Ostatnio edytowane przez twardy ; 09-11-2011 o 10:25 Powód: literówki
Osłony pod silnik AR 147/156/GT/GTA/Crosswagon
http://www.forum.alfaholicy.org/czes...tml#post814896

Jestem fanem TS i wszystkich silników benzynowych i uważam, że niektóre oznaczenia jak GTA, GTI, GT, STI, itp. itd. powinny być zarezerwowane tylko dla wersji benzynowych i dziwię się, że marki z kilkudziesięcioletnią tradycją psują swój wizerunek wkładając diesle do tych "kultów". Dotyczy to również Ti i wiem co to oznacza, ale nie pora i miejsce by niektórym, którzy myślą, że przez podpuchę będę to tłumaczył.
Takie jest moje zdanie i przykro mi jak kultowe oznaczenia stosuje się do niecnych celów.
Alfa Romeo rządzi i wymiata na ulicach świata. Gniecie diesle i auta D.
gdyby to było 20v to mozna nad nią popłakać ale to tylko 1.9 140km

A od kiedy to oznaczenie Ti jest uznawane za kultowe ?? chyba sporo mu jeszcze do tego brakuje
...
a niby to czemu ?
jakoś racjonalnie ( i chociaż w 50% obiektywnie ) możesz tą tezę poprzeć ??
czy silnik na ropę nie może równie dobry ( lub lepszy ) od tego na benzynę ?
czy silnik na benzynę nie bywa gorszy od tego na ropę ?
...
Ostatnio edytowane przez bocian ; 09-11-2011 o 11:58
Widzisz bocian, dla Wujka znaczek Ti to kult i niech mu tak będzie.
Wnioskuję, że wg. Ciebie JTD popsuło dobre imię marki Alfa Romeohaha niech to korba bokiem trzaśnie
![]()

Wujek nie masz Ty przypadkiem w salonie silniczka 2.0 TS 8v a przed nim modlitewnika zamiast telewizora ?
Co do 156 Ti.. no to szkoda, że tak skończyła.. ale ktoś musiał do tego doprowadzić wyciągając to czy tamto bo w Swojej nie mieli..
Gdyby szyba z tyłu nie była stłuczona, może bym się nią zainteresował.
Pozdrawiam

Oczywiście, że Ti jest kulowe: Giulia Ti, Alfasud Ti, Arna Ti, 155 Ti, itd. Zatem drift-r poucz się trochę historii marki, dopiero później sobie kpiny urządzaj. Bocian a to dlatego moim zdaniem ma być dla benzyniaków, że diesel nie kojarzy się ani ze sportem ani komfortem.
Oczywiście nie ujmuję dieslowi jedynej zalety, którą posiada, mianowicie chodzi o zużycie paliwa, choć najnowsze konstrukcje benzynowe i w tej kategorii dotrzymują już kroku.
Kto chce zabrać głos w sprawie historii marki i oznaczeń modeli, wpierw nich poczyta i życzę mu trochę pokory i samokrytyki. Kpiny większość potrafi każdy urządzać, bez poparcia faktami. Ot, populiści jak nasz główno rządzący.
Alfa Romeo rządzi i wymiata na ulicach świata. Gniecie diesle i auta D.
Wujek - nie muszę się uczyć historii marki żeby znać pewne fakty - to po pierwsze. Po drugie gdzie w mojej wypowiedzi widzisz kpinę? Dla jednego znaczek Ti będzie kultowy a dla drugiego nie - i gdzie tu kpina?
Dobra chłopaki - nie dyskutujcie z trollem, bo kolejny temat będzie trzeba zamknąć. Jedni "walą konia" po przejażdżce 155 TS, inni nie mrugną okiem w 350-konnym dieslu.
Co do forumowicza "wujek" - to już wystarczająco wypłakałeś się w X postach, że nie stać Cię mentalnie na szybkiego, pachnącego, mruczącego diesla, więc odpuść i przyjmij do wiadomości:
http://www.youtube.com/watch?v=627aR...tailpage#t=52s
Osłony pod silnik AR 147/156/GT/GTA/Crosswagon
http://www.forum.alfaholicy.org/czes...tml#post814896
rooshyo thanked for this post
Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)
Zakładki