Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Pomocy kupić czy nie POMOCY??? Podpowiedzcie coś??

  1. #1
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Stefan116
    Dołączył
    03 2006
    Mieszka w
    Puławy - Pysznica
    Auto
    GT 1300 Junior 1974r.
    Postów
    832

    Domyślnie Pomocy kupić czy nie POMOCY??? Podpowiedzcie coś??

    Od jakiegos poł roku siedze w Anglii. Ciężko pracuje aby zarobić na nowy projekt AlfaKiller. IMam zamiar wrócić do polski za jakieś 8miesięcy.
    I tak cvałkowicie przypadkowo znalazłęm ogłoszenie Alfaromeo Classic GT Junior do renowacjii czekam na ofery. Pomyślałem zadzwonie z ciekawości. Okazało sie że auto jes 3ulice odemnie więc sie umówiłem i poszedłem obejrzeć. I tak jest to Alfa Romeo GT Junior 1600 z 1973roku. Auto było 7lat temu zaczęta renowacja. Znaczy na całym aucie jest położony lakier podkład jedynie przód i przedni głotnik wymaga większej uwagi. reszta można powiedzieć że gotowa do malowania. Auto jest rozebrane w środku jednak wszystkie części są do niego w cenie. Silnik nie jest wyjęty i gaźniki również koleś powiedział że w każdej chwili może go odpalić bez problemu. DFo auta dodaje wagon części znaczy drugi komplet drzwi 8szyb i wiele wiele innych. Człowiek twierdzi że 7lat temu pracował w warsztacie gdzie przeprowadzano renowacje zabytkowych aut. Odchodząc z tamtąt kupił za grosze to auto jako pracownik. Chciał po przejściu na emeryture sobie przynim grzebać z kolegą. Jednak jego kolega jest przyczyną jego rozwodu z żoną i niechce teraz patrezć na to auto bo mu sie kojaży z żoną i byłym znajomym. Jest jeszcze jeden mankament auto ma kierownice po prawej stronie po angielsku. I tak podsumowywując moge kupić Alfa Romeo GT JUNIOR 1600 auto moich mażeń z wagonem części za 300funtów!!!!!!!!
    Pomóżcie ludziska dobrej myśli. Poradzćcie mi czy warto sie w coś takiego pakować?? Ile może kosztować laweta z UK do Polski?? Bo autko samo nie przyjedzie. Jak jest z przekładką czy ktokolweiek w polsce ma części do tego modelu typu deska rozdzielcza??
    Kochani Alfaholicy doradzcie co o tym myślicie czy warto sie w coś takiego pakować?? Pirat drogowy



    Model: Alfa Romeo Giulietta 116
    Pomógł: 1 raz
    Wiek: 21
    Dołączył: 16 Mar 2006
    Posty: 251
    Skąd: Puławy
    Wysłany: 2006-10-20, 12:28


    --------------------------------------------------------------------------------

    Tak dla porównania jed to dokładnie taki sam model tylko z większym silnikiem 2000 ja i tak bym wastawiał 3.0 V6 24V http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C1102988
    _________________
    Turbodelta dream
    była Giulietta bedzie Transaxle miejmy nadzieje też Giulietta

  2. #2
    Administrator ds. moderatorów Quadrifoglio Verde Avatar 75andrew155
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    155 V6 1996 .r 155V6 1995r 3.0 12V
    Postów
    11,237

    Domyślnie

    Auto dla Pasjonata Kolekcjonera tylko do przejażdżki , za trzysta funtów stac się posiadaczem już chyba unikatowega Auto to honor wszyscy będą a przynajmniej powinni przyjeżdzac do ciebe jak do świątyni aby je zobaczyc i dotknąc a i może przejechac . Skoro masz coś z pasjonata kolekcjonera a chyba masz to trzeba KUPIC !!!!!!!

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Stefan116
    Dołączył
    03 2006
    Mieszka w
    Puławy - Pysznica
    Auto
    GT 1300 Junior 1974r.
    Postów
    832

    Domyślnie

    75andrew155 też tak myśle tylko ta laweta.. A żeby autko zobaczyć i sie przejechać nietrzeba będzie na wyspy autko po odresourowaniu będzie jak tylko to możliwe często na zlotach tego forum. :wink:
    Radek a mógłbyś sie tak orientacyjnie dowiedzieć ile taka laweta z uk do wschodniej poolski Lublin by kosztowała to jakieś1700km tylko mała na jedno auto żeby do pociągu przed kanałem leman weszła i ja wpuścili

Podobne wątki

  1. Chce kupić Alfę GT z 3.2 Busso z otomoto... POMOCY!!
    Utworzone przez KMucha w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 23-02-2015, 10:51
  2. Pomocy kupić nie kupić AR 147
    Utworzone przez radek196 w dziale 147
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 18-06-2014, 08:20
  3. Pomocy kupić nie kupić AR 147
    Utworzone przez radek196 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-06-2014, 21:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory