Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Temat: Bella 156 Sportwagon na Interii

  1. #1
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    jest: 159 sw 1.9 jtdm 8v by TTC ( 170ps@ 358NM ) HIGH, były: 156 SW V6, 156 SW 2.0 TS
    Postów
    236

    Domyślnie Bella 156 Sportwagon na Interii

    Hej,

    Dziś z rana na głównej, świeży, piękny artykulik

    http://motoryzacja.interia.pl/wydarz...n,1520526,5906

    Pozdrawiam,

    Paweł

  2. #2
    Użytkownik Alfista Avatar zieloo007
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Racibórz
    Auto
    Była 156 1.9 jtd, jest Toyota Avensis t27 '18
    Postów
    4,144

    Domyślnie

    Świetny artykuł. Jak czytałem to nie wierzyłem, że tyle mogła kosztować moja Alfa w 2000 r. Oczywiście, nie zapomnijcie zagłosować na artykuł na

  3. #3
    Użytkownik Romeo Avatar 156X
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    była 156SW JTD jest 159SW 1,9 JTD 8V 2008r.
    Postów
    1,063

    Domyślnie

    dla mnie bomba - aż mi się humor poprawił

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar dakoolk
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Modra Foka
    Postów
    693

    Domyślnie

    Tekst miodzio, aż mi się przypomniały Dni Otwarte w Salonie Fiata/Alfy w Rzeszowie, chyba w 98 r., kiedy też szary welur i inne dodatki zrobił na mnie mocne wrażenie, a ze 2-3 - lata później jazdy do Warszawy (na studia), na czerwonej skórze Belli kolegi mojego ojca, który dojeżdzał jeszcze wówczas do pracy i porzucał biednego studenta
    To była jazda
    Ale ten kolega (a propos - przyznawać się kto to?) to jakiś super dopas musiałby mieć, chociaż może 2.0 TS i sportpack (tak wynika z artykułu) tyle roboty robiły
    Moja Bella kosztowała 67 tysi (też mam original fakturkę z Carserwisu), więc zrobiłem dużo gorszy deal niż kolega
    Moja ex - teraz u kolegi "szybka"...

  5. #5
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    jest: 159 sw 1.9 jtdm 8v by TTC ( 170ps@ 358NM ) HIGH, były: 156 SW V6, 156 SW 2.0 TS
    Postów
    236

    Domyślnie

    Co do wypasiku : 2.0 ts sportwagon distinctive wedle eperu. Faktura była na dokładnie 128949zł lecz niestety już jej nie posiadam. Na wypasie nie był skór ani sportpacka... były za to relingi, najbardziej wypasiona roleta ze siatkami no i tutaj mały zgrzyt... nawigacja i telefon ! ale właśnie ... przecież w 2000 roku nie było takich bajerów ! ? nie było chyba nawet w ogóle w alfie 156 z tych lat ( po lifcie wiem, że była navi )... W każdym razie autko kosztowało nie mało... Zresztą nawet w Top Gearze jak Clarkson olał wszystkie możliwe auta segmentu c/d ( ostatecznie wybierał między e46 a 156 ) na rzecz alfy i zachowywał się jak bobas na widok lizaka jadąć bellą... wspominał potem o dość dużej cenie .

  6. #6
    masaqqra
    Gość

    Domyślnie

    swietny artykul

  7. #7
    Użytkownik Romeo Avatar Weronika
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm
    Postów
    504

    Domyślnie

    Pod tym artykułem podpisze się każdy z nas, bo czyż każdy nie przeżywał i nie przeżywa takich samych uczuć posiadając Bellę ?

    Odpowiadać chyba nie trzeba
    Alfa Romeo 156 1.8 TS 2000 była i długo służyła
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 2010 jest i ................

  8. #8
    ViP Pirat drogowy Avatar doldi
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    156 SW 2000 rok pjemnosć 2000l
    Postów
    197

    Domyślnie

    Sudi były nawigacja i telefony komórkowe ja mam w aucie z 1995 roku, fabryczną navi oraz telefon w zestawie auta a jest to jak nie którzy wiedzą Range Rover, więc w 2000 roku już zaczęto mocować w utach klasy średniej
    Niech Alfa będzie błogosławiona, niech każda jej droga będzie wysławiona...

  9. #9
    Użytkownik Romeo Avatar dakoolk
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Modra Foka
    Postów
    693

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sudi Zobacz post
    Co do wypasiku : 2.0 ts sportwagon distinctive wedle eperu. Faktura była na dokładnie 128949zł lecz niestety już jej nie posiadam. Na wypasie nie był skór ani sportpacka... były za to relingi, najbardziej wypasiona roleta ze siatkami no i tutaj mały zgrzyt... nawigacja i telefon ! ale właśnie ... przecież w 2000 roku nie było takich bajerów ! ? nie było chyba nawet w ogóle w alfie 156 z tych lat ( po lifcie wiem, że była navi )... W każdym razie autko kosztowało nie mało... Zresztą nawet w Top Gearze jak Clarkson olał wszystkie możliwe auta segmentu c/d ( ostatecznie wybierał między e46 a 156 ) na rzecz alfy i zachowywał się jak bobas na widok lizaka jadąć bellą... wspominał potem o dość dużej cenie .
    Cytat Napisał doldi Zobacz post
    Sudi były nawigacja i telefony komórkowe ja mam w aucie z 1995 roku, fabryczną navi oraz telefon w zestawie auta a jest to jak nie którzy wiedzą Range Rover, więc w 2000 roku już zaczęto mocować w utach klasy średniej
    Dokładnie, sam oglądałem jedną 156 SW 2.4 Bianco Polare, rocznik 00, która miała oryginalnego Blaupunkta z navi i telefonem... w schowku w bagażniku, bo właściciel miał taki lekko odpustowy soundsystem z tubą i jakimś Alpinem chyba założony -aha i była zmieniarka też w bagażniku, choć głośniki chyba nie były BOSE.
    Za to był właśnie sportpack (tu pomyślałem, że kolega też ma - po fotelach Momo (?)
    Ale ta cena jakaś ogromnie wysoka, albo moja Bella została kupiona z jakimś super-hiper rabatem niewykazanym na fakturze, bo też mam roletę z siatką, choć nie mam relingów i Progression oraz 1.8 TS - ale za te parę rzeczy DWA RAZY TYLE? Hehe, to jakby ktoś wątpił, że Alfa jest w klasie premium

    Ale pod tekstem się podpisuję obiema rękami (dźwięk, zakręty, zaglądanie do garażu).... wirus alfa i wszystko jasne
    Moja ex - teraz u kolegi "szybka"...

  10. #10
    Użytkownik Znawca Avatar Wujek
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Olsztyn
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0 16V TS
    Postów
    1,303

    Domyślnie

    Nawigacja po raz pierwszy pojawiła się w 1984 r. w hondzie (nie pamiętam jakiej), ale na jakiej zasadzie ona działała to już w tvn turbo nie powiedzieli.
    Alfa Romeo rządzi i wymiata na ulicach świata. Gniecie diesle i auta D.
    Alfa Romeo 155 2.0 16V TS '97 - była
    Alfa Romeo 156 2.0 16V TS '98 - była
    Renault Laguna III 2.0 T '08 - była
    Dodge Caliber 2.0 CVT '07 - był
    Renault Laguna 2.0 dCi '12 - jest
    Lancia Delta 1.4 TB '09 - była
    Alfa Romeo GT 2.0 JTS '04 - jest

Podobne wątki

  1. kolejna prowokacja interii? :)
    Utworzone przez alces1 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 28-05-2011, 11:52
  2. Alfa Romeo Spider w Interii
    Utworzone przez tomkap w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 16-12-2008, 13:49

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory