Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: o co chodzi w tym ogoszeniu?

  1. #1
    Użytkownik Rowerzysta Avatar RobertWroc
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.2JTS
    Postów
    354

    Domyślnie o co chodzi w tym ogoszeniu?

    http://zgorzelec.olx.pl/alfa-romeo-1...a-iid-97460310

    chodzi mi o zaznaczony fragment...

    Rok produkcji: 2002,po lifcie przebieg 106 tys km, Skrzynia biegów: manualna, Moc: 165 KM (121 kW), Pojemność skokowa: 1970 cm3, szary-metallic (azzuro), Liczba drzwi: 4/5,Alfa 156 SW posiada silnik JTS 2.0 16V z 2004r z przebiegiem 50tys (korekta dla nowego właściciela) . Po wymianie rozrządu olejów itp. Auto na naszych tablicach w super stanie gotowe do jazdy.
    Komputer, 8 x airbac (kurtyny), 4 x el szyby,2 x el lusterka pogrzewane,klimatronic,tempomat,ABS,ASR,ESP.czujni k deszczu,tapicerka- skóra 2x podłokietnik , audio Bose subwofer, zmieniarka CD, nawigacja GPS z anteną, alu felgi nowe opony, el reg oparcia fotela kierowcy, podgrzewane fotele, wielofunkcyjna reg. kierownica skórzana, spryskiwacze reflektorów, el reflekory, centr zamek, 2 x komputer pokładowy, dwustrefowy kilmatrinik, tempomat. radio CD, instrukcja auta i radia cody w książkach i na cd, itp. Średnie spalanie 6,8l na 100km. Cena do negocjacji. Sprzedam lub zamienie na tańszy do 10 tys. Chętnie odpowiem na każdą propozycje, pytania tel kom 660 069 528 Zgorzelec

  2. #2
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    AR 166 3.2
    Postów
    489

    Domyślnie

    noo jak to co to jest wersja "handlarz" sam wybierasz przebieg samochodu w idealnym stanie technicznym i w dodatku spalajacym nie całe 7 litrów paliwa na 100 km istna perełka nic tylko brać . Oj boze boże jak widze takie cos to mi żal

  3. #3
    Użytkownik Romeo Avatar cuoreventi
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Alfa 156 2.0 JTS 16v
    Postów
    4,198

    Domyślnie

    Wymienił silnik 50 tyś temu na nowy więc jeśli sobie nowy właściciel zażyczy to na zegarze będzie ustawiony przebieg samego silnika a nie całego samochodu.
    Ja to przynajmniej tak rozumiem.

  4. #4
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar KamilP
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    LPU
    Auto
    Alfa Romeo 1.9JTD 2002r
    Postów
    307

    Domyślnie

    Cytat Napisał cuoreventi Zobacz post
    Wymienił silnik 50 tyś temu na nowy więc jeśli sobie nowy właściciel zażyczy to na zegarze będzie ustawiony przebieg samego silnika a nie całego samochodu.
    Ja to przynajmniej tak rozumiem.
    Też to tak rozumiem skoro silnik jest z 2004 a autko z 02
    Alfa Romeo 156 1.9JTD, 2002r, blu cosmo:-)
    Moje portfolio

  5. #5
    elpaco
    Gość

    Domyślnie

    No i to dokładnie ten zapis oznacza. A widzę że niektórzy już mają pianę bo handlarz auto sprzedaje... Akurat gość na handlarza nie wygląda.... Ale koledze proponuję założyć jakiś klan poskramiaczy handlarzy co? Ciekawe od kogo kupiłeś swoją alfę? Pewnie od dziadka z podstawki...

  6. #6
    Użytkownik Rowerzysta Avatar RobertWroc
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.2JTS
    Postów
    354

    Domyślnie

    Cytat Napisał elpaco Zobacz post
    No i to dokładnie ten zapis oznacza. A widzę że niektórzy już mają pianę bo handlarz auto sprzedaje... Akurat gość na handlarza nie wygląda.... Ale koledze proponuję założyć jakiś klan poskramiaczy handlarzy co? Ciekawe od kogo kupiłeś swoją alfę? Pewnie od dziadka z podstawki...
    Racja wymienił silnik na którym ON przejechał 50.000 km.Obecnie podaje ze samochód ma 106.000.
    Fajnie, w dwa lata zrobił 56.000 a kolejne 50.000 robił już przez 6 lat.
    Ile miał silnik w dniu wymiany?
    Różnica pomiędzy wiekiem samochodu a silnika to tylko 2 lata.
    Ale cwany kupujący ustawi sobie ten przebieg i kiedyś sprzeda samochód który w rzeczywistości przejechał ok 250.000 km jako samochód z przebiegiem 178.000km.

    Oczywiście że samochód jest idealny, nie wiem, Alfę mam dopiero nie całe dwa miesiące, więc mogę nie wiedzieć, ale wydaje mi się ze kielichy i belka przednia zawsze miały ten sam kolor co nadwozie.

    A ten ma czerwone. No chyba że to wersja sportpack i nie tylko zegary były w tym kolorze.


    Ale jeżeli faktycznie mam racje(ale mogę się mylić) to silnik był wymieniany ponieważ po wyjęciu go z kabiny i wyskrobaniu przedniego właściciela z tłoków nie dał się już uruchomić.
    Zresztą obejrzyj zdjęcia.


    i tak naprawdę nikt nie dojdzie ile mają podzespoły a ile naprawdę ma silnik.
    Bo skąd wiemy że w dniu włożenia nie miał najechane 300.000 km ?

    Ech ci ludzie no czepiają się handlarzy, a przecież to tacy uczciwi sprzedawcy.... Szczególnie Ci z Gniezna...

    Ja swój kupiłem od człowieka który sprowadził Alfę dla siebie dwa lata temu. samochód nie był na handel, zresztą zarejestrowany był na niego i jego ojca.I tak w zasadzie samochód sprzedawał ojciec...
    Młody tylko się kłócił o felgi za które dał 3.000 (miał rachunek )
    jestem jej drugim właścicielem w Polsce.
    Ostatnio edytowane przez RobertWroc ; 12-06-2010 o 23:18

  7. #7
    elpaco
    Gość

    Domyślnie

    a ja widzę to tak: Pan kupił alfę anglika- bo widać na zdjęciu że to anglik. W jego silniku padł np rozrząd i stosunkowo niedawno zakładal silnik z uszkodzonego anglika- da się kupić taniej całego angola niż goły silnik. Sprzedaje auto np dlatego że już go zawiodło. A wracając do handlarzy to każde auto przeszło przez ich ręce. Z czego ja wolałbym auto naprawiane po wypadku w polsce a nie w niemczech.... Druga rzecz- masz 20000tyś i chcesz igłę? Dołóż 4000 i kup sobie logana.... A jak uważasz że handlarze z Gniezna są nieuczciwi? Wpadnij na tydzień do komisu- posłuchaj czego ludzie oczekują od auta i może wtedy zrozumiesz na czym polega autohandel...

  8. #8
    Użytkownik Romeo Avatar andro34
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Płońsk-holandia
    Auto
    Alfa Romeo 156 1,9 JTD 2005r i AR 147 JTDm 2005r.
    Postów
    1,235

    Domyślnie

    Cytat Napisał elpaco Zobacz post
    Pan kupił alfę anglika- bo widać na zdjęciu że to anglik.
    mógłbyś napisać w którym miejscu z tych zdjęć można wywnioskować że to kiedyś był anglik??

    jedyne co mi nie pasuje w tym samochodzie to zdjęcie komory silnika gdzie widać czerwone kielichy.
    może sprzedający się pomylił i wkleił zdjęcie innej alfy.

    nie wydaje mi się normalne żądanie tak wysokiej ceny za auto dwu-kolorowe i w dodatku w tak niepasującym zestawieniu czerwono-błękitnym...


    moja druga ulubienica...

  9. #9
    Мoδεrдтor Romeo Avatar Jagiel
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Ford Mondeo, VW Paserstti, Lancia Kappa
    Postów
    685

    Domyślnie

    Cytat Napisał andro34 Zobacz post
    jedyne co mi nie pasuje w tym samochodzie to zdjęcie komory silnika gdzie widać czerwone kielichy.
    może sprzedający się pomylił i wkleił zdjęcie innej alfy.
    Lub, jest to zdjęcie silnika jak był jeszcze w innej alfie



  10. #10
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,465

    Domyślnie

    On całą komorę ma czerwoną
    Kto chce szuka sposobu,
    kto nie chce szuka powodu.
    155 V6 LPG-163 KM-była
    156 V6 LPG-190 KM-była
    147 2.0TS 150 KM Selespeed LPG.-była
    166 2.0 V6 TB -215 KM- LPG-była
    Giulietta 1.4 TB -207KM -LPG -jest

    Lancia Delta 1.8 TBI 283KM -jest

Podobne wątki

  1. Abs abs abs !!! O co chodzi
    Utworzone przez jozofek w dziale 156
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 18-10-2014, 15:45
  2. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 28-08-2013, 13:12
  3. [159] o co chodzi?
    Utworzone przez tojatajanka w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 30-05-2011, 09:32
  4. [33] Po odpaleniu chodzi źle,po 2km chodzi dobrze
    Utworzone przez Łysy w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 06-04-2008, 11:02

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory