Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42

Temat: Alfa 145 w Na każdą kieszeń.

  1. #1
    ViP Romeo Avatar Lesio
    Dołączył
    02 2007
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Subaru Forester XT, Mini Countryman CS
    Postów
    1,917

    Domyślnie Alfa 145 w Na każdą kieszeń.

    Dla wszystkich zainteresowanych na Tvn Turbo w programie j/w było porównanie 145 1.8 i A3. Całego nie oglądałem ale 145 widziałem. DD

  2. #2
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    09 2006
    Mieszka w
    Łódź
    Postów
    575

    Domyślnie

    Oglądałem kawałek, ale ten gość prowadzący nie potrafi się nawet wysłowić więc przełączyłem.
    Życie z pasją!
    145 1.9 TD
    147 1.9 JTD 16V
    Lancia Delta III 1.6 JTDM

  3. #3
    dav13
    Gość

    Domyślnie

    Oglądałem cały odcinek. Jak można się było spodziewać audi zwyciężyło w tym pojedynku. Alfa tańsza w zakupie ale jak to powiedzieli "jeden z najbardziej awaryjnych samochodów". Po prostu powiedzieli to jaka jest ogólna opinia i tyle. Nie ma co żałować jak ktoś nie oglądał.

  4. #4
    ViP Alfa i Omega Avatar Lopezius
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    156 SW 1,9 JTD
    Postów
    387

    Domyślnie

    A ja czekałem od wczoraj i przed chwilą ten sam temat do Hyde parku wrzuciłem.
    Jak dla mnie nieporozumienie z porównaniem - wogóle bez sensu.
    Można by tak porównać jakiekolwiek auto z trzy razy droższym innym i wiadomo które by wygrało.
    Była: 145 - 1,3 Boxer
    Jest: 156 - 1,9 JTD SW

  5. #5
    ViP Romeo Avatar Lesio
    Dołączył
    02 2007
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Subaru Forester XT, Mini Countryman CS
    Postów
    1,917

    Domyślnie

    A gadał coś o popielniczkach bo ona ma jakiegoś zjeba na tym punkcie :?: :mrgreen:

  6. #6
    Piotrek3006
    Gość

    Domyślnie

    Jak wspomniał "Lopezius" bez sensu porównanie! Za tą cenę co alfa to oni by dostali w Polsce Audi owszem ale 80 hehe

    z resztą i tak te glupki w tv zawsze dupę liżą tym niemieckim szmelcom przepraszam za cięzkie słowa ale mnie wkurrr takie porównania :x

    pozdrawiam

  7. #7
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar andrzew
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    156, 1,6 ts była, 156 SW 2.4 jtd m-jet jest
    Postów
    118

    Domyślnie

    Również ogladałem i zgadzam sie z przedmówcami. Jak dla mnie ogólnie bez wiekszego sensu było porównywanie tych aut.

  8. #8
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar KKrzysztof
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Starogard Gdański
    Auto
    Mercedes CLK W208
    Postów
    333

    Domyślnie

    kiedys było porównanie 156 i nie pojechał tak strasznie po niej wręcz powiedziałbym że powiedział wszystko ok.

    Co do samego porównania A3 kontra 145 to jakiś nonsens szkoda ze nie porównał do 911 turbo albo do s klasy przepaść była by jeszcze bardziej widoczna.

    Kiedyś Clarkson - porównał jakieś tam suzuki do super fury sportowej ale to w ramach jaj
    W wielu Polskich programach porównuje sie samochody w ogóle nie podobne do siebie kiedyś widziałem porównanie daci logan do skody Oktawia niestety ale nasze programy motoryzacyjne chyba nie mają kasy

    niedługo będzie porównanie trabanta do syrenki
    zapraszam na nasz kanał o samochodach
    https://www.youtube.com/channel/UCNv...J62Gm0itanaAsg

  9. #9
    DDEvil
    Gość

    Domyślnie

    Ja juz dawno stwierdzilem ze te programy polskie na tvn turbo sa bez sensu. jak nie glupie porownania, to stwierdzenie ze nowy spider nie jest zbyt praktyczny bo nie ma uchwytu na kubek (a tak wogole od kiedy kabrio jest praktyczne, zwlaszcza 2 osobowe ?), tak ostatnio w programi pod tytulem jak to ruszyc klient probowal sil z poduszkowcem i wypowiadal sie cos na temat silnika i powiedzial ze jest tam 8 cylindrow (bo tyle kabli naliczyl) no i poprawiaja go ze sa 4 cylindry ale po 2 swiece na 1 cylinder - a klient na to No tak to tak jak w alfie tylko ze to tam nigdy nie dzialalo moze tutaj bedzie i sie tak zastanawiam czy ten pierdola kiedykolwiek prowadzil alfe albo chociaz czy w niej siedzial.

  10. #10
    adamodg
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał DDEvil
    to tak jak w alfie tylko ze to tam nigdy nie dzialalo moze tutaj bedzie i sie tak zastanawiam czy ten pierdola kiedykolwiek prowadzil alfe albo chociaz czy w niej siedzial.
    typowe podejście - nie miał ale wie
    mój znajomy ma podobnie- mówi: "ford g... wort " "fiat i alfa sie psują" " opla zje rdza" itd itp
    ale na pytanie "miałeś , jeździłeś ? " odpowiada "nie"

Podobne wątki

  1. [HID- ALFA] czyli xenon na każdą kieszeń
    Utworzone przez marshall w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 1366
    Ostatni post / autor: 16-12-2021, 11:10
  2. kieszeń montażowa 2 din 147/GT
    Utworzone przez Yerzo w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 29-04-2010, 08:35
  3. Alfa 156 w TVN Turbo - Na każdą kieszeń
    Utworzone przez szamacz w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 21-03-2008, 17:21

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory