Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Temat: JTS

  1. #31
    Użytkownik Świeżak Avatar BartekL
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Warszawa/Lublin
    Auto
    Giulietta Veloce Rosso Competizione, 156 GTA SW, 159
    Postów
    172

    Domyślnie

    159 jest bardzo ładnym autem i jak dla mnie jest anjąłdniejsze w swojej klasie. Może mam jeszcze numer jakiegos pisma gdzie porównują 159, A4 i BMW 3. Jak auta stoją obok siebie 159 wygląda jeszcze lepiej Co nie znaczy jednak że jestem fanem tego modelu. Nie budzi ono we mnie już takich emocji jak to mało miejsce w przypadku 156. No i te silniki bez charakteru które ledwo co ciagną do 6 tys. obr. ;//

  2. #32
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2005
    Mieszka w
    Piaseczno
    Auto
    niestety inny
    Postów
    67

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcins737
    na szczęście jak juz nie będzie prawdziwych alf będę jeszcze Lancie bo w tej marce koncern nieplanuje na razie "zniemczania"
    Wybacz ale są pewne nieścisłości w twoim toku rozumowania, ale jeśli chodzi o "zniemczenie" to sam sobie przeczysz! Chodzi mi o zdjęcia 13, i 15 z tego linku
    Cytat Napisał marcins737
    nie uważasz że jest to gra "pod publikę"?
    Pozdrawiamy

  3. #33
    Emenems
    Gość

    Domyślnie

    marcins737, może nie mogę pewnych informacji potwierdzić na 100%, ale czytam troche czasopism motoryzacyjnych i .....
    "Wprawdzie w 2005 wyprodukowano znacznie mniej samochodów tej marki (132000) niż w latach poprzednich, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na wzrost i zapowiadają niezły biznes. W pierwszym półroczu 2006 roku sprzedaż poszła ostro w górę, i nic dziwnego, ponieważ aktualna oferta, obejmująca nowy model 159 w wersji sedan i kombi oraz modele Brera i Spider, jest niezwykle atrakcyjna. Odświeżenie modelu 147 spodziewane jest w przyszłym roku...."
    Nowy Auto Katalog 2007 Auto motor i sport

    Do tego należy się spodziewać w przyszłym roku premiery najmniejszej Alfy Junior, a wiadomo że "masówki" znacznie podciągają sprzedaż. Oczywiście przyjdzie chyba nam się całkowicie pożegnać z własną linia silników Alfy. Firma prawdopodobnie przejmie całkowicie nową generację "modułowych" silników Fiata (Starjet, T-jet-do każdej pojemności dodana turbosprężarka).
    No cóż taka jest niestety cena jaką trzeba płacić za zmniejszenie kosztów produkcji i zwiększenie sprzedaży.

  4. #34
    Marcino 156
    Gość

    Domyślnie

    A tak JTS wygląda w przekroju

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory