Strona 15 z 67 PierwszyPierwszy ... 567891011121314151617181920212223242565 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 668

Temat: Ile wyciągnie Twoja Alfa?

  1. #141
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Cytat Napisał Antek
    Katowice -> Kraków. 3 osoby + cały bagażnik załadowany lekko ponad 160 km\h ale takie wibracje ze tylnej klapy chciały sie plastiki pourywać i taki hałas ze wiecej nie jechalismy
    alfa ma byc glosna po 10 minutach bys sie przyzwyczail a wibracje? moze cos z Twoja alfa nietak, bo u mnie plastiki przy 210 nie lataly :shock:

  2. #142
    perver
    Gość

    Domyślnie

    hmm...
    Moglym napisac ile jechalem,ale poki co nietety jeszcze nie mam alfy
    Jednak kiedy juz znajde wymarzone GTV to na bank ja sprawdze!!!
    Pisze tego posta zeby odniesc sie do kwesti "szybkosci,polskich drog,wariatow, i tego co moze byc..."

    Tak na prawde kazdy z Was ma troche racji. Jazda 200km/h to szczyt glupoty. Mimo,ze tak pisze to zaprzeczam sam sobie,bo zdarzylo mi sie jechac 230km//h.
    Wiec zeby pogodzic wszystkich to napisze tak...
    Oczywiscie,ze jazda z takimi predkosciami to "wariactwo",ale nie wierze,ze Ci co tak pisza nigdy,przy sprzyjajacych warunkach nie cisneli ile fabryka dala! Takie fora jak te zrzeszaja etuzjastow,ktorzy raczej nie jaraja sie tylko wygladem fury,ale kupuja ja tez ze wzgledu na osiagi! A w przypadku Alfy te osiagi sa dosc kuszace
    Mialem kilka dosc powaznych wypadkow samochodowych,ktore nauczyly mnie pokory do jazdy autem,mimo to jestem maniakiem motoryzacji i jadac na pustej autostradzie,sam, pozwalam sobie na duuuuzo!!!
    Nie uwazam zeby to byl powod do porownywania mnie do wlascicieli BWM,ktorzy notabene tez nie zawsze sa debilami(mam kilku kumpli,posiadaczy).
    Jezdzilem tez na KJS i na roznych torach,ale niestety to dziala na krotka mete.
    Oglony wniosek jest taki:
    Nie ma co sie spierac. Kazdy jest kowalem swojego losu i kazdy bedzie ponosil konsekwencje swoich wyborow. Gadanie na ten temat nic nei zmieni,bo na drodze nie mysli sie o tym co sie pisze na forum.
    Chcialbym tym postem zakonczyc dyskusje,ktora juz przerabialem kilka razy, na temat "jazda fura z duuuza pradkoscia"

    Dziekuje za uwage czytal Juliusz Szalajski :wink:

  3. #143
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,465

    Domyślnie

    masz kolego racje . pusta droga sucho pusto w samochodzie sprawne auto mozna probowac
    a najlepiej u germancow bo tam i betonowa nawierzchnia

  4. #144
    Użytkownik Romeo Avatar Garos
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Opel Astra III 1.7CDTI Caravan
    Postów
    858

    Domyślnie

    A propo punktów karnych to ostatnio jak oglądałem program Pirat na TVN Turbo to gościa zatrzymali który popitalał nowym paskiem i go zatrzymali-dowalili mu mandat 1000 zł i 25 punktów a ja zrobiłem takie oczy :shock: Trzeba mieć zajeb... pecha aby za pierwszym razem strcić uprawnienia.Oczywiście nie odwalam takich numerów jak ten gościu ale jakby zabrali mi prawko to bym się pochlastał.


    ... a to moja historia AR : 155 2.0 TS, 164 3.0 V6, 166 2.4 JTD

  5. #145
    Scrat
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Garos
    Oczywiście nie odwalam takich numerów jak ten gościu ale jakby zabrali mi prawko to bym się pochlastał.
    Nie odwalasz? A może dasz się namówić? :twisted:

    Swoją drogą tamten koleś musiał sie bardzo starać, żeby zapracować na 25 oczek.

  6. #146
    Antek
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tuti
    alfa ma byc glosna po 10 minutach bys sie przyzwyczail a wibracje? moze cos z Twoja alfa nietak, bo u mnie plastiki przy 210 nie lataly :shock:
    Z tego co mi sie wydaje to było przez opony bo każda inaczej zdarta ci sie potem okazało że zbieznści nie było ;// ale teraz jest już spoko zbieżność ustawiona i oponki nówki wiec trzeba poczekać do wiosny i namówić kogoś zeby sie przejechać

  7. #147
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    11 2006
    Mieszka w
    Skawina/obok wsi Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 145, 1.4T.S 1997r.
    Postów
    1,276

    Domyślnie

    A co maja opopny do stukajacej klapy?? MI tez stuka strasznie :<

  8. #148
    Antek
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Konrado
    A co maja opopny do stukajacej klapy?? MI tez stuka strasznie :<
    No jak jest każda inaczej starta i nie ma zbieżności to wszystko wpada w wibracje i to od tych wibracji sie trzęsie i hałasuje

  9. #149
    guzdek
    Gość

    Domyślnie

    jechałem 230 i teraz potrzebuje miske olejowa!jesli ktos ma taka lub wie gdzie moge taka kupic to prosze o kontakt!pozdrawiam guzdek

  10. #150
    Antek
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał guzdek
    jechałem 230 i teraz potrzebuje miske olejowa!jesli ktos ma taka lub wie gdzie moge taka kupic to prosze o kontakt!pozdrawiam guzdek
    popatrz na allegro bo w serwisie zaj*****cie drogo, do mojej prawie 2 tysie. na allegro napewno taniej

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 86
    Ostatni post / autor: 07-06-2015, 22:39
  2. [145] ile Twoja pal??
    Utworzone przez kamilsitek1983 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 06-09-2010, 00:34

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory