Strona 24 z 67 PierwszyPierwszy ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 668

Temat: Ile wyciągnie Twoja Alfa?

  1. #231
    WoJtAs
    Gość

    Domyślnie

    Dla mnie nie któe komentarze są śmieszne, sam post mówi za siebie "Ile wyciągnie Twoja Alfa? " a nie wy tutaj dyskutujecie na temat kto jet debil a kto jest niedzielnym kierowcą (zbędne to jest) . Nigdy nie dojdziecie do porozumienia każdy ma swoje zawsze zdanie...

    Moja propozycja jest taka żeby zakończyć ta dyskusje i dalej podawać swoję V-max

    Pozdrawiam

  2. #232
    Użytkownik Rowerzysta Avatar marekm
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    służy do jazdy, a nie do oglądania
    Postów
    443

    Domyślnie

    Cytat Napisał adasco
    Marekm, DDevil, wytlumaczcie mi do jasnej pogody, po kiego grzyba kupiliscie alfy?
    dalej nie zrozumiałeś co już w paru wątkach (Twoim, Killsy, tutaj) tłukę Samo w sobie jeżdżenie powyżej ograniczeń nie jest jakąś wielką głupotą (oprócz przypadków skrajnych które też tu się zdarzały a są po prostu debilizmem), natomiast GLORYFIKOWANIE czegoś co absolutnie nie jest żadnym wyczynem a przy tym również nie jest najmądrzejsze na początku jest śmieszne a potem już tylko żenujące.

    Cytat Napisał adasco
    Oczywiscie ten, ktory jedzie 240 po autobahnie jest palantem. Ten, ktory jedzie lewym pasem 50 km/h jest rozwazny i rozsadny.....
    w polskich warunkach obie opcje są złe. Poza tym nie pisałem nigdzie o jezdzie lewym pasem 50 km/h ze jest to rozsądne i rozważne, więc proszę nie przekręcaj moich słów (chyba że to nie do mnie)

  3. #233
    Rosik
    Gość

    Domyślnie

    Czytam i czytam te posty i widzę że jedni utrzymują, że nie należy jeździć szybko tam gdzie może nam coś wyskoczyć przed maskę, a drudzy utrzymują że można jeździć szybko tam gdzie mamy pewność że nic nam przed maskę nie wyskoczy... Więc gdzie tu spór? 8)))
    Myślę, że wszyscy się zgadzamy, iż w mieście nie ma co śmigać ponad limit, bo jak nie pijak to dziecko za piłeczką poleci.
    A poza miastem, jak warunki dobre i droga pusta i prosta i jeleń nie wybiegnie na asfalt, to czemu by nie depnąć (choć ja osobiście bym się nie podejmował atakowania v-max poza autostradą)

  4. #234
    Ferrari-1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rosik
    Czytam i czytam te posty i widzę że jedni utrzymują, że nie należy jeździć szybko tam gdzie może nam coś wyskoczyć przed maskę, a drudzy utrzymują że można jeździć szybko tam gdzie mamy pewność że nic nam przed maskę nie wyskoczy... Więc gdzie tu spór? 8)))
    Myślę, że wszyscy się zgadzamy, iż w mieście nie ma co śmigać ponad limit, bo jak nie pijak to dziecko za piłeczką poleci.
    A poza miastem, jak warunki dobre i droga pusta i prosta i jeleń nie wybiegnie na asfalt, to czemu by nie depnąć (choć ja osobiście bym się nie podejmował atakowania v-max poza autostradą)

    Dokładnie dlatego temat nazywa się Ile wyciągnie twoja Alfa. A nie gdzie. Chyba logiczne że nikt nie będzie atakował V-max w jakimś zatłoczonym blokowisku tylko na szerokiej dobrze widocznej drodze. Chociaż w każdym aucie znajdziesz jakiegoś matoła.

  5. #235
    adasco
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał marekm
    Cytat Napisał adasco
    Marekm, DDevil, wytlumaczcie mi do jasnej pogody, po kiego grzyba kupiliscie alfy?
    GLORYFIKOWANIE czegoś co absolutnie nie jest żadnym wyczynem a przy tym również nie jest najmądrzejsze na początku jest śmieszne a potem już tylko żenujące.
    Zatem pretensje miej do osob zakladajacych watki (BTW - o ktorym moim mowisz?). Skoro watek jest na dany temat, to mowmy o nim, a nie spiejajmy sie, czy jest sluszny, czy nie. Sam mozesz zalozyc temat o bezpieczenstwie na drogach.... za trudny?
    Poki co, powinny poleciec ostrzezenia za OT


    Cytat Napisał marekm
    Cytat Napisał adasco
    Oczywiscie ten, ktory jedzie 240 po autobahnie jest palantem. Ten, ktory jedzie lewym pasem 50 km/h jest rozwazny i rozsadny.....
    w polskich warunkach obie opcje są złe. Poza tym nie pisałem nigdzie o jezdzie lewym pasem 50 km/h ze jest to rozsądne i rozważne, więc proszę nie przekręcaj moich słów (chyba że to nie do mnie)
    Skad wniosek, ze do Ciebie? Dowaliles sie do mnie z nieznanych mi zupelnie powodow, a teraz jeszcze dziwne inputacje.... sorry kolego, ale zejdz ze mnie prosze uprzejmie.

  6. #236
    AR_33
    Gość

    Domyślnie

    Panowie, przeczytałem całą Waszą dyskusję i nie rozumiem jednej rzecz:
    Po jaką cholerę jest temat "Ile wyciąga Twoja Alfa ?", skoro każda wypowiedz w której znajduje się cyfra powyżej 170 km/h budzi krytykę i ogólną połajankę autora danej wypowiedzi.
    Sam lubię szybko jeździć i nie stronię od prędkości powyżej 180 km/h ( oczywiście jeśli są ku temu warunki).
    Jeśli napiszę w tym temacie, że jechałem 240 km/h to nie oczekuję od kolegów, ani gratulacji , ani krytyki, a tym bardziej tekstów typu "Debil".
    To jet suchy fakt i nie podlega dyskusji
    Jeśli ktoś cierpi z tego powodu, że podajemy tu v-max, to niech nie czyta tego tematu.

  7. #237
    Użytkownik Rowerzysta Avatar marekm
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    służy do jazdy, a nie do oglądania
    Postów
    443

    Domyślnie

    Cytat Napisał adasco
    Skad wniosek, ze do Ciebie? Dowaliles sie do mnie z nieznanych mi zupelnie powodow, a teraz jeszcze dziwne inputacje.... sorry kolego, ale zejdz ze mnie prosze uprzejmie.
    znowu nadinterpretujesz, zdanie wcześniej wywołałeś mnie po nicku (jak również DDevila)

    Cytat Napisał AR_33
    Po jaką cholerę jest temat "Ile wyciąga Twoja Alfa ?"
    ja bym zadał to pytanie inaczej - jaką wartość merytoryczną ma ten wątek? Przecież każde auto poleci tyle ile ma w papierach (a jak nie poleci tzn ze ma coś zepsute) + przekłamanie licznika + nachylenie drogi. Może temat powinien brzmieć 'jak dużą przepaść udało mi się znaleźć'?

  8. #238
    AR_33
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał marekm
    AR_33 napisał/a:
    Po jaką cholerę jest temat "Ile wyciąga Twoja Alfa ?"


    ja bym zadał to pytanie inaczej - jaką wartość merytoryczną ma ten wątek? Przecież każde auto poleci tyle ile ma w papierach (a jak nie poleci tzn ze ma coś zepsute) + przekłamanie licznika + nachylenie drogi. Może temat powinien brzmieć 'jak dużą przepaść udało mi się znaleźć'?
    marekm, znam Cie słabo o ile nie wcale, Paweł156 wypowiadał się o Tobie bardzo pozytywnie i to jest dla mnie wiarygodne. Mam szacunek dla Twoich umiejętności, których próbkę mogłem zobaczyć w Tychach.
    Ale bardzo mierzi mnie Twój styl moralizatorski. Jeśli chcesz załóż właśnie taki temat i tam będziesz miał pole do popisu.
    Ten temat brzmi jednoznacznie: "Ile wyciągnie Twoja Alfa ?.
    Nawet jeśli jesteś tak bardzo rozważny na jakiego sie kreujesz, to jest jeszcze coś takiego jak tolerancja i wyrozumiałość.
    Nie krytykujmy Tych , którzy odważyli się być szczerzy i napisali ile wydusili ze swoich Alfek, nie musimy tego popierać ale ten temat nie służy do tego aby ich uświadamiać i wychowywać.
    Może rozwiązaniem było by, gdybyś założył temat: Jak nie powinno się jeździć i w tym temacie na konkretnych przykładach mógł byś udzielać bezcennych rad z własnego doświadczenia. 8)

  9. #239
    DDEvil
    Gość

    Domyślnie

    AR_33, nie mam nic do tego ze ktos jezdi szybko jzezli robi to rozwaznie i nie 180 po miescie rowniez nie jestem zwolennikiem jezdz po autostradach 50 km/h bo i zdzalo mi sie jechac 170 km/h ale twierdzenie ze kupuje sie auto z duzym silnikiem zeby jezdzic z niewiadomo jakimi predkosciami to chyba troszke dziecinne to tak jak bys stwierdzil ze kupisz lambo i nie bedziesz jezdzil wolniej niz 250 km/h.
    Poprostu wkurzyly mnie niektore stwierdzenia (alFA/N stwierdzil ze nic nas to obchodzi ze on sie zabije - fakt guzik mnie to obchodzi ale niestety tak jak pisalem w takich sytuacjach niestety czesto gina inni a nie sprawca - a samo jezdzenie po miescie z duzymi predkosciami nie popieram bo jak pisalem marna przyjemnsc patrzec jak Twoja ukochana lezy w zime na asfalcie na srodku drogi bo jakis koles przez miasto sie spieszyl ) a nie sam fakt ze ktos testowal swoja bele na v - max.
    Adasco a alfe kupilem dla przyjemnosci a nie po to zeby sie popisywac ile to ona wyciagnie, mam przyjemnosc kiedy w niedziele wsiadam z moja pania i jedziemy gdzies na wycieszke, bo lubie jezdzic alfa i sprawia mi to duza przyjemnosc (niekoniecznie z duzymi predkosciami).
    Wiec jeszcze raz powtarzam nie mam za zale ze ktos na autostradzie przcisnie i sprawdzi - ale denerwuja mnie szczeniackie wypowiedzi i brak logicznego myslenia

  10. #240
    AR_33
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał DDEvil
    ale denerwuja mnie szczeniackie wypowiedzi i brak logicznego myslenia
    Paweł, po części podzielam Twoje zdanie i w wielu kwestiach Cię nawet poprę, ale skoro mamy taki temat, to nie oczekujmy, że teksty pisane w nim będą o tym jak to zachowywaliśmy "szczególną ostrożność".
    Tak prawdę powiedziawszy w większości wypadków nawet nie wiemy czy ten V-max jest realny, przecież nikt nie bierze pod uwagę, że licznik oszukuje, jakie ma założone felgi, czy jechał z górki itp.
    Jeżeli tak wielu osobom przeszkadza to , że inni piszą o tym jak szybko jechali to może poprośmy Moderatora o zamknięcie tego tematu :roll: . Chociaż moim zdaniem, jest prostrze rozwiązanie, jak mnie coś denerwuje to tego nie czytam :!: :mrgreen:

    Pozdrawiam

    P.S. Pozdrowionka dla Twojej Pani

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 86
    Ostatni post / autor: 07-06-2015, 22:39
  2. [145] ile Twoja pal??
    Utworzone przez kamilsitek1983 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 06-09-2010, 00:34

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory