mogą być jego kaprysami.

    a najlepsze jest to ze czasem jak pojawi sie usterka to moze sie zdarzyc ze po czasie sama sie naprawi ..

    nie znam innych samochodow co tak potrafia
    Jurajski Klub Alfa Romeo
    www.jkar.org

    Warsztat samochodów włoskich
    www.flar-ital.pl

    Dorabianie części, elementów itp na zamówienie - kontakt PW

  5. #5
    ViP Rowerzysta Avatar piotr_alex
    Dołączył
    08 2007
    Mieszka w
    Ciechanów/NDM
    Auto
    Crosswagon 2005r & 159 1.9JTD 16V 2008r
    Postów
    385

    Domyślnie

    Alfa ma to coś w sobie, każdy wie że jest piękna i się za nią ogląda. Na pewno się nie znudzi, ten kształt, te liczniki.. itp. Mam kolegę który szukał 156 rozmawiając z nim czułem że jest zadowolony że wreszcie sobie kupi, niestety coś skłoniło go i kupił Nissana Almerę 1.9TD z 1998, jeździ nim już około 4mc nie psuje się, mało pali i jest zadowolony, jednak tydzień po zakupie oglądał na giełdzie Lancie Kappe 2.4JTD i wiedział że jego Nissan nie ma tego "czegoś" czym jest dusza samochodu. Za Alfami nadal się ogląda i już tak zostanie.

  6. #6
    metrim
    Gość

    Domyślnie

    Alfa jest jak drapieżnik, nawet jak wyleguje się w słońcu czy spokojnie spaceruje to w powietrzu wisi zagrożenie, w każdej chwili może warknąć i skoczyć z impetem do przodu. A my jesteśmy częścią tej tajemnicy kontrolujemy bestię ukrytą pod piękną powierzchownością.

  7. #7
    grzelutek
    Gość

    Domyślnie

    Chochoł to był w "Weselu" Wyspiańskiego,a to jest po prostu SZTUKA.Oglądają sie i dobrze.Nie wiedza co tracą.

  8. #8
    Skandahl
    Gość

    Domyślnie

    Nie ma to tamto. W każdej Alfie coś drzemie niepojętego.

    Kiedyś jeździłem VW Golfem a mój kolega jeździł Fiatem Tipo. Za każdym razem była ostra dyskusja które samochody są lepsze. Stanęło na tym że niemieckie są niezawodne, a włoskie piękne.
    Teraz mam "Kryśkę" a mój qmpel jeździ Oplem Vectrą B (ironia losu) ale i tak widzę zachwyt w jego oczach gdy się gdzieś ustawiamy

  9. #9
    Piotr_Z
    Gość

    Domyślnie

    Chochoł, gremlin czy inne cudactwo nie ma to znaczenia.... Najważniejsze jest, że virus Alfy zaraża coraz więcej ludzi, tylko czy oni to docenią ????

    Moja czarnulka raczej przypomina geparda, powierzchownie przypomina grzecznego kotka, który jak go podrapać za uszkiem delikatnie mruczy. Gdy jednak ktoś pociągnie "ją" za ogon pokazuje pazury i ryczy aż się ludzie oglądają :wink: :wink:

    Zbierając wszystko do kupy, można dojść do wniosku, że czy to wirus czy inne cóś Alfa na pewno jest inna ma w sobie to "coś"......

  10. #10
    Użytkownik Romeo Avatar alfasound_mania
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo 155 1.8 8V;Alfa Romeo GT 1.9 JTD;Alfa Romeo 145 1.9 JTD
    Postów
    864

    Domyślnie

    a moja bella jest jak Chuck Norris a tak poważnie agresywna linia agresywne silniki tak naprawdę zero konkurencji
    Alfa Romeo 155 1.8 8v 1993r.
    Alfa Romeo 166 3.0 V6 2000r.
    Alfa Romeo 145 1.9 JTD 1999r.

Podobne wątki

  1. czy subwoofer bose z alfa romeo 147 pasuje do każdej 147mki?
    Utworzone przez przemyslawt w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-05-2015, 20:32
  2. [159] Kolektor ssący pierburg - czy pasuje do każdej wersji silnika?
    Utworzone przez mpiotrek w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 18-08-2014, 22:08
  3. Gdzie tkwi problem?
    Utworzone przez Ifne w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 16-02-2013, 16:50

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory