Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Ile mogę za nią dostać - AR 156 SW 1,9 16v JTD

  1. #1
    kamyk
    Gość

    Domyślnie Ile mogę za nią dostać - AR 156 SW 1,9 16v JTD

    Witajcie,


    przyszła pora na sprzedaż samochodu. Mam Alfę 156 Sportwagon z silnikiem 1,9 16v.
    Rocznik 2004. Sprowadzona rok temu. Obecnie na liczniku ok 192tys przebiegu (10tys. za ostatni rok).
    Wersja Distinctive.

    W październiku wymieniałem akumulator, płyn w chłodnicy. Nieco wcześniej kompletny rozrząd, świece żarowe, wszystkie filtry przy okazji wymiany oleju i elementy zawieszenia z przodu. W okresie kiedy ją posiadam bezwypadkowa - naprawiałem tylko drzwi w okolicy klamki po próbie włamania. W ostatnim czasie dość mało jeżdżona.

    I teraz pytanie - ile (mniej-więcej) realnie mogę za nią teraz wziąć jeżeli znajdzie się kupiec? Poradźcie proszę.


    Pozdr.

  2. #2
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    jest: 159 sw 1.9 jtdm 8v by TTC ( 170ps@ 358NM ) HIGH, były: 156 SW V6, 156 SW 2.0 TS
    Postów
    236

    Domyślnie

    Podeślij fotki oraz inne info na temat auta na moje pw lub mail : sudix@interia.pl . Jestem z Krakowa i sprzedaję aktualnie sportwagona w benzynie. Szukam jednocześnie sportwagona w dieslu po pełnym lifcie... byłbym zainteresowany być może

  3. #3
    jacek166
    Gość

    Domyślnie

    zacznij od około 18000 jak nic nie bendzie się działao to spróbuj za 17000 dostać musisz około 16500. pozdrawiam

    (ta jest piękna http://moto.allegro.pl/piekna-alfa-r...103387385.html )

  4. #4
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    jest: 159 sw 1.9 jtdm 8v by TTC ( 170ps@ 358NM ) HIGH, były: 156 SW V6, 156 SW 2.0 TS
    Postów
    236

    Domyślnie

    Cytat Napisał jacek166 Zobacz post
    zacznij od około 18000 jak nic nie bendzie się działao to spróbuj za 17000 dostać musisz około 16500. pozdrawiam

    (ta jest piękna http://moto.allegro.pl/piekna-alfa-r...103387385.html )
    Ta czarna kosztuje w realu mniej niż Doradzasz tutaj koledze nawet w ostatnim wariancie Więc jeśli Jego sztuka nie jest tak utrzymana i nie jest też tak wyposażona, to dyskusyjnym nawet jest 14.500zł. To ciężko zbywalne auta a ta czarnula stoi już długo też, mimo naprawdę niezłej prezencji ( gdyby miała xenon i jasną skórę, to pewnie bym o niej myślał )

  5. #5
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    No fakt ta czarna jest na wypasie i zadbana . Drugi fakt jest taki ,że nasz rynek jest tak zalany autami z drugiej ręki ,że aby sprzedać auto cena musi być serio okazyjna . Takie czasy a tymbardziej ,że Alfa musia trafic na "alfaholika" bo ludzie dzięki durnej opinii obiegowej boją się uznanego za najlepszego diesla swoich czasów JTD ....

  6. #6
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gorzyczki okolice Wodzisławia Śląskiego
    Auto
    Same ALFICE
    Postów
    4,445

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sudi Zobacz post
    Ta czarna kosztuje w realu mniej niż Doradzasz tutaj koledze nawet w ostatnim wariancie Więc jeśli Jego sztuka nie jest tak utrzymana i nie jest też tak wyposażona, to dyskusyjnym nawet jest 14.500zł. To ciężko zbywalne auta a ta czarnula stoi już długo też, mimo naprawdę niezłej prezencji ( gdyby miała xenon i jasną skórę, to pewnie bym o niej myślał )
    To powodzenia w szukaniu zauwa, że ta czarna ma dziwnie nisko siedzące zawieszenie, wiec albo ma nivomaty, które są już niexle wyrąbane, bo jak nazwac zawieszenie, które praktycznie opiera sie o koło? Jeżeli by ten fakt sie potwierdził, że ma nivo to musisz szykowac conajmniej 1500pln na wymiane na normalne zawieszenie + robota. Nie wiadomo co po drodze wyjdzie, wiec sztuka jest lekko mówiac niepewna. Do tego koszt rejestracji i juz mamy cene ponad 20 000zł
    pozdro

  7. #7
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    jest: 159 sw 1.9 jtdm 8v by TTC ( 170ps@ 358NM ) HIGH, były: 156 SW V6, 156 SW 2.0 TS
    Postów
    236

    Domyślnie

    Majster - z tego co pamiętam, to jest opłacona ta czarna, więc koszt rejestracji coś około 250zł. Orientowałem się już dość dawno przy okazji, jak kolega się interesował 159 2.2 jts za małe pieniądze od tej samej osoby. Co do zawieszenia.... pewnie nivo i pewnie do naprawy. Ja szukam też bez nivo, bo nie potrzebuję tego do szczęścia. Co do reszty mych wymagań... no cóż, używka to nie nówka i sobie nie skomponuję tak by mieć to co chcę, ale przeważająca liczba ofert spełnia me wymagania. Jestem ciekaw alfy Kolegi, bo choć nie ma ona xenona i jest w niezbyt kolorze jak dla mnie ( szukam ciemnego auta ), to są czynniki jakie mógłbym z pewnością przeboleć jeśli będą inne argumenty.

    Sam jak pisałem sprzedaję sportwagona i łatwo nie jest.. co prawda moje auto wymaga nakładów znacznych ale potem się to odwdzięczy kupującemu z pewnością

  8. #8
    kamyk
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sudi Zobacz post
    Podeślij fotki oraz inne info na temat auta na moje pw lub mail : sudix@interia.pl . Jestem z Krakowa i sprzedaję aktualnie sportwagona w benzynie. Szukam jednocześnie sportwagona w dieslu po pełnym lifcie... byłbym zainteresowany być może
    Poszedł mejl

Podobne wątki

  1. [159] Gdzie mogę dostać gałkę zmiany biegów do automatu !
    Utworzone przez Bassotronic w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-04-2014, 14:37
  2. [164] Gdzie mogę dostać jakieś części silnikowe do 3.0 v6 12v ?
    Utworzone przez marcin88 w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 04-11-2012, 22:54
  3. gdzie mogę dostać?? tuleja górnej łapy silnika 1,6 TS
    Utworzone przez Yyogi22 w dziale Kupię części
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-05-2012, 10:51
  4. [146] Nie mogę dostać się do auta~`
    Utworzone przez czekal86 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 05-12-2010, 12:21
  5. [145] ilę mogę dostać?
    Utworzone przez wilczasty w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 02-11-2009, 17:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory