Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Temat: Ceny Alfa Romeo 166 - tanie jak barszcz

  1. #1
    Administrator weteran Romeo Avatar ozzy
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia Kombi
    Postów
    915

    Domyślnie Ceny Alfa Romeo 166 - tanie jak barszcz

    Co się dzieje?
    Ceny zaczynają się od 13.000zł kończą na 55.000zł za model po liftingu z 2004 :|
    Ja rozumiem nadmiar samochodów na rynku, zła opinia o włoskich autach itd...
    ale do cholery, Seicento z 2004r. kosztuje 11.000zł, a AR 166 z 1999r. za 15.000zł
    kupić można... Co do diaska?
    Jest: Outlander II, 2.0MIVEC, CVT, 2WD, Lift
    Były: Mitsubishi Lancer Sportback CYxA 1.8; Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia; Alfa Romeo 156 2.0 T.S. Selespeed; Alfa Romeo 166 3.0 V6 SporTronic; Honda Civic 1.4i EJ9; Fiat 126p 650.

  2. #2
    provokator
    Gość

    Domyślnie

    też to zauważyłem tu może nie tyle co kiepska opinia lecz wg mnie zaczyna się moda na alfy... osobiście mnie to nie cieszy mimo że pewnie stanieją części, jednak gdy wszyscy zaczną jeździć alfami to stanie się ona pospolita przez co mniej atrakcyjna (ekskluzywna)...

    No ale kiedyś musiało to nastąpić - powoli na zachodzie kończą się używane passaty i golfy więc ciągną alfy a ilość wiąże się ze spadkiem cen

  3. #3
    tomkap
    Gość

    Domyślnie

    Opinie psują międzi innymi gazety motoryzacujne.Ostatni czytałem AutoŚwiat a w nim wyniki Narodowego Testu oraz TÜV. Alfa oczywiście kiepsko wypadła.Model 145/6 ogłoszony nagorszym samochodem wśród aut 10letnich.Dużo ludzi czyta takie tygodniki i po czymś takim na pewno nie kupi alfy.
    Ceny alf z tąd sie biorą, że to nie są chodliwe samochody i sprzedający muszą mocno schodzić z ceny jeśli chcą sprzedać.Mam nadzieję jednak że to się zmieni wraz z popularnością marki.

  4. #4
    Administrator ds. zlotu Romeo Avatar fr33
    Dołączył
    08 2006
    Mieszka w
    Czestochowa, Poland
    Auto
    164 Super TS
    Postów
    1,618

    Domyślnie

    Cytat Napisał provokator
    zaczyna się moda na alfy
    tez to zauwazylem na Śląskich drogach... coraz więcej AR cieszy mnie to ze .. mam 164 a ich za wiele nie ma :twisted:
    Jurajski Klub Alfa Romeo
    www.jkar.org

    Warsztat samochodów włoskich
    www.flar-ital.pl

    Dorabianie części, elementów itp na zamówienie - kontakt PW

  5. #5
    Administrator weteran Romeo Avatar ozzy
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia Kombi
    Postów
    915

    Domyślnie

    Moda na Alfy raczej oznaczałaby zwyżkę cen, a nie ich spadek... ale rzeczywiście Alf jest dużo więcej na drogach.
    Jest: Outlander II, 2.0MIVEC, CVT, 2WD, Lift
    Były: Mitsubishi Lancer Sportback CYxA 1.8; Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia; Alfa Romeo 156 2.0 T.S. Selespeed; Alfa Romeo 166 3.0 V6 SporTronic; Honda Civic 1.4i EJ9; Fiat 126p 650.

  6. #6
    tomkap
    Gość

    Domyślnie

    ozzy ty chyba powoli przymierzasz sie do kupna alfy, skoro się cenami interesujesz
    Ja bym się z tobą chętnie na civica zamienił (ceny są zbliżone), gdyby przynajmniej w kabinie wyglądała tak jak alfa 156

  7. #7
    Administrator weteran Romeo Avatar ozzy
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia Kombi
    Postów
    915

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomkap
    ozzy ty chyba powoli przymierzasz sie do kupna alfy, skoro się cenami interesujesz
    Ja bym się z tobą chętnie na civica zamienił (ceny są zbliżone), gdyby przynajmniej w kabinie wyglądała tak jak alfa 156
    Sprawa wygląda inaczej, ja dopiero co sprzedałem z ciężkim sercem swoją 166, 3 marca. Ze
    sporą stratą i teraz jak obserwuje ceny to okazuje się że bynajmniej źle nie sprzedałem. No i się zastanawiam co się dzieje...
    A cenami się interesuję bo za mną takie fajne GTV chodzi... od tego 3 marca
    Jest: Outlander II, 2.0MIVEC, CVT, 2WD, Lift
    Były: Mitsubishi Lancer Sportback CYxA 1.8; Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia; Alfa Romeo 156 2.0 T.S. Selespeed; Alfa Romeo 166 3.0 V6 SporTronic; Honda Civic 1.4i EJ9; Fiat 126p 650.

  8. #8
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Milano_155
    Dołączył
    01 2008
    Mieszka w
    DW
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.5 V6
    Postów
    278

    Domyślnie

    No wlasnie, na rynku jest ich sporo i sa w miare tanie, ludzie sie na szczescie ich boja, i poki co zostana w rekach prawdziwych fanow, i ludzi ktorzy sie na tym znaja :twisted: :wink:
    Il cuore ha sempre ragione.

    Senza cuore saremmo solo macchina...

  9. #9
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    166 JTD
    Postów
    2,650

    Domyślnie

    alfy tanie a jak jakas awaria to zaraz tysiące lecą...

    a ci co mają zadbane w wiekszosci przypadkow i tak nie chcą sie ich szybko pozbywac..

  10. #10
    Użytkownik Rowerzysta Avatar wasyl
    Dołączył
    02 2007
    Mieszka w
    Białystok
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.5 V6 2002
    Postów
    490

    Domyślnie

    Ja sie bardzo ciesze ze sa tanie, zawsze byly w porownaniu z innymi autami. W zwiazku z tym mozna taniej miec wymarzone auto I nie obchodzi mnie ze ktos kupi alfe bo jest tania.

    Jezdzilem swoja v6 w niedziele i bylo wszystko dobrze, odpalilem dzis rano i slysze ze jest przedmuch gdzies kolo katalizatora, takie "awarie" to ja kocham. radia dzis w ogole nie wlaczalem Nawet chyba nie chce tego naprawiac, chce tylko jechac..... i sluchac Mam nagrany film komorka, ale jest kijowy przez jakosc.

    dobra dodam, chociaz jakas namiastka bedzie

    http://deejay120.webpark.pl/mov00158.avi
    155 V6 była
    155 TS była
    156 V6 była
    156 GTA była
    155 TS była
    x3 japonce były
    156 V6 była
    x1 japoniec jest. Zycie.

Podobne wątki

  1. ceny - Alfa Romeo
    Utworzone przez siapek w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 17-12-2011, 16:11
  2. Ceny czesci do ALFA ROMEO 166
    Utworzone przez areks w dziale 166
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 21-02-2009, 12:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory