Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Temat: Jak usunąć grube rysy z lakieru

  1. #11
    Ferrari-1
    Gość

    Domyślnie

    Chyba tak się to skończy tylko ciekawe czy jest sposób aby nie malować całych elementów, a tylko na przykład pas z rysami.[/quote]



    Na srebrnym jest to bardzo bardzo trudne. Na ogół słońce ujawnia taką naprawę.

  2. #12
    grzelutek
    Gość

    Domyślnie

    [/quote]
    Chyba tak się to skończy tylko ciekawe czy jest sposób aby nie malować całych elementów, a tylko na przykład pas z rysami.[/quote]
    Na metaliku to chba niemożliwe.Jakiś ślad zawsze zostanie. :cry:

  3. #13
    cielas
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Digit
    jakis kretyn mi kluczem pojechał dwa dni temu po lewym boku... do podkładu :-/
    Lakier jeszcze oryginał w świetnym stanie, boli...
    Wspóczuje Ci głęboko kolego. Nie wiem co jest z tym rysowaniem Alf, moim dwóm znajomym co mają 156 też porysali gwoździem. Ja się śmieję że mi już nie porysają skoro kupiłem auto z pokaźną rysą przez cały bok. Możliwe że to właściciele kańciatych pancerwagonów nie mogą scierpieć piękna alf

  4. #14
    mooky82
    Gość

    Domyślnie

    kupilem auto we wtorek, wyjechalem nim z zonka na zakupy we czwartek, postawilem na parkingu, po pol godzinnym shoppingu mam piekna ryse przez cala klape bagaznika, jedna metoda na takich skur....... poprostu nożem !!! .... krew mi sie gotuje... jestem z wami w niedoli... zazdrosc ludzka w obecnych czasach jest gorsza od faszyzmu...

  5. #15
    Użytkownik Romeo Avatar Siekier
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 156 1,8TS
    Postów
    522

    Domyślnie

    Cytat Napisał gizmocs
    Pozniej rysy uzupelniasz pasujacym lakierem nakladanym strzykawka z igla.
    Swojego czasu w sklepach firmowych fiata sprzedawali takie "kit"'y naprawcze do lakieru. Dwie malutkie tubki jedna z kolorem a druga z przezroczystym na wierzch. Tubki sa tak zrobione ze nie potrzeba strzykawki - maja takie dyszki na koncu. Kolory chyba pasuja do gamy Fiata bo Fiat to firmuje - robilem tym Seicento - niebieski metalik - bo dziadkowi w garazu spadla taczka z uchwytów

    A teraz zeby nie bylo tak rozowo to powiem ze efekt jest taki sobie - tzn lakier bardzo ladnie wypelnia rysy ale widac ze "bylo robione" Tak teraz pomyslalem ze byc moze po calym zabiegu lakierowania trzeba by "spłaszczyc" całosc pasta lekko scierna...?

Podobne wątki

  1. [156] witam jak grube dystanse można włożyć do 156
    Utworzone przez kubacik w dziale 156
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 08-04-2018, 08:53
  2. Czym usunąć naklejkę z lakieru?
    Utworzone przez los3r w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 17-08-2010, 22:39
  3. JAk usunąć zadrapania/rysy
    Utworzone przez damian89 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 01-03-2010, 13:27
  4. Czym usunąć ślad po kleju z lakieru?
    Utworzone przez pafcio w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 28-02-2010, 22:19

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory