Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Temat: Rabaty dla klubowiczów w ogólnopolskich hurtowniach motoryzacyjnych

  1. #1
    max156
    Gość

    Domyślnie Rabaty dla klubowiczów w ogólnopolskich hurtowniach motoryzacyjnych

    Witam!

    Tak przeglądam forum i nie znalazłem takiego tematu. Mianowicie wspominając czasy gdy pracowałem w Inter Cars często i gęsto przewijali się tam ludzie posiadający bądź to numer kontrahenta lub kartę klubową przeróżnych klubów, forów i stron miłośników marek samochodów uprawniającą do zniżek na zakup części i akcesoriów. Jeśli by się zorganizować, wyrobić odpowiednie karty (sam numer klienta jest kiepskim zabezpieczeniem) i zarejestrować w Inter Carsie, Focie i kilku dużych hurtowniach które mają swoje filie w całej Polsce to było by to z korzyścią dla obu stron. Części do Alf nie należą do najtańszych - w każdej z tych firm jest odpowiedni człowiek który ustali jednakowe warunki rabatowe dla członków klubu. Jedynie co to kwestia wyrobienia i rozprowadzenia kart klubowych po okazaniu których dostaje się zniżkę. Czy jest ktoś kto ma możliwości wydruku takich kart i przedstawienia kosztów ich wyrobu oraz dystrybucji? Jeśli chodzi o Inter Cars to temat można na pewno posunąc dalej a i w innych sieciach myślę że też.

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar slider2002
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    Gniezno
    Auto
    Alfa Romeo 156 1,9JTD 110KM
    Postów
    591

    Domyślnie

    niezla mysl szczegolnie ze ja w czescie zaopatruje sie glownie w IC.

  3. #3
    ViP Romeo
    Dołączył
    06 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 75 2.0 TS 148KM, 1988r, Talbot Matra Rancho, 125p '71, 126p '85 Łada 2103
    Postów
    2,996

    Domyślnie

    Taniej bedzie Ci brac np u mnie, mam max rabaty a IC jest porzepotwornie drogi, forumowiczow policze na marży 3% i bedzie ok wogole to ja czasami 30% drozej sprzedaje niz ic pozwala mi kupowac a robie 50tys obrotu w tyg. to samoz fotą
    ProMoto-Expert Sklep z częściami do aut 502709007 zapraszam

    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo...naukowego.html

    Sprzedam AR 33, 1.7 92 MKIII kontakt priv

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar slider2002
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    Gniezno
    Auto
    Alfa Romeo 156 1,9JTD 110KM
    Postów
    591

    Domyślnie

    Cytat Napisał amigas Zobacz post
    Taniej bedzie Ci brac np u mnie, mam max rabaty a IC jest porzepotwornie drogi, forumowiczow policze na marży 3% i bedzie ok wogole to ja czasami 30% drozej sprzedaje niz ic pozwala mi kupowac a robie 50tys obrotu w tyg. to samoz fotą
    u ciebie czyli gdzie?

  5. #5
    max156
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał amigas Zobacz post
    Taniej bedzie Ci brac np u mnie, mam max rabaty a IC jest porzepotwornie drogi, forumowiczow policze na marży 3% i bedzie ok wogole to ja czasami 30% drozej sprzedaje niz ic pozwala mi kupowac a robie 50tys obrotu w tyg. to samoz fotą
    Mnie nie chodzi o mnie bo ja mam ceny w IC i w AD powiedzmy "promocyjne" i mnie to wystarcza. Podałem przykład-jeśli masz sklepy w całej Polsce lub potrafisz wysyłkowo obsłużyć forumowiczów to będzie wszystkim miło.

  6. #6
    smc
    Gość

    Domyślnie

    Jeśli szukacie dostawców części,to mogę polecić jedną hurtownię.Nie piszę nazwy,żeby kryptoreklamy nie robić,ale podam maila moto.tczew@o2.pl.Mają tam wiele części na miejscu.Dla klubowiczów AR i innych marek dają 20% rabatu bez proszenia.Wystarczy napisać w mailu co potrzebujesz,i telefon kontaktowy,a oni oddzwaniają z odpowiedzią.

  7. #7
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Scuderia
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Mrozy
    Auto
    Alfa Romeo 33 1.7 8v 1991r, Alfa Romeo 164 3.0 V6 24v Q4 1994r
    Postów
    367

    Domyślnie

    Lekko z innej beczki, ale robiłem zakupy w tym sklepie:
    http://www.pitstop.waw.pl/index.html
    Dzisiaj spotkałem się z właścicielem i dla zainteresowanych:
    http://www.pitstop.waw.pl/dojazd.html
    Ja dostałe kartę rabatową na 10%, więc jakby większa ilość osób była zainteresowana zakupami to poprzez admina była by możliwość negocjowania dobrych rabatów.
    Alfa Romeo to rodzaj choroby, entuzjazm do czegoś co w podstawowej funkcji jest tylko środkiem transportu, to sposób na życie, szczególny rodzaj percepcji pojazdu wyposażonego w silnik

  8. #8
    ViP Romeo
    Dołączył
    06 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 75 2.0 TS 148KM, 1988r, Talbot Matra Rancho, 125p '71, 126p '85 Łada 2103
    Postów
    2,996

    Domyślnie

    mam swoj sklep wysylam paczki 7ką, mam max dopuszczalne w kraju rabaty na poszczegolne czesci np srpzegla LUK 54%, nie ma problemu przygotuje oferte do dzialu bazar
    ProMoto-Expert Sklep z częściami do aut 502709007 zapraszam

    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo...naukowego.html

    Sprzedam AR 33, 1.7 92 MKIII kontakt priv

  9. #9
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Nie sprawdzałem tych zniżek, może niektóre części, które muszą być oryginalne będą się opłacać bardziej niż w hurtowniach: http://www.forum.alfaholicy.org/doln...o_wroclaw.html

  10. #10
    max156
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał amigas Zobacz post
    mam swoj sklep wysylam paczki 7ką, mam max dopuszczalne w kraju rabaty na poszczegolne czesci np srpzegla LUK 54%, nie ma problemu przygotuje oferte do dzialu bazar
    Jak sprzedajesz LUK-a na -54% od ich cennika detalicznego to dobrze ale o ile pamiętam to jest największy rabat zakupowy w LUK-u a to już dziwne. Poza tym mnie nie chodziło o reklamy na forum tylko o zorganizowanie karty rabatowej w jednej z firm które mają filie w każdym większym mieście żeby w razie nagłej potrzeby z tego skorzystać - wszak od przybytku głowa nie boli.

Podobne wątki

  1. Auto Myjnia / Łódź / samo centrum / rabaty dla klubowiczów
    Utworzone przez Garos w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 01-03-2007, 07:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory