Strona 2 z 67 PierwszyPierwszy 12345678910111252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 668

Temat: Ile wyciągnie Twoja Alfa?

  1. #11
    peters2
    Gość

    Domyślnie gdzie ja jestem?

    gdzie ja jestem?forum golfa czy bmw3 z lat 89-91?co to jest ?ja pojade 150 nie ja 190 a ja wezme wszystkich kumpli i polecimy 230!!!!! zachowujecie sie jak malolaty w stuningowanych starych bmw.Wlasnie wczoraj widzialem efekt takiej glupoty-156 tak zmasakrowana ze nie poznalem co to za auto -dopiero po kierownicy.tez jechali tacy co to "poleca"swoja alfa-dwoch debili do piachu-tylko auta szkoda.PANOWIE TROCHE KLASY!!!!!!!wyscigi to na torze i nie scigajcie sie z kazdym badziewiem co rusza z pod swiatel.Jezdze juz pare lat,wiem czlowieka czasem kusi przycisnac szczegolnie jak ma czym.ale we czterech 145-tka po polskiej drodze???Co wy jestescie?Jezdzcy z Cryptona?Pomyslcie czasem czy warto sie zabic dla szpanu!!!!!!!!

  2. #12
    Marcino 156
    Gość

    Domyślnie Re: gdzie ja jestem?

    Cytat Napisał peters2
    gdzie ja jestem?forum golfa czy bmw3 z lat 89-91?co to jest ?ja pojade 150 nie ja 190 a ja wezme wszystkich kumpli i polecimy 230!!!!! zachowujecie sie jak malolaty w stuningowanych starych bmw.Wlasnie wczoraj widzialem efekt takiej glupoty-156 tak zmasakrowana ze nie poznalem co to za auto -dopiero po kierownicy.tez jechali tacy co to "poleca"swoja alfa-dwoch debili do piachu-tylko auta szkoda.PANOWIE TROCHE KLASY!!!!!!!wyscigi to na torze i nie scigajcie sie z kazdym badziewiem co rusza z pod swiatel.Jezdze juz pare lat,wiem czlowieka czasem kusi przycisnac szczegolnie jak ma czym.ale we czterech 145-tka po polskiej drodze???Co wy jestescie?Jezdzcy z Cryptona?Pomyslcie czasem czy warto sie zabic dla szpanu!!!!!!!!
    HEHEHEHEH ale wam Peters doładował..................!!!!!!!!!!!! :mrgreen:
    Ja swoim bolidem nigdy nie rozwinąłem większej prędkości niz 180km/h było to raz i bynajmniej nie dla tego że to był już kres możliwosci wręcz przeciwnie.... ale dla tego że zaczął przemawiac do mnie zdrowy rozsądek..... od tamtej pory na autostradach max.140km/h!!!!!
    P.S. ale z pod światelek to sobie czasem lubie depnąć............. :mrgreen:

  3. #13
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    166 JTD
    Postów
    2,650

    Domyślnie

    peters spokojnie bo troche chyba za ostro pojechales.. co w tym złego ze kazdy napisze jak jego alfa sie zbiera, czy ile wyciagnął na autostradzie.. przeciez jestesmy posiadaczami marki ktora sie kfalifikuje do kategori aut sportowych i chyba nie kupuje sie alfy zeby sobie pojezdzic 40tką do koscioła w niedziele, tylko zeby sobie czasem pojezdzic sportowym autem w sportowym stylu...
    ja wlasnie dlatego kupilem swoją alfe, raz ze fakt bardzo mi sie podobała, ale dwa nie po to zeby te 150kucy pod machą spało, tylko zeby czasem poprobowac co alfa potrafii...

  4. #14
    peters2
    Gość

    Domyślnie

    powiesz mi to jak kogos bliskiego zabijesz -bo ty masz alfe.ja tez mam mam to cudowne szybkie piekne auto ale nie zwalnia mnie to z obowiazku uzywania rozumu.predkosc 200?nie ma problemu w odpowiednich warunkach,przy zapewnieniu sobie i innym bezpieczenstwa,nie jak beemwoscy lysi debile.ludzie jak mozna pomykac 200/h po tzw polskich drogach-WYROZNIEJMY SIE NIE TYLKO AUTAMI ALE ROZSADKIEM UMIEJETNOSCIAMI I DUUUUZA KLASA-to jest prawdziwe Cuore Sportivo,deptac na gaz kazdy potrafi-robic to z klasa nieliczni

  5. #15
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    peters przeciez nie napisalem, ze jechalem po polnej drodze i ze zawsze tak jezdze. jechalem po drodze ktora znam i wiem na ktorym odcinku mozna depnac, co nie znaczy, ze zawsze jezdze 200 przez ten odcinek. chcialem sprawdzic osiagi i tyle

    i jak sam napisalem balem sie, wiec chyba nie mozna mnie zakwalifikowac do lysych w bmw bo jest we mnie kszta zdrowego rozsadku?

  6. #16
    Emenems
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał peters2
    powiesz mi to jak kogos bliskiego zabijesz -bo ty masz alfe.ja tez mam mam to cudowne szybkie piekne auto ale nie zwalnia mnie to z obowiazku uzywania rozumu.predkosc 200?nie ma problemu w odpowiednich warunkach,przy zapewnieniu sobie i innym bezpieczenstwa,nie jak beemwoscy lysi debile.ludzie jak mozna pomykac 200/h po tzw polskich drogach-WYROZNIEJMY SIE NIE TYLKO AUTAMI ALE ROZSADKIEM UMIEJETNOSCIAMI I DUUUUZA KLASA-to jest prawdziwe Cuore Sportivo,deptac na gaz kazdy potrafi-robic to z klasa nieliczni
    Jak byś uważnie przeczytał mój post to byś zauważył że osiągnąłęm tą prędkość na AUTOSTRADZIE do Poznania, chciałem sprawdzić możliwości samochodu, Bo w normalnych warunkach tak nie jeżdże. Więc bądź ostrożny ze swoimi osądami.

  7. #17
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,464

    Domyślnie

    hi hi a kto ci powiedzial ze tylko na torze mozna jechac 200 czy 230 w nocy u szwaba jest na banie prawie pusto i czasem mozna zobaczyc jak te niunki jezdzia. a co do predkosci to ja bardziej sie boje idiotow na osiedlach i w miastach,a nie wspomne o wyprzedz na 3 pod gorke itd.pozdrowka

  8. #18
    peters2
    Gość

    Domyślnie dobra chlopaki

    Dobra chlopaki.Popluliscie i starczy.Ja nie bede wam opowiadal jak to macie jezdzic,macie wlasne mozgi i uzywacie ich jak chcecie.Ja poprostu rzygam tekstami o jezdzeniu "moja bella"200/h,o "objezdzaniu"bmw,golfow,merkow itd....Mam dosyc malolatow chcacych sie scigac ze wszystkim i wszystkimi zpod swiatel.I co o was mysla inni ludzie gdy tak ogladaja te wasze popisy?Bo ja juz pare razy uslyszalem"dwoch palantow jeden w bmw drugi w alfie pala gumy spod swiatel.I co w ten sposob chcecie budowac wizerunek marki?Tak ochcecie byc widziani?Ja wolalbym myslec ze alfisci to mili inteligentni ludzie,swietni technicznie kierowcy,ludzie ktorzy umiejetnosciami przerastaja inych.Ludzie ktorzy zatrzymuja sie by pomoc ludzie ,ktorzy ustepuja pierwszenstwa,nie pchaja sie na trzeciego,nie pokazuja fuckow innym,ludzie ze swietnym stylem na ktory ta marka zasluguje.Chcialbym zeby posiadanie alfy to byla nobilitacja,by ludzie nie kojarzyli nas z "karkami"w swoich pseudosportowych autach.Nie jestesmy panami drog tylko dla siebie,obok nas smigaja tysiace kierowcow,lepszych i gorszych.Bardzo bym chcial zebysmy byli dla nich wzorem i przykladem,zeby nam zazdroscili nie tylko pieknych aut ale umiejetnosci i charakteru.Co do predkosci,nie boje sie ,nie jestem starym ramolem przez wiele lat mialem okazje jezdzic bardzo szybkim autem BMW 850 dlaczego zmienilem?Bo to auto nie ma nawet ulamka urody i charakteru alfy a marka kojarzona jest niestety z dresiarstwem i "karkami".I co ja mam myslec teraz myslec czytajac wasze maile?Z deszczu pod rynne?Jezdzijcie szybko,bawcie sie swoimi slicznosciami bo od tego sa.Ale....nie na ulicach naszych miast,nie na drogach "ktore znam".A jestescie pewni ze dziadek w maluchu tez ja zna?Ze nie skreci bez kierunku?Ze pijaczek nie przewroci sie sie tuz pod kola?Ze.....tak moge dlugo.W zyciu jest tak ze jak cie widza tak cie pisza,nie robcie szkody wizerunkowi alfy...Zamiast wypisywac bzdury o tym ile kto jechal zrobcie porzadny zlot.wyznaczcie trasy i pokazcie ile naprawde jestescie warci.Nacisnac pedal gazu potrafi kazdy.Przejechac tor w sensownym czasie niewielu.Nie mam zamiaru nikogo obrazac czy deprecjonowac umiejetnosci poprostu nie znizajcie sie do poziomu debili w 20 letnich bmw

  9. #19
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    peters madre slowa, ale wydaje mi sie, ze troche za bardzo na nas naskoczyles

    a co do zlotu: czy nikt nie czytal tematu w odpowiednim dziale?

  10. #20
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,464

    Domyślnie

    masz sporo racji w tym co piszesz ale nikt nie wspominal o takim zachowaniu jak cytujesz a twoj ton protekcjonalny jest troche nie na miejscu.to ze ludziska czasami pojada 200 czy wiecej to ich ani nie dyskwalifikuje jako kierowcow ani jako alfistow.osobiscie nie spotkalem zadnego alfisty, ktory tak jezdzi jak opisales/sam tez tak nie jezdzie/ wiec albo ty masz pecha albo pomyliles alfistow z klubem emerytow. pozdrowienia

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 86
    Ostatni post / autor: 07-06-2015, 22:39
  2. [145] ile Twoja pal??
    Utworzone przez kamilsitek1983 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 06-09-2010, 00:34

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory